fbpx

Elamine jaatavas maailmas. 21 päeva Merikese ja Kristeliga

Mar
26


Kutsume sind vastu võtma väljakutset ja elama jaatavas maailmas 21 päeva koos Merikese ja Kristeliga!

Kas ja kuidas on üldse võimalik elada jaatavas maailmas?
Kuidas saab olla positiivne, kui maailm on üleöö muutunud?
Kuidas võib jaatavas maailmas elamine meid tegelikult hoida, kaitsta ja armastada just sellistena nagu me oleme?

Jah, lihtne on elada jaatavas maailmas ja olla positiivne kui su ümber on kõik tavapärane. Kuidas olla ja elada aga jaatavas maailmas ka siis kui su ümber on kõige suurem segadus, ebakindlus, teadmatus? Kuidas jääda rahulikuks ja iseennast jaatavaks olukorras kui kogu maailm ümberringi on üleöö muutunud?
Kuidas see jaatavas maailmas elamine siis päriselt käib? 
Meie kehal ja vaimul on täna rohkem kui iial varem vaja kogeda rõõmu ja õnnetunnet ning kergust. Kuidas endas rõõmu-, õnnetunnet ja kergust luua ja säilitada, et see toidaks nii meie keha kui vaimu? 
Rahulolu ja harmoonia on meie sees sügaval olemas ning ei sõltu välisest. Kuid kõigel välisel on võime meid kõigutada ja viia tasakaalust välja nii et unustame oma särava naiseliku väe ja olemuse. 
Kuidas aga seda igapäevaelus säilitada ja püsida oma parimas naiselikus tundes? Üksteist toetades on lihtsam hoida end heas energias, omas väes. 

Merike ja Kristel on seda elujaatamist ja iseenda jaatamist ja kõigele “Jah” ütlemist praktiseerinud juba mõnda aega. Täna sellele ajale tagasi vaadates tundub, et see oli lihtne ja lõbus lasteaialaste mäng, sest kõik ümberringi oli turvaline ja ennustatav. Jah, vahel midagi muutus ja olid mõned teadmatused, kuid see polnud kuidagi võrreldav olukorraga, kus me oleme täna. 
Kuid just selles tänases uues, ebakindlas ja iga päev muutuvas olukorras, on meile kõige rohkem vaja sisemist rahu, iseendaks jäämist, elujaatamist ja usaldamist. 
Merike ja Kristel ka ei tea, mismoodi see elu meil olema saab. Me ei kanalda tulevikku ega ennusta. Kuid me tahame jätkata elamist jaatavas maailmas ükskõik, mis meie ümber ka ei toimu. 
Avastasime, et see polegi nii lihtne kui igapäevane rutiin on löödud segamini ja teha tuleb uusi otsuseid. 

Kutsume teid täna kaasa oma maailma, et koos oleks lihtsam ja jagades kergem ning üksteist inspireerides lõbusam jääda elujaatavaks ning usaldada iseennast ja oma väge. 
See pole teekond, kus me vaid naeratame ja malbel häälel jaatavaid mõtteid deklameerime. Kuigi vahel võib ka seda ette tulla. Selle 21 päeva jooksul me jagame kõike, mida me tunneme ja tajume. Jagame oma probleeme ja raskusi tänastel hetkedel ja jagame lahendusi kui need tulevad. Jagame seda, mis on meie hingel ja mis on meile täna oluline selles ebakindlas ja muutuvas maailmas. Ja loomulikult jagame ka seda, kuidas me ise hoiame enda energiat, kuidas me hoiame üleval jaatavat maailma. Mis on need asjad, mis meid päriselt igapäevaelus aitavad ja ka seda, mis ei aita. 

