fbpx

31 kingitust naisele Sinu sees

Mar
1


Kallis naine ‒ kas tunned juba läheneva kevade hõngu ja oled valmis tundma seda erilist sädet oma südames?
Kas Sulle meeldivad kevadvärvides lilled laual, särasilmsed komplimendid ja kvaliteetaeg teiste endasarnaste armsate naistega, kes on nagu Sina, kuid samas uued ja omanäolised?

Märtsikuu on Sinu ärkamise aeg, kuid seekord ärkad Sa teistmoodi. Sinus on eriline ootus ja tänu ning teadmine, et ainult kõik hea laotub Su ees.
Jah, märtsikuus teeb iga naine iseendale pai ja seda rohkem kui üks kord. Sa saad kogeda iseenda pehme pai puudutust, mis äratab Sind talveunest.

Iga Sinu märtsikuu päev saab olema eriline juba sellest hetkest alates, kui Sa eelneval õhtul magama lähed, sest oled tänulik mööduva päeva eest ja taotled endale magusat und, et hommikul ärgates olla reibas, puhanud ja õnnelik! 

Ja see hommik… Sa vaigistad tänuga oma äratuse, naeratad ja tead, et Sind ootab ees eriliselt äge päev, mille loojaks oled Sa ise. Sa astud oma muinasjutus järgmisse peatükki… Jah, Sinu elu ongi muinasjutt. Peatu ja märka, mida oled oma ellu loonud. Ja mõtle ilma igasuguste piiranguteta sellele, mida kõike Sa veel võimeline looma oled! 

Tule kasvõi hetkeks kohale iseendasse, et peatuda ja tunnetada iseenda elusust. Vahel võib minna nii, et talvest on saanud kevad, kevadest suvi ja Sul pole olnud aegagi, et märgata, mis toimub Sinu ümber ja veel vähem märgata seda, mis toimub Sinu sees.

Kevadine märts on õige aeg, et õide puhkeda ja lubada endal olla Naine, päriselt ja ehedalt.
Miks? Sest kui Sina hakkad õide puhkema, siis märkad, kuidas kõik Sinu ümber hakkab tärkama ja Sa koged, kuidas valides iseennast Sa sünnid justkui uuesti! Armastus saab kasvada ainult siis, kui Sa seda jagad. Jagades endale, jagub seda ka teistele. Ja sellest ühest kuust, kui oled õide puhkenud, saab peagi kaunites õites kevad, külluslik suvi, viljakas sügis ja naudinguterohke talv ja iga Sinu elatud päev saab olema eriline, sest Sa oled valinud ennast naisena.

Liiga palju on meil kiirustamist, tormamist, vastutust, ebakindlust, muretsemist, kadedust, hirmu, süüdistamist, iseenda alla surumist ja maha tegemist. Iga naine väärib aga rohkem elusust, armastust, hoolimist, mõistmist ja aega iseenda jaoks, et olla endaga leebe ja hell ning teha endale pai. Märtsikuus me võtame endale selle aja ja teemegi iseendale pai.

Naised ‒ mis siis märtsikuus toimuma hakkab?

Selleks, et Sulle igapäevane pai kindlasti kohale jõuaks, toob naiselikult naeratav kevadine kalender igasse Sinu päeva väikese kingituse. Ja Sinul, kallis Naine, on tarvis see ainult avatud südamega vastu võtta, kaasa teha ja endale omases värvis oma eluteele maalida.

Me alustame 1. märtsil ja lõpetame 31. märtsil. 
Selle aja sisse jääb 4 täisnädalat ja 3 päeva. Igaks nädalaks oleme Sinu jaoks kokku pannud tegevused, mis aitavad Sul ennast tunda rohkem naisena.
Nelja nädala jooksul teed Sa endale pai neljas naiste jaoks olulises maailmas:

 • Mõttemaailmas
 • Tundemaailmas
 • Ilumaailmas
 • Naudingutemaailmas

Sul on igal nädalal võimalus valida 7 pai vahel ja otsustada, millisest paist Sa kõige rohkem puudust tunned ja mida iseenda heaks teha soovid. On oluline, et teed endale nädala jooksul vähemalt ühe pai, kuid alati saab ja võib rohkem. Iga pai tegemisega astud Sa suure sammu lähemale iseendale, kinkides seeläbi endale enesekindlust ja julgust ning õppides väärtustama iseennast ja teisi naisi enda ümber.

Sinu õidepuhkemist toetavad:

 • igahommikune päevasõnum
 • Sinu enda valitud päevaülesanne, mis on Sinu jaoks kõige olulisem
 • Merikese inspireerivad, innustavad ja pai tegevad live-videod
 • hommikumeditatsioon, millega alustada ja luua oma päeva
 • Sinuga sarnased ja toetavad naised
 • kogemuste vahetamine ja toetus
 • eksklusiivne ühine koosviibimine

Lisaks on selle aja sisse eraldi planeeritud üks imeline ühine koosviibimise õhtu, kuhu oled südamest oodatud. See on õhtu, kus sa saad ennast veelgi rohkem lille lüüa, sest õide puhkenud Sa selleks ajaks juba oled. Sa saad selga panna oma kõige armsama kleidi, sättida juuksed soengusse ning tulla sirge selja ja kindla sammuga kohtuma teiste naistega, kellega oled terve kuu koos veetnud ühes salajases naisteklubis.
Kohtumine on vabatahtlik ja lisatasu eest ning selleks loob iga naine endale naudingutefondi, millest räägime juba salajases naisteklubis!

