fbpx

21 päeva Merikese ja Kristeliga jaatavas maailmas. Uus väljakutse alustab 28. jaanuaril 2021

Jan
28

Kutsume sind vastu võtma UUT väljakutset ja elama jaatavas maailmas 21 päeva koos Merikese ja Kristeliga!

Kas ja kuidas on üldse võimalik elada jaatavas maailmas?
Kuidas jääda heasse tundesse ja endale kindlaks kui ümberringi on negatiivsus?
Kuidas jaatavas maailmas elamine meid tegelikult hoiab ja kaitseb?
Kuidas leida igapäevaelus tuge kõiges, mis ümberringi toimub?

Jah, lihtne on elada jaatavas maailmas ja olla positiivne, heas tujus ja oodata elult vaid parimat kui su ümber on kõik tavapärane ja sul on toetavad ning armastavad lähedased ja kindel töö. 
Kuidas olla ja elada aga jaatavas maailmas ka siis kui su ümber on kõige suurem segadus, ebakindlus, teadmatus?
Kuidas jaatavas maailmas elamine aitab iseennast senisest enam naisena austada ja armastada?
Kuidas jääda rahulikuks ja iseennast jaatavaks olukorras kui kogu maailm ümberringi on täis negatiivsust?
Kuidas see jaatavas maailmas elamine siis päriselt käib? 
Meie kehal ja vaimul on täna rohkem kui iial varem vaja kogeda rõõmu ja õnnetunnet ning kergust. Kuidas endas rõõmu-, õnnetunnet ja kergust luua ja säilitada, et see toidaks nii meie keha kui vaimu? 
Rahulolu ja harmoonia on meie sees sügaval olemas ning ei sõltu välisest. Kuid kõigel välisel on võime meid kõigutada ja viia tasakaalust välja nii et unustame oma särava naiseliku väe ja olemuse. 
Kuidas aga seda igapäevaelus säilitada ja püsida heas tundes ning oodata elult vaid parimat?
Kuidas uskuda endasse ka siis kui keegi teine sinusse ei usu?
Meie usume, et ennekõike on üksteist toetades lihtsam. Kergem ja lihtsam just selles tänases kohas, kus sa oled. Hakkama saada igapäevaeluga nii nagu see on.

Merike ja Kristel on seda elujaatamist ja iseenda jaatamist ja kõigele “Jah” ütlemist praktiseerinud juba aastaid. Täna sellele ajale tagasi vaadates tundub, et see oli lihtne ja lõbus lasteaia laste mäng, sest kõik ümberringi oli turvaline ja ennustatav. Jah, vahel midagi muutus ja olid mõned teadmatused, kuid see polnud kuidagi võrreldav olukorraga, kus me oleme täna. 
Kuid just selles tänases uues, ebakindlas ja iga päev muutuvas olukorras, on meile kõige rohkem vaja sisemist rahu, iseendaks jäämist, elujaatamist ja usaldamist. 
Merike ja Kristel ka ei tea, mismoodi see elu meil olema saab. Me ei kanalda tulevikku ega ennusta. Kuid me tahame jätkata elamist jaatavas maailmas ükskõik, mis meie ümber ka ei toimu. Alati see polegi nii lihtne kui igapäevane rutiin on löödud segamini ja teha tuleb uusi otsuseid. 

Täna on koos Merikese ja Kristeliga rohkem kui 280 naist leidnud, et jaatava maailma põhimõtted aitavad neid igapäevases elus paremini hakkama saada kõigis valdkondades. See ei tähenda alati positiivne olemist ja kindlasti mitte tegelikkuse naeratusega üle kirjutamist või raskuste varjamist. See tähendab kõige aktsepteerimist, mis meie elus täna on. Ausalt olukordadele otsa vaatamist ja sealt edasi minemist kergemalt ja lihtsamalt, ilma kannatusteta.

Eelmistes väljakutsetes osalejad leidsid, et
* elu ilma jaatava maailma grupi toetuseta on keeruline ja enanst on lihtne ära kaotada;
* väljakutse grupp oli kõigile suureks abiks igapäevaelus positiivsuse ja rahuliku meele säilitamiseks;
* olla tasakaalus ja hoida meeles olulisi asju;
* paljud leidsid oma mõtetele uue suuna;
* palju praktilisi nõuandeid ja jagamisi;
* teiste samas olukorras naiste toetuse;
* natuke nalja ja palju inspiratsiooni;
* julgesid ennast avastada ja leida vastuseid iseenda seest;
* iseenda täielik jaatamine viib edasi ja toob parimaid lahendusi;
* avatud suhtlemist ja usaldust naistega;
* jpm.

Oleme lisaks internetigrupile korraldanud ühiseid sündmusi päikesetõusul rabas, Kirna mõisa tervendavas pargis jm.

See on kõigile naistele! Pole oluline kui palju või vähe oled sa seni enesearengu või spirituaalsusega kokku puutunud või kui palju varem kursustel käinud või raamatuid lugenud. 

