fbpx

Inspireeriv vestlusõhtu koos Dr. Wayne W. Dyeri filmiga “Teadvuse muutus” (The Shift) Tartus

Selle aasta viimane vestlusõhtul koos Dr Wayne Dyeri filmiga “Teadvuse muutus” (The Shift).
Sel hooajal olen ühendanud vestlusõhtud filmiõhtuga. Miks? Sageli on filmiõhtutel küsitud, kas saaks filmi pausile panna, arutleda, mõtiskleda, endasse vaadata ning avastada oma sisemist jõudu.

Nüüd on see võimalik. Vaatame filmi ja koos “pausidega”, vestleme eluliselt olulistel teemadel ja teeme nendest kolmetunnistest õhtutest iseendale üks kord kuus kingituse!

Vestlusõhtul koos Dr Wayne Dyeri filmiga “Teadvuse muutus” saad teada:  

– kuidas elada rohkem sihipärast, südamest lähtuvat elu;
– kuidas ego mustritest vabaneda, mille oleme omandanud tänu oma vanematele ja       ühiskonnale ning kuidas see mõjutab meie saavutusi;
– kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
– kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

 

Oma elueesmärki leides

Filmi “Sina oled oma elu tervendaja” tegijad on valmis saanud järjekordse kunstitööga “Teadvuse muutus” (The Shift), kus kolm tänapäeva inimest tunnevad vajadust leida oma elule uus suund ja tähendus. Wayne Dyer, oma elu esimeses filmis (käsikirja autoriks on Kristen Lazarian ning režissööriks Michael Goorijan), uurib keskeas esile kerkivat vaimset teekonda, kui püütakse leida elueesmärki ning eripära. Võimas teadvuse muutus – ego mustritest vabanemine, mille oleme omandanud tänu oma vanematele ja ühiskonnale ning mõjutab meie saavutusi, – väljendub elu mõistmises, olles keskendunud teenimisele ja vastu andmisele. 

Film “Teadvuse muutus” (The Shift), mille võtted leidsid aset Kalifornia imekaunil Monterey poolsaarel, toob esile keskeas oleva inimese igatsuse elada rohkem sihipärast, südamest lähtuvat elu. Ülieduka ärimehe kriis, oma enda annetega tegelemist sooviv kahelapse ema ja tuntuks filmirežissööriks sooviva noormehe sisemine konflikt koos Wayne Dyer huvitavate tähelepanekutega on kokkupõimitud hinge liigutavaks filmiks. Lisaks inspiratsioonile, õpetab film “The Shift” meile, kuidas leida oma tõelise (hingelise) olemuse tee, mis pakub meile suurimat naudingut ja rõõmu.

Rezisöör: Michael Goorjian
Kirjastaja: Hay House Films
Välja antud: 2009
Film on eesti keelsete subtiitritega.

 Filmi treilerit saad näha siit:

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Merike Kütt.

Kus?
Asukoht Tartus. Täpsem info saadetakse registreerujatele e-mailile.

Millal?
Esmaspäeval, 8. detsembril, kell 18.00-21.00.

Osalustasu?
12€

Registreeru vestlusõhtule koos filmiga siin:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Inspireerivate kohtumisteni!
Merike Kütt 

Top