fbpx

10-nädalane praktiline enesearengukursus “Tervenda end ise” Tartus

Tervenda end ise

„Tervenda end ise” on tõhus ja praktiline enesearengukursus,
mis baseerub Louise L. Hay õpetustel.

Kas Sa soovid tühjendada oma sisemist prügikasti kõigest sellest – ärritumine, viha, kadedus, süüdistamine, manipuleerimine, ohvrimeelsus  jne, mis Sind tasakaalust välja viib? 
Kas Sa soovid kogeda kogemust, mis päriselt Sinu elu muudab?
Oled Sa valmis looma ise oma mängureeglid ja olema oma elu peremees?  

Meil pole õigust süüdistada kedagi teist oma hädades ja ebaõnnestumistes, sest pisemgi muutus algab just meist endast.

Meil tuleb lõpetada virisemine ja vingumine, ohvrirollis olemine ja manipuleerimine ning võtta eluohjad enda kätte ja tühjendada oma sisemine prügikast uskumustest ja harjumustest, mis meid enam ei teeni.

Selleks, et kirjutada ise oma elu mängureeglid, tuleb meil teada kahte asja:
õiget valemit ja seda, mis meie elus ei toimi. Meil on vaja aru saada sellest, mida me ei taha ja keskenduda sellele, mida tahame. Pole vahet, kas meil on enda arvates suur nina või kõverad jalad… ikkagi võime ennast armastada sellistena, nagu oleme. Oleme täiuslikud just sellistena nagu oleme, luues ise endale oma unistuste elu.

Louise L. Hay tehnikad on aidanud miljoneid inimesi maailmas ja kui sina oled valmis muutusteks oma elus, siis need tehnikad aitavad ka sinul vabaneda vanadest mõttemustritest, hirmust, vihast, vimmast, rahulolematusest enda sees.

10-ne nädala jooksul saab sulle selgeks, kuidas saad sina ise muuta samm sammult oma elu just selliseks nagu sina seda soovid ja väärid.

Kursuse eesmärk:
Me kõik soovime elada oma elu hästi, õnnelikult ja edukalt. Kursuse lõppedes oskad sa saavutada tulemusi ja näha võimalusi kõiges, mida sa ette võtad ja teha soovid. Sa tunned oma sisemist tarkust ja liigud oma elus edasi teadlikult ja enda valitud rada pidi. Läbi õpitud teadmiste,
praktiliste harjutuste ja meditatsiooni õpid kursuse käigus sisenema oma hingesügavustesse ja saad iseendaga parimaks sõbraks ning oled ühendus oma sisemise tarkusega.

Kursuse programm on Louise L .Hay  enda poolt kokku pandud ja tugineb tema järgmistele raamatutele: „Tervenda end ise”, „Elu tervendavad meditatsioonid” ja „Jõud Sinu sees”.

Kursuse ülesehitus ja kava:

Baasuskumused ja nende muutmine endale sobivateks;

Valmisolek muutusteks, vanade emotsioonide ja mõttemustrite vabastamine;

Negatiivsete mõtete märkamine ja ümberprogrammeerimine;

Kontakti leidmine sisemise lapsega;

Andestamine ja selle olulisus;

Mõtete sõnastamine, päevaplaani koostamine;

Suhted – üks olulisemaid väärtusi meie elus;

Töö, edu, karjäär – eneseleidmise teekond;

Heaolu ja tasakaalu saavutamine;

Tervis ja iseenda tervendamine

Kogu kursusel saadav info, meditatsioonid ja harjutused on selged ja lihtsad ning koheselt ellu rakendatavad!

 

Osalejate tagasiside:
“Olen hakanud ennast armastama ja tunnustama sellisena nagu olen. See kursus on parandanud suhteid laste ja mehega. Elan teadmisega, et elu armastab mind ja ka mulle jagub tervist, armastust, küllust, harmoonilisi suhteid. Teen iga päev midagi sellist, mis teeb mind õnnelikuks. Tänan Sind Merike!!! Nüüd ma tean, mis moodi lõhnab roos!”
-Kaire-

Osalesin Merikese „Tervenda end ise“ 10-nädalasel koolitusel kaks aastat tagasi. Lisaks olen osalenud kahes unistuse loomise töötoas ning elluviijate klubi kohtumistel. Olin Parem Elu Koolitustest teadlik juba aasta jagu varemgi, kuid nagu ikka tuleb Sinu ellu kõik täpselt õigel ajal! Vaadates tagasi, olen kindlasti saavutanud oluliselt suurema sisemise rahu ja tasakaalu. Ma armastan ja väärtustan end ning tänu sellele on muutunud ka mind ümbritsevad suhted. Klišeena kõlav „teist inimest ei saa muuta“ omandas minu jaoks uue tähenduse ning mõistan täna, et vaid ma ise annan kõigele, mis minuga juhtub tähenduse ning ma ise olen oma õnne allikas. Samuti olen väga tänulik, et oskan täna hinnata seda, mis minu elus juba hästi on ning tean kindlalt, et elul võib olla Sulle veel enamatki pakkuda kui Sa suudad ette kujutada. Ilmekaks näiteks on unistuste loomise töötubades koostatud tahvlid, millelt nii mõnigi soov on tänaseks märkamatu kergusega täitunud. Küsi ja Sulle antakse!
Neile, kes alles kaaluvad Parema Elu Koolitused kursustel osalemist ütleksin ma: „Sa astud kõik oma eluks vajalikud sammud siis, kui aeg on Sinu jaoks õige. Usalda oma sisetunnet!“.
-Sirje-

Kursuse juhendaja: Merike ja Louise copy

Merike Kütt, kogemuskoolitaja, Louise L. Hay õpetuste ainuke litsentseeritud
treener-koolitaja Eestis, EFT terapeut ja metameditsiini praktik.

Kursuse maht: 10 x 2,5 tundi.

Kursuse hind: 183 eurot. Võimalus tasuda mitmes osas.

Toimumise aeg ja koht: kursus alustab neljapäeval, 14. jaanuaril 2016 ja kestab kuni 17. märtsini 2016,
kell 18.00 -20.30

Registeeru kursusele:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

Top