fbpx

10-nädalane Louise L. Hay kursus “Tervenda end ise” edasijõudnutele

Louise L. Hay tehnikad on aidanud miljoneid inimesi maailmas. Kõik need inimesed, kes on Louise L. Hay õpetustega kokku puutunud teavad, et kõik õpetused toimivad vaid siis, kui neid ellu rakendada ja kasutada. Tegelikult on täpselt sama oluline pidevalt uute teadmiste ja praktikate juurde õppimine ja enese järjepidev arendamine. Selleks tuleb võtta endale lihtsalt võimalus!

Kursuse eesmärk:
Kümne nädala jooksul käsitleme süviti ja avastame seni õpitu uusi tahke ning teeme tutvust uute oluliste teemadega meie elus.

Iseenda tundmaõppimine on suur töö ja paras väljakutse meile kõigile. Tegelikult on see eluaegne protsess, kuna elu toob meie teele ikka uusi ja uusi takistusi ning kogemusi.

Kursuse käigus on Sul võimalus saada iseendaga veelgi lähedasemaks ja tunnistada endale mõtteid, olukordi ja suhteid mis enam ei toida Sinu hinge, keha ega vaimu. Kursuse käigus saad Sa teadlikuks sellest, mis on Sinu jaoks oluline ja kuidas panna asjad toimima nii, et kõik toimib Sinu kõrgemaks hüvanguks?

Edasijõudnute kursusel keskendume sügavamalt mõnedele esimeses loengusarjas käsitletud teemadele:

  • vabanemine vanadest mõttemustritest
  • vabanemine hirmust, vihast, süütundest ja rahulolematusest
  • kontakti tugevdamine oma sisemise lapsega
  • andestamine kui kingitus iseendale

Uued teemad:

  • armukadedus
  • suhted lähedastega
  • vaimne ja füüsiline tervis ehk kuidas väärikalt vananeda?
  • Perekonstellatsioonid (perekonnaharjutused, mis toimuvad rühmatööna)
  • külluse loomine
  • jooksvad teemad, mis esitatakse kursuslaste poolt

Kursus tugineb erinevatel Louise L. Hay raamatutel: „Tervenda end ise”, „Elu tervendavad meditatsioonid” , Tunne ennast hästi just praegu” ja „Jõud Sinu sees” ja teistel Hay House autorite poolt välja antud raamatutel ja filmidel.

Kursusel saadav info, meditatsioonid ja harjutused on nagu ikka selged ja lihtsad ning koheselt ellu rakendatavad!

Usu, Sinu hingesügavustes on nii palju olulist informatsiooni, millega on oluline tegeleda selleks, et jõuda iseendale lähemale ja armastada ennast sellisena nagu oled.

Kui Sa usud, et see on nii, siis on see kursus just Sinule!

Kursuse juhendaja: Merike Kütt, Parem Elu Koolitused kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste ainuke litsentseeritud treener-koolitaja Eestis.

Kursuse maht: 10 x 2,5 tundi.

Selleks, et teada saada, kas see kursus on Sinu jaoks, pakun Sulle välja tasuta 15-minutilise konsultatsiooni telefoni teel.

Registreeru tasuta telefonivestlusele: merike@paremelu.ee

Top