fbpx

Enesekindla naise päev Tallinnas 12.10

Oct
12

Enesekindlus on parim aksessuaar, mida naine saab kanda!

Kas tahaksid tunda end tõeliselt enesekindlana kõigis oma elu olukordades, nii voodis kui kontoris?
Kas tunned end tihti kinni olevat mugavustsoonis?
Kuidas oleks kui tunneksid end enesekindlalt just täna siin ja praegu?
Mis takistab sind olemast maailma kõige enesekindlam naine?

Kas oled märganud, kuidas mõni naine astub ruumi ja kõikide pilgud peatuvad temal. Kuidas mõnest naisest õhkub seda seletamatut kindlustunnet ja keegi ei märka tema kehakaalu või vanuse numbrit. 
Kas suudad astuda teiste inimeste ette ja öelda selgelt välja oma mõtted või tabab sind ärevus iga väikese esinemise ees? Kas räägid oma elukaaslasele või abikaasale, armukesele oma soovidest julgelt ka siis kui need puudutuavad sinu salajasi intiimseid unistusi magamistoas?
Kas sulle meeldib su keha? Kas nõustud, et oled parim naine oma mehele? Kas töövestlusele minnes tead, et oled parim kandidaat? 
Kas teed oma valikud elus ise või lased teistel enda eest otsustada?

Enesekindlas naises on omamoodi maagia. Ta tõmbab ligi oma salapäraga. Kõik tahavad olla temaga ja elu justkui iseenesest hakkab tooma kandikul erinevaid võimalusi kõigis eluvaldkondades. 

Mehed on tihti uuringutes öelnud, et kõige seksikam ja naiselikum on enesekindel naine. Mida see täpsemalt tähendab, ei oska nad tihti öelda. Kuid enamasti on see naine, kes teab, mida ta tahab ja julgeb seda ka elult omale küsida. Kuidas siis saavutada selline enesekindlus, et ka oma kõige halvemal päeval kuus, astud sa punasele vaibale sirge selja ja naeratusega, mis ütleb: Mina tulin, vaadake! Või astub restorani kohtumisele unistuste partneriga ja kõigi restoranis olijate silmad peatuvad hetkeks sinul ning sa ei pööra pilku häbelikult ära vaid vaatad julgelt vastu?

Kas mõtled ka vahel nii? “On lihtne olla enesekindel kui oled noor ja kaalud 55 kg ning sul on võimalik osta omale igaks hooajaks uued riided ja aksessuaarid ning sul on piisavalt aega, et hommikuti täiuslik makeup teha.” Meie ütleme sulle, et enesekindel on lihtne olla igas eas, iga kaalunumbriga ja kõikides riietes!

Välimus mängib meie ühiskonnas suurt rolli ja naised on aastasadu kasutanud oma välimust, et luua üht või teist muljet endast ning saavutada eesmärke. V-olla oled sa aga juba märganud, et vahel ei aita ka kõige perfektsem makeup ja kõige punasem ning kallim kleit. Kui me sisemiselt ei suuda endas seda tunnet luua siis lohistame neid kalleid riideid lihtsalt enda seljas kaasas ja mingit eriliselt maagilist tulemust ei ole. Kuigi vahel aitavad riided ja makeup peita seda ebakindlust ja ärevust, mis meie sees on.
Kui oleme oma meeles otsustanud, et meil on ülekaal siis mingit sära ka kõige heledam highlighter meie silmadesse ei anna. 

Enesekindel naine on alati naiselik. Mis see naiselikkus veel on? See on igaühe jaoks erinev. See on just sel moel elamine ja olemine, et elad omas tões ja tunned ennast hästi! 

Enesekindel naine saab alati kõik, mida  ta soovib! Kuid ta ei pea selleks ise midagi näiliselt tegema, ta on vaid kohal, otsustanud ja valmis vastu võtma ning kõik voolab temani. Elu kannab teda. 

Teemad, mida käsitleme:
Räägime enesekindlusest erinevates eluvaldkondades. Milles see väljendub ja mida meile loob. Ja millest ilma jääme kui seda pole. 
Mis on ebakindlus ja kust see tuleb? 
Kas enesekindlust saab ka liiga palju olla? Miks ülbus ei tööta samamoodi?
Väline enesekindlus ja nipid vs sisemine enesekindlus.
Töö enda takistavate mustritega.
Enesekindlus oma keha ja välimusega. Kas kaalu langetamine või iluoperatsioon aitab meid automaatsdlt enesekindlamaks?
Enesekindlus oma ametis, töös, äris. 
Enesekindlus ja seksuaalsus, enesekindel armastaja. 
Ootused vanematelt, ühiskonnalt, elukaaslaselt, ülemuselt ja kas soovime neile vastata? 
Praktilised harjutused, mis aitavad sul enda sisse vaadates leida nii enesekindluse baasi kui ka kohti, kuhu see kaob. 

Sinus on kõik olemas, et olla enesekindel ja tasakaalus naine. