fbpx

E-kursus “Maagiline naiselikkuse reiki: Tervikliku Mina loomine” 16.07

Jul
16

Lisa oma suvesse uut energiat, teadmisi elujõust ja naiselikkusest! Liitudes kursusega ja tasudes 9. – 16. juulini, saad kingituseks tasuta inspiratsiooniraamatu “Minu maagiline naiselikkus läbi aasta”!

Kas vajad rohkem teadmisi iseendast ja sellest nähtamatust, kirjeldamatust millestki, mis meie ümber justkui veel on?
Kas taotled oma ellu rohkem armastust?

Kas oled valmis imedeks oma elus?
Kas soovid koolitust, mis oleks sulle sobivas kohas ja ajal ning mida saad omas tempos alati üle korrata?

Saad sellest osa võtta just seal, kus sa parasjagu viibid.Vaja on vaid ligipääsu oma e-kirjadele, pliiatsit ja paberit ning umbes 2 tundi aega nädalas.
Sellel naiselikkuse reiki kursusel saad sa teadmised iseendast, mida sa ehk teadsid ka varem, kuid ei osanud midagi peale hakata. Nüüd saad juhised, mismoodi saada hakkama kõikide oma külgedega ja mismoodi iseennast aidata kõigis olukordades. See kursus on hästi praktiline ja annab teadmised sellest, kuidas kasutada iidseid vaimseid tehnikaid ja praktikaid just siin tänases ühiskonnas elades.
Minu soov on, et selle kursuse läbijatel on endal kõik teadmised ja tehnikad iseenda abistamiseks.

Miks e-kursus?

 • Sul on võimalik valida kursuse läbimiseks omale sobiv aeg ja tempo
 • Sobib ka kõigile, kes Eestist eemal
 • Saad alati loenguid uuesti kuulata ja oma teadmisi värskendada
 • Oled sõltumatu teistest kursusel osalejatest ning grupienergiatest ja saad keskenduda just sulle praegu olulistel teemadel edasi liikumisele
 • Saad personaalset tagasisidet
 • Saad osaleda asukohast sõltumatult, oma kodus või mujal, kus ise soovid.
 • Igal nädala leiad materjalide hulgast ka kingituse 😉

Mis on reiki?
Küllap oled juba märganud, et elu on teekond. Sinu siinviibimine on kingitus meile kõigile. Et olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, on vaja vahel uusi töövõtteid ja uute kogemustega harjumist.
Reiki on terviklikkuse, armastuse energia, see on meie igapäevane elujõud. Elujõud on midagi maagilist, silmale nähtamatu energia, armastus, valgus. Universumis on seda piiramatul hulgal. Meie valime, kas ja kui palju seda oma ellu lubame. Reiki tehnika abil õpime seda ise vastu võtma ja suunama. See on lihtne ja toimiv viis, mille abil saame ise olla oma elu loojad.

Maagiline reiki on enamat kui lihtsalt tehnika elujõu suunamiseks. Maagiline reiki annab meile tervikliku pildi maailmast ja selle toimimisest füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Ühendab erinevates vaimsetes õpetustes kirjeldatu lihtsal ja tänapäevasel viisil. Ennekõike on see praktiline ja igapäevases elus kasutatav. Terviklik maailmakäsitlus, mis lähtub sinust endast ja ei välista ühtegi religiooni ega filosoofiat ega uskumust. Eesmärgiks on vaid üks – teekond iseendani. Täpselt sellisel viisil nagu sa ise oled otsustanud.

Maagilise reiki pühitsused annavad sulle teadmised ja oskused, kuidas luua oma elu selliseks nagu soovid, kuidas jõuda oma tegelike soovideni, kuidas läbi viia muutusi, kuidas iseennast ja maailma meie umber mõista.

Mis toimub Maagilise Reiki 1.astme pühendusel?
Sinu energiatase tõuseb ja saad oskused ning teadmised, et iseendale ning lähedastele teha tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutada universumi piiramatut elujõudu.

