fbpx

“ELAMINE JAATAVAS MAAILMAS”, 366 kaunilt kujundatud inspireerivat sõnumit koos väekate looduspiltidega aastaks 2020. Merike Kütt ja Kristel Treier

366 kaunilt kujundatud inspireerivat sõnumit koos väekate looduspiltidega aastaks 2020 –  üks iga päeva jaoks. Loe igal hommikul sõnumit, mis on kirjutatud just sinule ning täidetud positiivse loova energia ja armastusega, et hoida ja toetada sind – sel päeval ja iga päev!

Peagi saadaval ka 2021. aasta kalendrid!

Kalender on sündinud tänu autorite Merikese ja Kristeli suurele unistusele – inspireerida, toetada ja julgustada sind armastama ennast sellisena, nagu sa oled. Sa oled eriline ja ainulaadne, nagu see sõnumikalendergi, mis tuleb ja avab ennast iga uue päeva hommikul erinevalt, et sind tervitada ning anda sulle inspiratsiooni ja julgust elada. Ideaalne kingitus oma lähedasele või iseendale. Kinkides ühe kalendri saab saaja terve aasta jooksul iga päev ühe elujaatava sõnumi.

Kalendri mõõdud on 108×108 mm spiraalköites, mis võimaldab mugavalt keerata uus lehekülg.

Enda jaatamine, armastamine ja endast hoolimine on sageli paljudele meist suureks väljakutseks. Miks? Sest nii lihtne on iseennast argielu rutiinis ja kiirustamises unustada. Ikka me seame teised endast ettepoole, hoolides ja armastades ning lootes, et kui me panustame teistesse, siis saame ka ise kübekese tagasi. Kui aga oleme eelkõige iseendaga leebed, hoolivad ja armastavad, alles siis on maailmal võimalik meile peegeldada kõike seda, mida me päriselt vajame.
Jaatav elustiil on iseenda seadmine esikohale. Oluline on märgata, kuidas iga “JAH” avardab meid. Selle asemel, et päevast päeva märgata, mida me ei soovi, vaatab jaatav elustiil maailma ennekõike läbi võimaluste perspektiivi – mida me ise tegelikult soovime, milliseid tundeid unistame kogeda, milline on meie hinge igatsus, missugust elu tahame elada.

Elu on meile kõigile antud imelise ja väärtusliku kingitusena! Meie ise muudame selle eriliseks. 

Raamatu koostajad Merike Kütt ja Kristel Treier on Karlova tüdrukud Tartust. Lapsena tutvusid nad näiteringis ega osanud arvatagi, mis elul neile tegelikult varuks on. 20 aastat hiljem taas kohtudes olid nad siiralt üllatunud, kui sarnaselt nad maailma näevad ja tajuvad. Mõlemad olid kogenud, et kõik on võimalik ja et selles imelises maailmas on eriline maagia, mida tuleb jagada. Nii sündisid kaheksa aastat tagasi nende ühisloominguna naistele mõeldud koolitused ja retriidid, millesse nad on pannud kogu oma hinge ja südame.
Selle inspiratsioonikalendri sõnumid on nende endi igapäevaelust. Kogemuskoolitajatena on nad pühendunud naiselikkusele, valgusele ja jaatavale elustiilile. Nende korraldatud väekatel sündmustel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Koos korraldavad Merike ja Kristel ka arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm.

 

Kalendri ostmiseks on kolm võimalust:


1. Tellimine Itella või Omniva postipaki automaati.
Veebipoe kaudu saad lihtsalt tasuda pangalingiga ning valida sobiva pakikapi Eestis või Soomes. Kalendri hind on 10 eurot (tavahind 17.95 eurot) ja tellides 2 või enam kalendrit, on postikulu tasuta.  http://www.maailmapuudutus.ee/et/a/elamine-jaatavas-maailmas-inspiratsioonisonumit-2020-lauakalender
2. Otse autoritelt käest kätte kui tuled ise järele või osaled mõnel meie sündmusel. Kalendri hind on 10 eurot ja palume täpset sularaha. 
* Tartus Merikeselt kirjutades oma soovist merike@paremelu.ee või helistades 5076212.
* Tallinnas Kristelilt kirjutades oma soovist kristel@paremelu.ee või helistades 56505592.
3. Apollo raamatupoodidest üle Eesti: https://www.apollo.ee/elamine-jaatavas-maailmas.html 
4. Rahva Raamatu poodidest üle Eesti: https://www.rahvaraamat.ee/p/elamine-jaatavas-maailmas/1326815/et?isbn=4748001010746
NB! Tellimise ja hinnainfo kehtib 2020. aasta kalendritele. 2021. aasta kalendrite info peagi saadaval!

Top