21 päeva Maagilise naiselikkuseni Kristeliga alustab 8.10

Oct
8


Kutsun sind avastama igas naises peituvat maagilist naiselikkust, elujõudu ja loomise väge!

See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on ennekõike meie loomulik olemus. Meie armastav süda ja sellest kiirgav energia. Meie väge hoidev emakas ja jõud. Meie sisemine tarkus, mida oleme kogunud suguvõsa naisliini pidi. Meie emotsioonide meeletu ookean. Meie intuitiivne tunnetus ja võime suhelda loodusega, võime valitseda looduse elemente. Naine, kes õpib oma maagilist naiselikkust kasutama, hakkab kiirgama välja erilist sära ja kindlat kohalolekutunnet oma kehas. Ta tunneb oma võimaluste piiramatust, loomise potensiaali ning on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga.

Paljuski oleme sajandite jooksul unustanud või õppinud hästi sügavale peitma ja varjama seda, milleks me tegelikult naistena võimelised oleme. Täna on meie suur võimalus luua omale elustiil, mis võimaldab tänases reaalses igapäevases elus kasutada kogu naiste väge selle olemuses. Võttes vastutuse looja, elu andja ja elu kandjana, mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, loob see muutusi kõigis meie eluvaldkondades. Ennekõike aga rahulolus, harmoonias iseendaga. 
Sellel naiselikkusel pole midagi tegemist küünelaki või kõrgete kontsadega, kleidimoe ega muude väliste kaunistustega, mida olema harjunud ajakirjadest lugema. See pole ka meestele või sõbrannadele meeldimise kunst. Las see jääb tütarlaste mängudeks. 

Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale.

See on sulle kui tunned, et:
* sinu naiselikkus vajab ülesleidmist või väikest turgutust
* sinu silmad ei sära
* sinu hinges on rahutus
* oled kaotanud kontakti oma kehaga
* sinu meeled ei mäleta, millal kogesid naudinguid ennastunustades
* sinu keha ei mäleta orgasmilainetes hõljumise tunnet
* soovid tundma õppida oma orgastilist olemust ja seksuaalsust
* tahad avastada veelgi enam oma naiselikkuse saladusi
* soovid naisena olla enesekindam
* tahad tundma õppida oma väge 
* soovid saada rohkem teadmisi energiatest, väest
* vajad elujõudu juurde
* soovid mõista ennast naisena paremini
* oled kaotanud ühenduse loodusega

Kus ja kuidas see toimub
Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Ava vaid arvuti või nutiseade ja sisene Facebooki.
Selle kursuse jaoks avan spetsiaalse kinnise Facebooki grupi, kuhu ligipääs on vaid selles väljakutses osalejatel.
Iga päev viime läbi live-videosid, edastame sõnumeid ja praktilisi harjutusi, toimuvad arutelud.
Kõiki reaalajas toimuvaid ülekandeid saad hiljem järele vaadata sulle sobival ajal. Videod ja kogu materjal jääb gruppi üles nii 21-päevase teekonna ajaks kui ka 30ks päevaks peale seda. 
Iga päev sel teekonnal olen sinuga koos grupis. 

Maagilise naiselikkuse väljakutset loob Kristel Treier
Kristel on pühendunud naiselikkusele, naiste elujõu äratamisele ning avardumisele armastuse ja valguse väes. 
Rohkem kui 7 aastat on Kristel loonud koos Merikesega igakuiseid “Noore kuu soovide naisteõhtuid” ja naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud “Naiselikkuse reiki” kursustel on osalenud tänaseks üle 200 naise. Esimesel maagilise naiselikkuse 6-nädalasel kursusel osales kokku 90 naist.
Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma Eestimaa esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Millal
Alustame neljapäeval 8. oktoobril 2020.
Meie teekond koos kestab 21 päeva.

Hind
21-päevasel teekonnal osalemise hind on maagilised ja sümboolsed 11 eurot.

Registreeru täites allolevad kastikesed, seejärel vaata oma postkasti, kust leiad e-kirja lisainfoga. 

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastusega,
Kristel 

Top