 • Tervikliku maailmapildi alused, mis on reiki ja kuidas ta töötab
 • Mis on reiki ja kuidas seda kasutada
 • Teadmised inimese energeetilisest anatoomiast, olulisemad energiakeskused
 • Millest sõltub tervis ja elujõu voolamine, emotsioonid, eluenergia sagedused
 • Kuidas mõjutavad meid kuu faasid, looduse rütmid ja oma keha tsüklitega kooskõlas elamine
 • Kuidas vabaneda blokeeringutest
 • Oskused terveks eluks, praktilised energiaharjutused igapäevaseks kasutamiseks – enda, toidu, kodu, keskkonna puhastamseks, tasakaalustamiseks ja väestamiseks
 • Kuidas luua selgelt toimivaid taotlusi, et soovidele või küllusele jõudu anda
 • Kuidas luua reaalsust mänguliselt ja rõõmuga
 • Violetse leegi saladus
 • Kogeme reiki energiaseanssi ja õpime ise reiki energiaseanssi tegema.

Maagilise reiki õpetuste praktiseerimine annab sõltumatuse välisest, teistest inimestest ja sinu enda emotsioonidest ning segavatest mõtetest.

Me kõik oleme vahel mõne kogemuse järel sulgenud oma südame ja tunded ning siis mõne aja pärast justkui ei oskagi enam end avada. Mida rohkem me aga ennast sulgeme, seda sügavamasse eneseeitamise tsüklisse laskume. Ja tulemus pole ju see, mida soovime. Reiki praktiseerimine aitab meil õppida enda seest olulise jälle üles leidma.

 

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?

 • Elu muutub lihtsamaks ja selgemaks
 • Leiad armastuse iseendas
 • Suureneb enesekindlus
 • Lihtsam on elada harmoonias ning austuses iseenda ja loodusega
 • Saad vastused maailma toimimisest
 • Koged rahu ja rahulolu ning õndsust
 • Oskad oma enda väge kasutada
 • Oled sõltumatu terapeutidest, tervendajatest, välistest mõjutajatest
 • Sinu elus hakkavad juhtuma imed
 • Paraneb keskendumisvõime, suureneb selgus, eristamisvõime

Miks just naistele?
Sellel reiki teekonnal õpime vaatama armastust, energiaid ja tehnikaid ning loodusega kooskõlas elamist just naise pilgu läbi.
Armastuse jagamine on meile loomuomane, oleme loojad oma olemuselt. Naiste vägi on universaalne, me suudame avada ka oma lähedaste südamed armastusele ja läbi meie väe saavad mehedki juhatuse omaenda jumalikkuseni. Kogu universumi tasakaaluks on ennekõike vaja naisenergia tõusu. Kui naised õpivad kasutama oma energiaid, emotsioone, õpivad tundma ja tasakaalustama iseennast, siis muutub maailm nende ümber. Tee meesteni käib läbi naiste südame 🙂 Ja meil naistel on üksteise seltskonnas, mida jagada. On teemasid, mida mõistab täielikult vaid teine naine. Õpime koos üksteise kogemustest, kuidas selle väega armastavat maailma luua.
Maagilise reiki kursustel naistele on osalenud juba ligi 100 imelist naist. Loe osalenud naiste kogemustest.

Kus?
Saad kursust läbida kõikjal, kus soovid. Kodus või kontoris või reisil olles. Ava vaid arvuti või nutiseade.

Mida Maagilise reiki e-kursus naistele sisaldab?
* Sissejuhatava küsimustiku sinu eelhäälestamiseks iseendale.
* 4 videoloengut (4 x 60 min) + sissejuhatav video 15 minutit.
* Maagilise reiki kirjalik materjal .pdf formaadis allalaadimiseks ja soovi korral printimiseks.
* 4 videoõpetust lihtsate kuid võimsate energiaharjutustega, mis suurendavad naiste elujõudu koheselt.
* Igal nädalal praktiline kodutöö personaalselt sinu terviklikumaks ja harmoonilisemaks eluks.  
* Kogu kursuse vältel tagasiside ja vastused küsimustele e-kirja teel.
* 1 isiklik kohtumine pühenduse lõpuleviimiseks (60 min), mis sisaldab energiaseanssi ehk häälestust kõrgemale sagedusele ja soovi korral personaalseid juhiseid. Kohtumine toimub Tallinnas või Tartus või soovi korral skype vahendusel (isikliku seansi väärtus kursusest eraldi on 75 eurot).
* Tunnistus kursuse läbimisel, peale isiklikku kohtumist.