Väga täpset kava ega plaani me täna ette ei teegi, sest tundub, et elu ise on täna parim plaanide tegija. Lubame, et edastame teile iga päev oma mõtteid. Enamasti videopostituse või live-videona. Kindlasti jagame ka kirjalikke materjale. Anname ka sulle võimaluse jagada ja kindlasti aitame sind sel teekonnal edasi suurema usalduse, rahu ja elujaatamiseni. 
Kaasas olla saab meie teekonnal suletud Facebooki grupi vahendusel, kuhu lisame vaid need, kes selles omamoodi väljakutses osalemas. 

Kogu kursuse vältel on Merike ja Kristel iga päev sinuga koos. Jagame ja lahendame teemasid, mis kerkivad üles takistustena. Vaatame, kuhu see sära siis kadunud on ja miks me ei õitse oma loomulikus säras. Võtame ette tegevusi selle protsessi peatamiseks. Ja tõstame igapäevaselt meie energeetikat, et tunneksime end väekama ja võimsamana. Leiame need tegevused, mis meid särama panevad ja loome ennast toetavad harjumused.
Loome ruumi, kus on turvaline olla naisena koos teiste naistega.
Kutsume kõiki naisi kaasa 21 päevasele teekonnale, et luua koos kevade algusega uued harjumused ja leida enda õnnetunne!

See on sulle kui tunned,
* et oled lasknud end mõjutada ümbritsevast negatiivusest, rahututest uudistest, hallist talveilmast, päikese puudumisest või millestki muust välisest;
* et sinu silmad ei sära;
* et sinu sisemine rõõm on kaotsi läinud ja sa pole ammu südamest naernud;
* et ärritud kergesti iga pisiasja peale;
* et vajad lihtsalt toetust; 
* et igapäevamured ja toimetused täidavad kogu su päeva ning ammu pole sa leidnud aega iseendale;
* et oled end naisena unustanud;
* et oled kaotsi minemas;
* et tahaksid veelgi rohkem särada;
* et soovid uut algust oma energeetikas;
* et hing igatseb midagi seletamatut;
* et soovid saada loodusega sügavamat kontakti;
* et võiksid astuda järgmise sammu veelgi lähemale iseendale ja veeta aega koos teiste imeliste naistega.

Kus ja kuidas see toimub
Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki.
Selle kursuse jaoks avame spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel.
Iga päev viime läbi live-videosid, edastame informatsiooni ja harjutusi, toimuvad arutelud.
Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal. Videod jäävad gruppi üles nii 21-päevase teekonna ajaka kui ka peale seda. 
Iga päev sel teekonnal on Merike ja Kristel sinuga koos grupis. 

Kes on Merike ja Kristel
Me oleme naised nagu sina! Täna oleme laetud naiseliku väe ja energiaga Bali maagilisest loodusest ja rituaalidest. Tahame anda edasi ja hoida iseenda naiseliku väe allikat pidevas külluslikus voolamises.
2020. aasta hakul andsime välja inspiratsioonisõnumite kalendri “Elamine jaatavas maailmas” , mille sõnumid on meie endi igapäevaelust. Kogemuskoolitajatena oleme pühendunud naiselikkusele, valgusele ja jaatavale elustiilile. Meie korraldatud väekatel sündmustel Eestis ja Bali saarel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldame ka arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni meid järgmisena juhatatakse 😉
Merike Kütt on Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier on ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja kogemuskoolitaja.

Millal
Alustame neljapäeval 26. märtsil, kohe peale kevadise uue kuu sündimist.
Meie teekond koos kestab 21 päeva.

Hind
21-päevase teekonnal osalemise hind on maagilised ja sümboolsed 11 eurot.

Registreerumine on lõppenud!
Kõigile, kes täitsid registreerumisvormi siin on saadetud e-meilile kiri tasumise infoga ja tasumise järel ka link, kus saab liituda grupiga. 
Kui sul pole grupi linki siis vaata esmalt postkastis rämpsposti kausta (Junk) ja kui ikka pole siis võta ühendust FB-s Merikese või Kristeliga.

 

Armastusega,
Kristel ja Merike

Top