fbpx

10-nädalane praktiline enesearengukursus “Armasta ennast ja muuda oma elu teadlikult” Tartus

Oct
11

„Armasta ennast ja muuda oma elu teadlikult” on praktiline kursus, 
mis baseerub Louise Hay õpetustel ja isiklikel kogemustel.

Kas Sa soovid kogeda kogemust, mis päriselt Sinu elu muudab?
Kas Sa soovid vabaneda kõigest sellest: ärritumine, viha, vimm, häbi, hirm, kadedus, süüdistamine, manipuleerimine, ohvrimeelsus, ebakindlus… jne, mis Sind tasakaalust välja viivad?
Kas Sa soovid kogeda rohkem harmooniat ja armastust oma elus?  
Kas Sa soovid teadlikult muuta oma elu ja olla oma Elu Looja?

Meil pole õigust süüdistada kedagi teist oma hädades ja ebaõnnestumistes, sest pisemgi muutus algab just meist endast.

Meil tuleb lõpetada virisemine ja vingumine, ohvrirollis olemine ja manipuleerimine ning võtta eluohjad enda kätte ja tühjendada oma sisemine prügikast uskumustest ja harjumustest, mis meid enam ei teeni. Meil tuleb teadlikult teha koostööd iseendaga ja võtta vastutus oma elu eest enda kätte! Kui õpid tühjendama oma sisemist prügikast, tekib ruumi uuele energiale ja paremale elule.

Selleks, et kirjutada ise oma elu mängureeglid, tuleb meil teada mõnda asja:
õiget valemit ja seda, mis meie elus ei toimi. Meil on vaja aru saada sellest, mida me ei taha ja keskenduda sellele, mida tahame. Pole vahet, kas meil on enda arvates suur nina või kõverad jalad… ikkagi võime ennast armastada sellistena, nagu oleme. Oleme täiuslikud just sellistena nagu oleme, luues ise endale oma unistuste elu. Igaüks meist on oma Elu Looja! Sinu, minu ja meie kõigi elud on meie enda järgi loodud, lähtuvalt sellest, millised on meie uskumused ja arvamus endast. Ja kui teadlikud me oleme sellest, et iga mõte, mida me mõtleme, loob meie elu! Me kõik saame alati valida uuesti kerguse, rõõmu ja armastusega kõik selle, kuidas me endasse suhtume, ennast päriselt armastame ja milliseks siis muutub maailm meie ümber. 

Sageli inimesed otsivad seda “võlukepikest” väljaspool ennast, mis aitaks ja muudaks elu paremaks, kergemaks, ilusamaks ja loovamaks. Kuid see võlukepike on meie endi käes kogu aeg olemas, lihtsalt saa sellest teadlikuks ja pane see enda kasuks tööle. See, milline on Sinu elu täna, millised on Sinu kogemused ja tulemused on Sinu mõtete peegeldus. Ainult Sina ja veelkord Sina saad oma mõtteid ja uskumusi muuta ning Sa hakkad märkama, kuidas iga hetkega Sinu maailm muutub paremaks.

Louise Hay tehnikad on aidanud miljoneid inimesi maailmas ja kui Sina oled valmis muutusteks oma elus, siis need tehnikad aitavad ka Sinul vabaneda vanadest mõttemustritest, hirmust, vihast, vimmast, rahulolematusest jms enda sees. Kurusel kasutame erinevaid tehnikaid selleks, et leida Sinu jaoks parimal moel toimiv meetod, mis aitab muuta Sinu uskumusi.

Kursus on toetuspunktiks just Sulle, kui Sa tunned, et soovid päris muutust oma ellu ja oled valmis võtma vastutuse oma elu eest enda kätte, treenides oma teadlikust ja olema selles järjepidev. Varem või hiljem hakkab Sinu elu muutuma, kui oled otsustanud ja teed esimese olulise sammu ja siis teise ning paned oma teadmised päriselt praktikasse!

10-ne nädala jooksul saab Sulle selgeks, kuidas saad Sina ise muuta samm sammult oma elu just selliseks nagu Sina seda soovid ja väärid.

Kursuse eesmärk:
Me kõik soovime elada oma elu täisväärtuslikult, õnnelikult ja edukalt ning olla armastatud just sellistena nagu oleme.  Kursuse lõppedes märkad ja tajud võimalusi kõiges, mida Sa ette võtad ja teha soovid. Sa tunned oma sisemist tarkust ja liigud oma elus edasi teadlikult ja enda valitud rada pidi. Läbi kogetud teadmiste, praktiliste harjutuste ja meditatsioonide õpid sisenema oma hingesügavustesse ja saad ühenduse iseenda ning oma sisemise tarkusega. Ja Sa koged, milline jõud ja vägi on enesearmastusel.

Kursuse programm on Louise Hay  enda poolt kokku pandud ja tugineb tema järgmistele raamatutele: „Tervenda end ise”, „Elu tervendavad meditatsioonid” ja „Jõud Sinu sees”.