Kuidas e-kursus toimib?
Igal nädalal saad minult e-kirja koos uute materjalidega. Esimesel nädalal on selleks ettevalmistavad ja eelhäälestavad materjalid. 
Järgneval neljal nädalal leiad kord nädalas oma postkastist e-kirjaga:
* Videoloengu (60 minutit) selle nädala materjaliga
* Selle nädala tekstid ja harjutused.pdf formaadis
* Kaugreiki seansi juhitud meditatsioonina, mis on seadistatud vastu võtmiseks just sulle
* Energiaharjutuse video koos selgitava tekstiga (.pdf)
* Praktilised harjutused kodutööks
* Kingitus 🙂

Meditatsioonid ja videoloengud on häälestatud joondama sinu energiaid kõrgemale sagedusele. Seda nimetataksegi pühenduseks.

Kursus lõppeb meie isikliku kohtumisega kui sa soovid, mille käigus viin lõpule reiki pühenduse ja vastan kõigile tekkinud küsimustele. Kohtumisel annan soovi korral personaalseid juhiseid, kuidas minna edasi. Kohtumise pikkus on 60 minutit ja see toimub vestluse ning energiaseansina. Isikliku energiaseansi väärtus kursusest eraldi on 75 eurot, kuid selle kursuse raames on see tasuta, palun sul tasuda vaid kohtumise kinnitamiseks 10 eurot ettemaksena kui oleme kohtumiseks aja kokku leppinud. See panus sinult kinnitab sinu soovi kohtuda ja kulub ruumi rendiks. 
Kogu kursuse ajal on sul võimalik esitada küsimusi ja saada isiklikku tagasisidet meili teel.  

Mida selleks vaja on?
Vajad arvutit või nutiseadet videoloengute vaatamiseks, energiaharjutuste kaasategemiseks ja meditatsioonide kuulamiseks.
Paberit ja pliiatsit harjutuste jaoks ning märkmete tegemiseks.
Hea oleks kui saad töövihiku lehed ja materjali välja printida ja siis sinna oma märkmeid käsitsi kirjutada.  

Maagilise reiki 1. osa ehk pühenduse viib läbi reiki meister Kristel Treier,
Kriya jooga praktik, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiste väeringide juhendaja, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja.

“Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber.
Kui minu juhitud koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. Õpetan maagilist reikit just naistele – armastava ja tervikliku elustiili õpetust, kus olen põiminud iidsed reiki teadmised tantristlike ja taoistlike Shaktit austavate praktikatega. Usun, et unistamine on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ning kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.Elujõud on suurim kingitus meile, õpime koos seda märkama ja kasvatama. Reiki meistrina iidseid ja uuemaid energiatehnikaid koolitustel edasi andes olen saanud aru kui praktilised on need tehnikad tänapäeval.”
Loe Maagilise reiki Meistri manifesti Kristelilt.

Millal?

Kõigile, kes liituvad 9.-16. juulini saadan ettevalmistavad materjalid kohe kui kursuse eest on tasu laekunud.
Tasuta kingituse, “Minu maagiline naiselikkus läbi aasta”, paneme posti 16. juulil.
Kursusele eelregistreerunutele on ettevalmistavad materjalid saadetud 9. juulil 2019. 

T. 16. juulil saad oma meilile kursuse 1. osa materjalid
T. 23. juulil saad oma meilile kursuse 2. osa materjalid
T. 30. juulil saad oma meilile kursuse 3. osa materjalid
T. 6. augustil saad oma meilile kursuse 4. osa materjalid
13. augustist kuni 31. augustini toimub isiklik pühenduse edastamine individuaalsetel kohtumisel sulle sobival ajal Tallinnas või Tartus või Skype vahendusel.

