fbpx

2-päevane praktiline kursus “Leia tee iseendani” 14.-15. aprill Tartus

Apr
14

 

Kas Sinu elus on soovimatu või mitte täielikult rahuldav hetkeolukord?
Kas Sina otsid õnnetunnet ja armastust endast väljaspoolt? 

Kas oled avatud võimalusele luua oma ellu tugev aluspõhi, et liikuda oma eesmärkide, unistuste ja enese leidmise poole?
Kas Sa oled valmis kohtuma iseendaga siin ja praegu?

Jah, sageli juhtub, et unustatakse kõige lihtsamad asjad endale selgeks teha ja oodatakse justkui imelist lahendust, et kõik muutub! Ükskõik, kui palju me ennast koolitame ja raamatuid loeme, siis üks olulisemaid õppetükke, mis tuleb ära õppida on see, et õpitu tuleb ka ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna. Märksõnaks on järjepidevus, mis toob tulemused!

Louise Hay õpetustele tuginev kursus on kokku pandud just nii, et igaüks saab kogeda kursuse väge mis paneb Sind endaga tegelema ja endasse vaatama. See kursus “äratab” Sind üles ja tuletab meelde, et Sinus on olemas kõik, et olla õnnelik, armastatud, harmoonias ja külluses  elav imeline inimene. Sa oled ise oma elu looja ja juht ning kogu vägi on peidus Sinus endas, Sinu algallikas!

Kutsun Sind praktilisele kursusele “Leia tee iseendani”, mis tugineb Louise Hay õpetustele ja on üks olulisemaid alustalasid, et teha oma elus positiivne muutus enesearengu teekonnal. Kursusel kasutame Louise Hay raamatut “Jõud Sinu sees”. Raamatu saad endale soetada ka kohapeal.

Selle kursuse jooksul julgustan Sind vastutama oma elus toimuva eest ning seeläbi leidma kontakti Sinu elu loova sisemise jõuga. Seeläbi saavad paraneda nii Sinu enesetunne, suhted kui ka sissetulekud. Õpituga suureneb avatus uutele väljakutsetele ja ideedele ning mis peamine – näed teed ainulaadse iseendani.

Praktiline ja kogemustepõhine “Leia tee iseendani” kursusel saad teada:

kuidas võtta vastutus oma elus toimuva eest;
kuidas ära tunda ja kasutada oma sisemist jõudu;

* kas tõesti väärin armastust sellisena nagu olen;
* kuidas olla avatud ja vastuvõtlik kõigele heale;
* kuidas Sinu sisemine muutumine mõjutab ümbritsevat;
* kuidas märgata ja mõista oma mõtteid, tundeid, tegevusi ja nende tulemusi;
* kuidas kasutada erinevaid tehnikaid iseenda aitamiseks ja kaitsmiseks;
* kuidas iseenda väärtustamine ja armastamine toob Sinuni kõik, millest unistad;
* kuidas EFT teraapia aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest, harjumustest, uskumustest, foobiatest jne. 

Tagasiside koolitusele:

“Imeline koolitus – inspireeriv, hariv, rõõmu toov! Mu elu on täna parem kui eile. Ma ise olen täna parem kui eile. Mu mõtted on täna kaunimad kui eile. Ja kõige tähtsam – ma õppisin õigesti rääkima!!! Oskan nüüd vältida sõnu, mis röövivad mu hingejõudu. Aitäh, kursuse juhendajale ja Louisele, et toetate mu samme iseenda mõistmise, hindamise ja armastamise poole! See kursus on suurepärane investeering iseendasse! Raudselt soovitan!”
/Juta Velleramm Tartust/

“Mulle see kursus väga meeldis nii metoodika, kui ka kaaskursantide kogemused/toetus. Kursus aitas laduda tugeva vundamendi vajalikeks muudatusteks enda elus. On mitmeid muutusi, mida omandasin kursuse käigus ja rakendan nüüd igapäevaselt: oma mõtete märkamine, negatiivsete mõtete/suhtumiste/reageeringute ümbersõnastamine positiivseteks, seoste leidmine minevikus kogetuga, jaatuste kasutamine jne. Raamat „Jõud sinu sees“ on endiselt mu voodi kõrval ja saab loetud veel arvatavasti mitmel korral!”
/Jane Tartust/

