Elamine jaatavas maailmas Merikese ja Kristeliga 23.05

May
23


Kutsume sind jätkama jaatavas maailmas koos Merikese ja Kristeliga!

See grupp on ainult neile, kes on läbinud koos Merikese ja Kristeliga 21-päevase jaatavas maailmas elamiseväljakutse!
Grupp alustas täpselt kuu aega tagasi eelmiste imeliste naistega, kes läbisid 21-päevase väljakutse. Nüüd on võimalus liituda seekordse 21-päevase väljakutse läbinutel. Grupp on suletud ja hiljem liituda ei saa.
Selles grupis läheme kõigi oluliste teemadega sügavuti edasi. Igal nädalal on konkreetne teema, millega tegelema hakkame ja kui vaja, siis tegeleme rohkem kui nädala 🙂 

Täna leiad grupist juba järgmiste teemade põhjalikud videod:
* Kust leida elujõudu, mida teha kui on väsimus ja kuhu elujõud kaob.
* Suhted: meestega, lastega, vanematega.

Meie arvame, et on aeg muutusteks ja öelda päriselt JAH iseendale. Jätkugrupis me loome keskkonna, kus on mugav ja turvaline jagada oma rõõme ja muresid, küsida abi ja toetust.
Loome selle grupi ennekõike selleks, et Sul on võimalik treenida oma järjepidevust ja õppida rakendama esimesi sammme jaatavas maailmas ja kasvada koos meie ja teiste imeliste naistega.  
Jagame sügavamalt ka oma lugusid ja kogemusi kõikidest eluvaldkondadest.
Teeme videosid ja “livesid” ehk otsevideosid nii hetkel meile aktuaalsetel teemadel kui ka teie jagamistest ja küsimustest lähtuvalt. Ja vahel ka lihtsalt niisama, et koos olla ja aega veeta.

Kindlasti plaanime ka teha erinevatel teemadel ja faormaatides kokkusaamisi päris-elus, kuhu on oodatud vaid selle grupi liikmed. Kohe kui maailm võimaldab hakkame neid plaane tegema ja anname siis jooksvalt juba grupis teada. 

Meie taotlus on, et see grupp pakub tuge ja teadmist, et Sul on alati olemas Sinuga sarnaselt mõtlevad ja inimesed. Sa pole üksi oma igapäevarutiinides. Toetades ja olla toetatud, jagades ja uusi asju kogedes on lihtsam ja kergem minna. Ja oleme ausad, elu on põnevam kui sul on oma salajane naistegrupp!

Kus ja kuidas see toimub
Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki.
Selle kursuse jaoks avame spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles grupis osalejatel.
Videod ja kõik materjalid jäävad gruppi üles järelvaatamiseks.

Merike ja Kristel on naised nagu sina! Oled vist juba kogenud, et ka neil on erinevaid päevi ja erinevaid külgi.  Tahame anda edasi ja hoida iseenda naiseliku väe allikat pidevas külluslikus voolamises. Ja jagada seda, mida meil on jagada ja mida ehk keegi just praegu vajab. 
Merike Kütt on Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier on ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja kogemuskoolitaja.

Millal
Uusi tulijaid võtame gruppi vastu laupäeval 23. mail, kohe peale uue kuu sündimist.
Grupp alustas täpselt kuu aega tagasi eelmiste imeliste naistega, kes läbisid 21-päevase väljakutse. Nüüd on võimalus liituda seekordse 21-päevase väljakutse läbinutel. Grupp on suletud ja muul ajal ega hiljem sellega liituda ei saa. 

Hind
Ühe kuu tasu on maagilised ja sümboolsed 15 eurot.
Tasuda saab kuu ettemaksetena kuu kaupa.
Jaatava maailma grupis me arvestame looduse tsüklitega ja kuu kestab Kuu loomisest kuni uue Kuu loomiseni 😉 

Registreeru täites kastikesed ja leiad oma postkastist e-kirja lisainfoga. 

Nimi

Email

Telefon*

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastusega,
Kristel ja Merike

Top