Võid kursust läbida ka omas tempos ning võtta omale rohkem aega, kõik materjalid jäävad sulle ja saad neid alati uuesti kuulata-vaadata. Sel juhul anna palun teada ja lepime kokku hilisema isikliku pühenduse aja.

Kõik kursuse läbinud saavad tunnistuse.
Tunnistuse eelduseks on kursuse materjalide omandamine ja isiklik kohtumine. Peale kursuse läbimist on sul võimalik jätkata maagilist naiselikkuse teekonda reikiga 2. astme kursusel. Selle läbimise järel oled võimeline tegema reikiseansse ka teraapiaseanssidena teistele. Omandad klassikalise reiki sümbolipühendused (jõusümbol, kaugreiki sümbol, harmoonia sümbol)
3. astme pühendusel on võimalik saavutada Meistri tase, mis tõstab isiklikku energiasagedust ja armastuse vastuvõtmise ning jagamise võimet oluliselt ja annab võimaluse ka ise energiapühendusi jagada, kuid seda alles peale 1. ja 2. astme pühenduste läbimist. Toimumisajad leiad kodulehelt.

Osalustasu sisaldab kingitust!
Liitudes kursusega ja tasudes 9. – 16. juulini, saad kingituseks tasuta inspiratsiooniraamatu “Minu maagiline naiselikkus läbi aasta”!
Raamatus on 50 A4 formaadis mugavas spiraalköites lehekülge ja saadame selle postiga päris-postkasti! Inspiratsiooniraamatust leiad naiselikkuse hoidmise harjutused igaks kuuks aasta vältel, naiseliku naise mantra, igakuised noore kuu loomise energia kirjeldused, kuu loomise täpsed ajad ja tähemärgid aastatel 2019-2021. Raamatu autorid on Merike Kütt ja Kristel Treier.

Kursuse tasu sisaldab:
* Sissejuhatava küsimustiku sinu eelhäälestumiseks ja keskendumiseks iseendale.
* 4 videoloengut (4 x 60 min).
* Maagilise reiki kirjaliku materjali .pdf formaadis allalaadimiseks ja soovi korral printimiseks.
* 4 videot lihtsate ja võimsate energiaharjutustega naiste elujõu heaks koos selgitava tekstimaterjaliga.
* 4 praktilist harjutustikku,mis aitavad just sinu elus luua terviklikkust ja harmooniat. 
* Toetuse ja tagasiside ning vastused isiklikele küsimustele kogu kursuse vältel e-kirja teel.
* 1 isikliku kohtumise pühenduse lõpuleviimiseks (60 min), mis sisaldab isiklikku energiaseanssi ja soovi korral personaalseid juhiseid. Kohtumine toimub Tallinnas või Tartus või skype vahendusel. Personaalse seansi väärtus kursusest eraldi on 75 eurot, selle kursuse raames on isikliku seansi kinnitamise panus 10 eurot
* Tunnistuse kursuse läbimisel peale isiklikku kohtumist.
* Kingitused ja üllatused 😉

Kursuse hind on 111 eurot.
Liitudes ja tasudes 9. – 16. juulil, sisaldab tasu ka inspiratsiooniraamatut “Minu maagiline naiselikkus läbi aasta”!
Kordamistasu kõigile, kes on varasemalt läbinud mõne reiki pühitsuse Kristeli juures, on 33 eurot.
(palun lisa registreerudes märkuste kastikesse: Kristeli õpilane). 

Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, siis kirjuta mulle meilile kristel@paremelu.ee, miks on see sulle just praegu oluline ja leiame koos lahenduse.

Registreeru Maagilise reiki e-kursusele “Tervikliku Mina loomine” täites allolevad kastikesed.
* Palun lisa märkuste kastikesse oma postiaadress (linn, tänav, maja, korter), kuhu saadame inspiratsiooniraamatu.
Peale seda leiad oma postkastist kirja lisainfoga.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Armastusega,
Kristel Treier
Maagilise reiki meister

Top