“Tugevalt optimismi, eneseteadvust ja julgust ennast ja oma tundeid väljendada. Oskan tunda rõõmu väikestest asjadest ja mis peamine teha teistele head, ilma et selle eest midagi oskaks või tahaks vastu küsida. Tublisti on avardunud silmaring ja suudan mõelda mitte enam nii egotsentriliselt. Mis tõsiselt rõõmu teeb on see, et lastega suhtlemine ja neist arusaamine on läinud kergemaks. Tänu kursusele olen teadlik, mille kallal pean tööd tegema ja olen oma eesmärgid siin elus ümber hinnanud!”
/Raimo Tallinnast/

See oli üks kõige imelisem koolitus, mille olen läbi teinud (olen üsna aktiivne “koolituja”). Meeldis see, et oli struktuur, konkreetsus, koduülesanded – see lõi väga tugeva tegevusvälja, kõik hakkas väga intensiivselt tööle. Pluss positiivsus kuubis:)
/Epp Tartust/

See kursus oli minu jaoks äärmiselt toetav minu arenguteel.
Kursus annab põneva ja kordumatu kogemuse, mis muudab elu!
/Liina Tartust/

Kursuse juhendaja? 
Kogemuskoolitaja Merike Kütt, kes on ainuke Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. Ta on ka EFT  terapeut, nõustaja ja metameditsiini praktik ja Maagilise Reiki Meister.

Kus?
Tartus, Vaksali 17.a, 2, korrus, tuba 227, Parem Elu Koolitused ruumides.

Millal?
14. – 15. aprill 2018
Mõlemal päeval alustame kell 11 ja lõpetame kell 18.

Mis toimub peale kursuse lõppu?
Peale kursuse lõppu on Facebookis suletud grupp, (kes ei ole Facebooki kasutaja, saab vastava info e-maili teel), kus 30- päeva jooksul toetan kursusel osalejaid uute harjumustega harjumisel. Grupis on oluline jagamine ja kogemuste vahetamine, tagasiside, küsimused-vastused ja kõik mis vajalik selleks, et toetada Sind Sinu valitud teekonnal. See on tugigrupp, kus oled koos sarnaselt mõtlevate inimestega ja saad tunnetada, kuidas üksi me suudame palju, kuid koos suudame alati rohkem! Grupis jätkub kursusel omandatu kinnistamine, kodus harjutuste tegemine ja raamati “Jõud Sinu sees” lugemine. Seda kõike teeme selleks, et püsida kindlalt uuel rajal! Me kõik teame, kui kerge on vanasse mustrisse tagasi vajuda, sest seal on ju mugav. Meie eesmärk on kursusel ja hiljem grupis anda oma alateadvusele ja egole selge sõnum – ma olen valmis muutuma ja tegema asju teistmoodi ja oma kõrgema mina hüvanguks! 

Seega, kas oled valmis alustama? Kas oled valmis tegema asju teistmoodi? Kas oled valmis  treenima oma alateadvust ja astuma mugavustsoonist välja?

Kui vastus on JAH, siis registreeru kursusele. Kui küsimus on tasumises, siis küsi minu käest lahendust – kõik on võimalik! Kui Sa ise oled valmis muutuma ja tegema asju teistmoodi ja oled valmis seadma ennast esikohale päriselt, läbi armastuse ja toetuse, siis selle kursusega avad ukse ja leiad tee ainulaadse iseendani!

Kursuse hind?
129€ (kursuse eest on võimalik tasuda kahes osas).
NB! Kui, oled kõik endast oleneva teinud ja mitte miski Sinu elus peale kursuse lõppu ja
30-päevast grupitoetust ei muutu, siis maksame raha tagasi!
Osalejate arv on piiratud. Kursus toimub, kui grupis on vähemalt 6-12 inimest.

Registreeru kursusele:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Armastuse ja hoolivusega,
Merike Kütt 

Top