Kursuse ülesehitus ja kava:

Baasuskumused ja nende muutmine endale sobivateks;

Valmisolek muutusteks, vanade emotsioonide ja mõttemustrite vabastamine;

Negatiivsete mõtete märkamine ja ümberprogrammeerimine;

Kontakti leidmine sisemise lapsega;

Andestamine ja selle olulisus;

Mõtete sõnastamine, päevaplaani koostamine;

Suhted – üks olulisemaid väärtusi meie elus;

Töö, edu, karjäär – eneseleidmise teekond;

Heaolu ja tasakaalu saavutamine;

Tervis ja iseenda tervendamine

Kogu kursusel saadav info, meditatsioonid ja harjutused on selged ja lihtsad ning koheselt ellu rakendatavad! 

Osalejate tagasiside:
“Olen hakanud ennast armastama ja tunnustama sellisena nagu olen. See kursus on parandanud suhteid laste ja mehega. Elan teadmisega, et elu armastab mind ja ka mulle jagub tervist, armastust, küllust, harmoonilisi suhteid. Teen iga päev midagi sellist, mis teeb mind õnnelikuks. Tänan Sind Merike!”
-Kaire-

Muidugi koolitus andis palju palju head energiat, näen elu hoopis teistes värvides, oskan asjadele tähelepanu pöörata, muuta oma mõtted positiivseteks ning mis peamine- oskus õppida end armastama!!! Peeglit pole unustanud, täitsa olemas igahommikune jutuajamine iseendaga! Juurde olen võtnud ka õhtused tänulikkused. Väga vinge kogemuse sain padja tagumise meditatsioonis, see oli esimene kord kui tundsin, et sain tunnetel punni eest. Väga mitmel korral olen tundnud kuidas kõik tahab välja tulla aga nagu ei suuda ja miskit oleks nagu ees. Aastatega kogutud jama on vaja endast välja saada. Tunnen siiani seda kerget olekut mis pärast oli! Väga vinge ikka…
 Veelkord aitäh sulle Merike, et oled olnud teejuhiks minu imelisse ellu ja minu naiselikku maailma! “
-Pille-Riin-
 
“Ma olen siiralt tänulik selle koolituse eest. Sain hea positiivse energialaengu. Õppisin end paremini väärtustama. Tunnetasin grupi tuge ja vajalikkust. Usun, et endaga järjepidevalt tööd ja harjutusi tehes olen iga päevaga parem inimene, ema ja vanaema!”
-Veera-

Olin Parem Elu Koolitustest teadlik juba aasta jagu varemgi, kuid nagu ikka tuleb Sinu ellu kõik täpselt õigel ajal! Vaadates tagasi, olen kindlasti saavutanud oluliselt suurema sisemise rahu ja tasakaalu. Ma armastan ja väärtustan end ning tänu sellele on muutunud ka mind ümbritsevad suhted. Klišeena kõlav „teist inimest ei saa muuta“ omandas minu jaoks uue tähenduse ning mõistan täna, et vaid ma ise annan kõigele, mis minuga juhtub tähenduse ning ma ise olen oma õnne allikas. Samuti olen väga tänulik, et oskan täna hinnata seda, mis minu elus juba hästi on ning tean kindlalt, et elul võib olla Sulle veel enamatki pakkuda kui Sa suudad ette kujutada. Küsi ja Sulle antakse!
Neile, kes alles kaaluvad Parema Elu Koolitused kursustel osalemist ütleksin ma: „Sa astud kõik oma eluks vajalikud sammud siis, kui aeg on Sinu jaoks õige. Usalda oma sisetunnet!“.
-Sirje-

Kursuse juhendaja: Merike ja Louise copy

Merike Kütt, kogemuskoolitaja, Louise Hay õpetuste ainuke litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. EFT terapeut ja metameditsiini praktik, Maagilise Reiki Meister

Kursuse maht: 10 x 2,5-3 tundi.

Kursuse hind: Hind sisaldab koolitusmaterjale, teepause, puudumise ajal järelaitamistundi ja ühte personaalset nõustamist Merikesega. (väärtus 40€).
Soodushind 290€ kehtib tasumisega kuni 7.10.2018.

Alates 8. oktoobrist on kursuse hind 360€.
Kursuse eest on võimalik tasuda osamaksetena. 

NB! Kui, oled kõik endast oleneva teinud ja mitte miski Sinu elus peale kursuse lõpetamist ei muutu, siis maksame raha tagasi!

Toimumise aeg ja koht: kursus alustab neljapäeval, 11. oktoobril 2018 ja kestab kuni 13.detsember 2018, kohtume kord nädalas neljapäeviti Vaksali 17a, II korrus, tuba 227. Kui juhtub, et mõnel korral ei saa kursusel osaleda, siis Merike teeb enne järgmist uut tundi nö järelaitamise tunni.
Registeeru kursusele: 
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

Top