fbpx

6-nädalane online kursus alustab
 14. oktoobril 2021
 Leia tee iseendani

On aeg astuda teekonnale, et olla õnnelik, armastatud, harmoonias, külluses ja tervises elav inimene.

See on enesearengu teekond õnnelikuma eluni, mis toob kaasa praktilised positiivsed muutused.

Me kõik oleme täna väga suurte katsumuste lävel ja äraootaval seisukohal – mis saab edasi? Kuidas edasi? Kas üldse keegi teab täna vastust? Iseenda ära kaotamine siin on väga lihtne. Kogu selle kaose keskel on aga ülimalt oluline jääda just  iseendaks ja hoida ennast oma keskmes. Miks? Sest siis ei suuda väline maailm meid mõjutada. 

Meie positiivsed mõtted, suhtumine ja olemus

tervendavad kõiki meie eluvaldkondi

Louise Hay õpetustele tuginev kursus on kokku pandud just nii, et igaüks saab kogeda, kuidas nädalast nädalasse online kohtumistes tekib vägi, mis paneb Sind endaga tegelema ja endasse vaatama. See kursus “äratab” Sind üles ja tuletab meelde, et Sinus on olemas kõik, et olla õnnelik, armastatud, harmoonias ja külluses elav inimene. Sa oled ise oma elu looja ja juht ning kogu jõud on peidus Sinus endas. Jah, isegi siis, kui maailm on kaoses ja paljudele küsimustele ei olegi veel vastuseid.
Teadlased on ammu tõestanud, kuidas meie rakkudel on mälu ja meie mõtted juhivad kogu füüsilise keha toimimist. Oma mõtteid muutes ja alateadvuse programme mõistes on lihtsalt võimalik muuta kogu oma keha olukorda ja veel paljutki oma elus.
Kui me ise suudame uskuda ja keskenduda iseenda ja maailma tervenemisele läbi oma positiivse suhtumise ja olemuse, siis anname energiat oma vaimsele ja füüsilisele tervisele ning soovitud muutustele kõikjal oma elus. 

Leiad oma sisemise jõu

Sul on lihtne teha oma elus soovitud muutusi, jääda iseendale kindlaks, võtta vastu otsuseid või leida vajalikud vastused, kui oled kontaktis oma sisemise jõuga.

Paranevad suhted

Kui oled ise tasakaalukam, rahus ja selguses, siis on ka teised sinu ümber rohkem harmoonias. Selge eneseväljenduse abil parandad olemasolevaid suhteid ja lood uusi uutel alustel.

Täienevad sissetulekud

Tehes otsuseid iseendast ja oma väärtustest lähtuvalt, julged teha valikuid ja võtta vastutust, sest oma unikaalsuses oled väärt parimat ja saad ka tasustatud vääriliselt.

Uued ideed ja väljakutsed

Tundes ennast ja oma vajadusi ning tulles mugavustsoonist välja, hakkad märkama uusi võimalusi ja lahendusi kõiges seniste takistuste asemel. 

Selle 6 nädala jooksul julgustan Sind vaatama sügavale endasse ja leidma kontakti Sinu enda elu loova võimsa sisemise jõuga. See on tervendav ja elumuutev ning kättesaadav kõigile. ”

sisemine jõud ja kuidas seda kasutada

Selle kursuse jooksul astud sa sammu lähemale oma sisemisele jõule, mis on olemas meis kõigis. Selle abil saad läbi viia soovitud muutusi oma elus, igapäevaelus hakkamasaamine muutub lihtsamaks. Oma elustiilis, mõtlemises reaalseid muutusi tehes on sul võimalik kasutada seda võimast ressurssi - iseenda elujõudu!

Täielik vastutus oma elus toimuva eest

Koolitusel eemaldame need mõtted ja alateadvuse mustrid, mis segavad sul jõuda oma elus edasi. Oma õnnetustes teiste või enda süüdistamise asemel saad siis luua ise oma reaalsuse. Läbi oma tänase olukorra teadvustamise, reaalse vastustuse võtmise ning uute otsuste tegemisel toimub ka soovitud muutus sinu elus.

iseenda väärtustamine ja armastamine 

Mõtlemise muutmise kaudu on võimalik enda olulisust märgata ja tegelikult teadvustada. Tegeleme iseenda vajaduste väljaselgitamisega ning nendeni jõudmisega. Iseenda esiplaanile seadmine armastusest ning südamest lähtuvalt ja ka oma tegelike tunnete märkamise kaudu annab võimaluse muuta enda väärtustamise mõttemustreid ja jõuda tegeliku enesearmastuseni.

lihtsad tehnikad iseenda aitamiseks oma tunnete ja mõtetega toimetulekul

Meie mõtete ja tunnete märkamine ning nendega hakkamasaamine vajab harjutamist. Õpime selleks jaatuste valemit, tunde- ja mõtteprügist vabanemist, EFT-d. Kasutame visualiseerimist ja meditatsiooni. Teeme tööd keeruliste olukordade taga olevate emotsioonide tuvastamisega ja vabastame negatiivsed mõttemustrid alateadvusest.

muutus sinu sees loob muutuse sinu ümber

Kui oled ise õnnelikum siis ka elu sinu ümber harmoonilisem. Õpime seadma iseennast ja oma õnnelikkust esikohale nii et see paneb ka teisi sind rohkem väärtustama. Läbi oma väärtuste mõistmise ja nende selge väljendamise, saavad ka samadele väärtustele vastavad uued võimalused meie ümber ilmestuda.