Liitu meiega kui tunned:
* et lased end mõjutada ümbritsevast negatiivusest, rahututest uudistest, hallist ilmastt, päikese puudumisest või millestki muust välisest;
* et sinu silmad ei sära;
* et sa ei soovi kaasa minna negatiivsete inimeste tunnetega;
* et soovid avastada midagi uut;
* et sinus tärkas uudishimu, mismoodi see maailm siis on
* et sinu sisemine rõõm on kaotsi läinud ja sa pole ammu südamest naernud;
* et ärritud kergesti iga pisiasja peale;
* et vajad lihtsalt toetust; 
* et igapäevamured ja toimetused täidavad kogu su päeva ning ammu pole sa leidnud aega iseendale;
* et oled end naisena unustanud;
* et oled kaotsi minemas;
* et tahaksid veelgi rohkem särada;
* et soovid uut algust oma energeetikas;
* et hing igatseb midagi seletamatut;
* et vajad uut maailmavaadet;
* et soovid tunda end kindlamana igapäevaelus;

Kutsume teid täna kaasa oma maailma, et koos oleks lihtsam ja jagades kergem ning üksteist inspireerides lõbusam jääda elujaatavaks ning usaldada iseennast ja oma väge. 
See pole teekond, kus me vaid naeratame ja malbel häälel jaatavaid mõtteid deklameerime. Kuigi vahel võib ka seda ette tulla. Selle 21 päeva jooksul me jagame kõike, mida me tunneme ja tajume. Jagame oma probleeme ja raskusi tänastel hetkedel ja jagame lahendusi kui need tulevad. Jagame seda, mis on meie hingel ja mis on meile täna oluline selles ebakindlas ja muutuvas maailmas. Ja loomulikult jagame ka seda, kuidas me ise hoiame enda energiat, kuidas me hoiame üleval jaatavat maailma. Mis on need asjad, mis meid päriselt igapäevaelus aitavad ja ka seda, mis ei aita. 

Väga täpset kava ega plaani me täna ette ei teegi, sest tundub, et elu ise on täna parim plaanide tegija. Lubame, et edastame teile iga päev oma mõtteid. Iga päev videopostituse või live-videona. Lisaks jagame ka kirjalikke materjale. Anname ka sulle võimaluse jagada ja kindlasti aitame sind sel teekonnal edasi suurema usalduse, rahu ja elujaatamiseni. 
Kaasas olla saab meie teekonnal suletud Facebooki grupi vahendusel, kuhu lisame vaid need, kes selles väljakutses osalemas. 

Kogu kursuse vältel on Merike ja Kristel iga päev sinuga koos. Jagame ja lahendame teemasid, mis kerkivad üles takistustena. Vaatame, kuhu see sära siis kadunud on ja miks me ei õitse oma loomulikus säras. Võtame ette tegevusi selle protsessi peatamiseks. Ja tõstame igapäevaselt meie energeetikat, et tunneksime end väekama ja võimsamana. Leiame need tegevused, mis meid särama panevad ja loome ennast toetavad harjumused.
Loome ruumi, kus on turvaline olla naisena koos teiste naistega.
Kutsume kõiki naisi kaasa 21 päevasele teekonnale, et luua koos sügise algusega uued harjumused ja leida enda õnnetunne!

Kus ja kuidas see toimub
Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki.
Selle kursuse jaoks avame spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel.
Iga päev viime läbi live-videosid, edastame informatsiooni ja harjutusi, toimuvad arutelud.
Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal. Videod jäävad gruppi üles nii 21-päevase teekonna ajaka kui ka peale seda. 
Iga päev sel teekonnal on Merike ja Kristel sinuga koos grupis. 


Kes on Merike ja Kristel

Me oleme naised nagu sina! 
Rännates läbi elutee naiste, äripartnerite, emade ja tütardena oleme kogenud kõiki elu aspekte. Tunneme naiste kannatusi ja naudinguid. Ja oleme leidnud ka lahendused ja teed, mis viivad kerguses ja rõõmus edasi. Teame täna, kuidas teha valikuid, leida ja jääda endaks ka kõige keerulisemates olukordades. 
Oleme läbinud klassikalise haridus- ja karjääritee ning lisaks holistilise ja spirituaalsete õpingute teekonna ja teame, et just nende kahe maailma ühendamisel sünnib tasakaal ja harmoonia. 
2020. aasta hakul andsime välja inspiratsioonisõnumite kalendri “Elamine jaatavas maailmas”, mille sõnumid on meie endi igapäevaelust.
Kogemuskoolitajatena oleme pühendunud naiselikkusele, valgusele ja jaatavale elustiilile. Meie korraldatud väekatel sündmustel Eestis ja Bali saarel on 10 aasta jooksul osalenud tuhandeid naisi. Korraldame ka arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni meid järgmisena juhatatakse 😉
Merike Kütt on Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier on ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja kogemuskoolitaja.

Millal
Alustame neljapäeval 28. jaanuaril 2021
Meie teekond koos kestab 21 päeva.

Hind
21-päevase teekonnal osalemise hind on sümboolne 19 eurot.

Registreeru täites allolevad kastikesed, seejärel vaata oma postkasti, kust leiad e-kirja lisainfoga. 

Nimi

Email

Telefon*

Teade

*Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastusega,
Kristel ja Merike

Top