Millistele naistele see siis mõeldud on?

Sinu valmisolekut õidepuhkemiseks soodustab hetkeolukord, kus Sa viibid praegu.

 •  Kui tunned väsimust, pettumust, ängistust, süüd, ärevust, ebakindlust jne, siis julgustan Sind astuma seda sammu ja lubada endal olla Naine selle sõna otseses mõttes.
 •  Kui Sa tunned, et oled õnnelik, armastatud, hoitud ja elad täiel rinnal, siis tule ja luba endale veelgi rohkem pai teha, et tunda, kuidas Elu Sind armastab.

Luba endal astuda välja argirutiinist ja teha iga päev iseendale üks suur ja mõnus pai.
Jah, Sa võid, suudad ja saad seda teha üksi, kuid koos teiste endasarnaste naistega on seda oluliselt mõnusam, inspireerivam ja põnevam teha!

Miks ma peaksin selles osalema?

Aus vastus on, et ei peagi!

Merikese tegelik soov on, et Sa lubaksid endal astuda iga päev sammukese lähemale iseendale ja avastada, kui äge, eriline, ilus, ainulaadne ja väekas naine Sinu sees tegelikult peidus on! Ja kui Sa oled selle naise juba avastanud, siis tea, et alati saab ennast veelgi rohkem tundma õppida ja avastada.

Sa puhked õide just Sulle omasel moel ning sellest õiteilust ja aroomist saavad puudutatud kõik need, kellega Sa kohtud. Sest kui Sa oled juba õide puhkenud, siis Sul on mida jagada!
Sa näed, kuidas Sinu ellu tuleb veelgi rohkem värve, uusi võimalusi, avastusi, harmooniat, naeru, naudinguid, armastust ja palju muud head!

Meie tegevus toimub veebipõhiselt ühises privaatses naistegrupis. Sinu jaoks on seal loodud turvaline ja harmooniline keskkond selleks, et saaksid tunda ennast naisena, jagada oma mõtteid, tundeid ja tegevusi ning seda, kuidas pai tegemine Sind avardab ja loob Sulle juurde ruumi kõige hea jaoks.

 

Õide puhkemist inspireerib Merike Kütt
Täna on Merike õnnelik naine oma teekonnal. Tal on olemas peaaegu kõik, mida ta oma ellu ja õnneks vajab ning soovinud on. Merikese peres kasvab 2 imetoredat last ja ta on õnnelikus suhtes mehega, kellega ta saab olla päriselt tema ise.
Kuid see pole alati nii olnud. Merike teab, mis tunne on olla närbunud õis, kui elu on tasakaaalust väljas ja mitte miski ei laabu nii nagu vaja. Merikese elus on olnud palju keerulisi ja valusaid hetki, lahkumisi ja kogemusi, mis on tänaseks teinud temast just selle naise, kes ta on – hooliv, siiras, aus, julge, enesekindel, toetav, armastav ja inspireeriv.

Lähtuvalt oma kogemustest on ta alati valmis sirutama oma abikäe naistele, kes vajavad toetust, tuge, jagamist, kuulamist ja salajast naisteklubi, kuhu kuuluda.

Merikese erinevatel koolitustel on käinud tuhandeid naisi, kes on astunud suure ja olulise sammu iseendale lähemale ning mõistnud, et iga pisemgi muutus algab meist endist.

Merike on võtnud enda missiooniks muuta naiste elu kergemaks, harmoonilisemaks ja tuua naiste ellu rohkem kohalolu, armastust, harmooniat, rahulolu iseenda ja oma kehaga.

Merike on valinud elamise Jaatavas maailmas. Kuid tunnistab alati, et elmaine jaatavas maailmas on iseenda täielik jaatamine ka siis, kui asjad ei lähe nii nagu soovitud. Ja kui on tunne, et tuleb nutta, siis tulebki seda teha ja aktsepteerida kõiki oma külgi. 

2009 alustas Merike kogemuskoolitajana ja mille tulemusena sündis Parem Elu Koolitused.
Ta pühendunud inimeste inspireerimisele, naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Ta on Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja (https://healyourlifeworkshops.com/teacher/merike-kutt), EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
2020. aasta hakul ilmus inspiratsioonisõnumite kalender “Elamine jaatavas maailmas”, mille sõnumid on Merikese enda kirjutatud tema enda igapäevaelust. Parem Elu Koolitused poolt korraldatud väekatel sündmustel Eestis ja Bali saarel on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldan arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Parem Elu Koolitused on alati avatud uutele väljakutsetele ja võimalustele!

Alustame õide puhkemist: 1. märts 2021

Kus: Facebooki kinnises grupis

Sinu panus: 18€. 

Grupp on avatud 24/7 ja Sa saad kõike kaasa teha enda jaoks sobival ajal ja sobivas tempos.

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta: merike@paremelu.ee

Oled Sa valmis märtsikuus õide puhkema koos teiste eriliste naistega?

Jah, ma puhken õide koos teiste sarnaste naistega! 
Sündmus on juba toimunud.

Elu armastab, hoiab ja kaitseb Sind alati!
Kui Sa lubad endale ise pai teha, siis muutud Sina ja muutub maailm Sinu ümber!

Kohtumiseni salajases naisteklubis!
Armastusega
Merike

 

Top