Eelmistel kursustel osalenud räägivad

"

Mul on väga hea meel, et kursuse läbisin ja see kogemus on kirjeldamatu. Minu tööriistakohver täitus paljude uute tööriistatega. Muutused on kohal ja suuremad on juba minupoole teel. 


Daniel 

"

Kursus andis mulle esmalt enesekindlust ja julgust väärtustada iseend ja enda vajadusi. Enam ma ei ela teiste probleeme enda nahal läbi,  nagu kilp on ees, kust ei tule läbi miskit negatiivset. 


Külli

"

Kui ma varem taoliste kursuste kohta tagasisidet lugesin, siis ei saanud ma aru, mis see küll nii kardinaalselt muutuda võiks, aga nüüd olen ma seda ise kogenud ja tõepoolest - imeilusa teekonna algus.


Anne

Kursus toimub 14. oktoober - 18. november 2021
Osaleda saad oma kodust Sulle sobivaimal ajal
Vajad vaid internetiühendust ja arvutit või nutitelefoni. 

Kohtume igal neljapäeval kell 18.00-19.30 kuus nädalat järjest.

Kursus toimub kinnises FB grupis. Sul on võimalik "zoom"i webinari keskkonna abil reaalajal suhelda, küsida, kommenteerida, jagada ja osaleda just nii nagu ka päris koolitusruumis olles.
Kõik kursuse videod, materjalid ja loengud jäävad ka hiljem järelkuulamiseks üles.
Võid osaleda just sel ajal kui soovid ja omas tempos ja hiljem alati kursuse videosid uuesti vaadata, et olulist meelde tuletada. 

Kursuse hinD


soodushind 149€

tavahind 249€Hind sisaldab:
Louise Hay audioraamatut
 "Jõud sinu sees" (Merikese enda sisse loetud)

 • Inspireerivaid päevasõnumeid
 • Töövihikut PDF formaadis
 • Üle 9 tunni online loenguid
 • Unikaalne Louise Hay meetod
 • Facebooki toetav grupp
 • Saad osaleda endale sobival ajal
 • Isiklik tagasiside koolitajalt
 • Jaatused ehk afirmatsioonid PDF formaadis 12 eluvaldkonna kohta
Teekonnal juhatab...
Merike Kütt

Täna on Merike õnnelik inimene, iseseisev ettevõtja ja kahe imelise lapse ema ning tema elustiiliks on jaatav maailm koos põneva enesearengu ja eneseteostusega.
Kuid see pole alati nii olnud. Kunagi oli ta väga mõjutatav väliskeskkonnast, lähedastest, sõpradest, kolleegidest ja tuttavatest ja tal polnud aimugi, kuidas elu kõige keerulisemas olukorras ellu jääda. Kuniks temani jõudis aastal 2002 Louise Hay raamat “Jõud Sinu sees”, mis muutis tema elu täielikult. Olles ise saanud abi just mõtlemise ja mustrite muutmisega ka väga keerulistes olukordades, siis tekkis kindel soov ja tahtmine jagada neid aegumatuid õpetusi ka teistega ning elada jaatavas maailmas.
2011. aastal Londonis toimus kohtumine Louise’iga ja sellest hetkest alates viib ta läbi koolitusi Eestis, mis on muutnud väga paljude inimeste elusid.
Merike on ainuke Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. Alates aastast 2009 tegutsenud ettevõtjana Parem Elu Koolitused looja ja asutajana. Igapäevaselt kogemuskoolitaja, EFT terapeut ja metameditsiini praktik ning maagilise reiki meister.
Parem Elu Koolitused korraldab koolitusi ja naisteringe, retriite Eestis ja Bali saarel. Erinevaid meeskonnakoolitusi ettevõtetes sisemise arengu ja vaimse tervise teemadel.

Loe lisaks

Merikese mõtteid

10 nõuannet paremaks eluks

  Lõpeta iseenda kritiseerimine. Lõpeta enda hirmutamine. Ole enda suhtes aus, õrn, lahke Loe edasi

Mis on sinu elu eesmärk?

Kas tead alati, mis on sinu elu eesmärk? Mina ei ole seda alati Loe edasi

Kuidas Louise Hay õpetused sinu elu muudavad

Igal aastal, 8. oktoobril tähistame vaimse õpetaja ja kirjaniku Louise Hay sünniaastapäeva, kes Loe edasi

Kursuse hinD


Soodushind 149€

tavahind 249€Hind sisaldab:
Louise Hay audioraamatut
 "Jõud sinu sees" (Merikese enda sisse loetud)

 • Inspireerivaid päevasõnumeid
 • Töövihikut PDF formaadis
 • Üle 9 tunni online loenguid
 • Unikaalne Louise Hay meetod
 • Facebooki toetav grupp
 • Saad osaleda endale sobival ajal
 • Isiklik tagasiside koolitajalt
 • Jaatused ehk afirmatsioonid PDF formaadis 12 eluvaldkonna kohta

* Erikokkuleppel on võimalik tasuda kahes osas, kirjuta oma võimalustest merike@paremelu.ee

Kordamistasu varem osalenutele soodushind 119€ (tavahind 149€)

Tee oma valik!

Sina oled oma elu looja ja Sina teed valikud oma teekonnal selle sama mõttega, mida just praegu mõtled! 

Kõik muutused algavad Sinust endast! Ole valmis astuma esimene samm, et muuta oma elu.
Elu armastab Sind, mind ja meid kõiki!

© 2019, MTÜ Tervislik Elu    I   merike@paremelu.ee  +372 507 6212