fbpx

Uue inspiratsioonikalendri tellimine on alanud! “ELAMINE JAATAVAS MAAILMAS”, 365 kaunilt kujundatud inspireerivat sõnumit aastaks 2021

2021. aasta inspiratsioonikalendrite tellimine on avatud!

365 kaunilt kujundatud inspireerivat sõnumit koos naiselikult kauni kujundusega aastaks 2021 –  üks iga päeva jaoks. Loe igal hommikul sõnumit, mis on kirjutatud just sinule ning täidetud positiivse loova energia ja armastusega, et hoida ja toetada sind – sel päeval ja iga päev!

Telli inspiratsioonikalender endale või kingituseks!

http://www.maailmapuudutus.ee/et/a/elamine-jaatavas-maailmas-inspiratsioonisonumit-2021-lauakalender

Tellides 3 kalendrit on postikulu tasuta!
Tellides 10 kalendrit postitame 1 tasuta lisaks!

365 kaunilt kujundatud inspireerivat sõnumit aastaks 2021 –
  üks iga päeva jaoks.
Eelmisel aastal ülipopulaarne inspiratsioonikalender tuleb jälle! 
Seekord täiesti uute maagiliste päevasõnumitega ja uues naiselikult kaunis kujunduses.

Kalender on sündinud tänu autorite Merikese ja Kristeli suurele unistusele – inspireerida, toetada ja julgustada sind armastama ennast sellisena, nagu sa oled. Sa oled eriline ja ainulaadne, nagu see sõnumikalendergi, mis tuleb ja avab ennast iga uue päeva hommikul erinevalt, et sind tervitada ning anda sulle inspiratsiooni ja julgust elada. Ideaalne kingitus oma lähedasele või iseendale. Kinkides ühe kalendri saab saaja terve aasta jooksul iga päev ühe elujaatava sõnumi.

Kalendri mõõdud on 108×126 mm spiraalköites, mis võimaldab mugavalt keerata uus lehekülg ja kalendri saab panna lauale seisma tänu paksudele kaantele.

Enda jaatamine, armastamine ja endast hoolimine on sageli paljudele meist suureks väljakutseks. Miks? Sest nii lihtne on iseennast argielu rutiinis ja kiirustamises unustada. Ikka me seame teised endast ettepoole, hoolides ja armastades ning lootes, et kui me panustame teistesse, siis saame ka ise kübekese tagasi. Kui aga oleme eelkõige iseendaga leebed, hoolivad ja armastavad, alles siis on maailmal võimalik meile peegeldada kõike seda, mida me päriselt vajame.

Jaatav elustiil on iseenda seadmine esikohale. Oluline on märgata, kuidas iga “JAH” avardab meid. Selle asemel, et päevast päeva märgata, mida me ei soovi, vaatab jaatav elustiil maailma ennekõike läbi võimaluste perspektiivi – mida me ise tegelikult soovime, milliseid tundeid unistame kogeda, milline on meie hinge igatsus, missugust elu tahame elada.

Elu on meile kõigile antud imelise ja väärtusliku kingitusena! Meie ise muudame selle eriliseks. 

Raamatu koostajad Merike Kütt ja Kristel Treier on Karlova tüdrukud Tartust.
Lapsena tutvusid nad näiteringis ega osanud arvatagi, mis elul neile tegelikult varuks on. 20 aastat hiljem taas kohtudes olid nad siiralt üllatunud, kui sarnaselt nad maailma näevad ja tajuvad. Mõlemad olid kogenud, et kõik on võimalik ja et selles imelises maailmas on eriline maagia, mida tuleb jagada. Nii sündisid kaheksa aastat tagasi nende ühisloominguna naistele mõeldud koolitused ja retriidid, millesse nad on pannud kogu oma hinge ja südame.

Selle inspiratsioonikalendri sõnumid on nende endi igapäevaelust. Kogemuskoolitajatena on nad pühendunud naiselikkusele, valgusele ja jaatavale elustiilile. Nende korraldatud väekatel sündmustel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Koos korraldavad Merike ja Kristel ka arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm.
Kirjuta Merikesele merike@paremelu.ee, kirjuta Kristelile kristel@kuutempel.ee

Telli inspiratsioonikalender hinnaga  18.90!

http://www.maailmapuudutus.ee/et/a/elamine-jaatavas-maailmas-inspiratsioonisonumit-2021-lauakalender

Kalendrid on saadaval ka Rahva Raamatu ja Apollo kauplustes üle Eesti!

Loe igal hommikul sõnumit, mis on kirjutatud just sinule ning täidetud positiivse loova energia ja armastusega, et hoida ja toetada sind – sel päeval ja iga päev!

Top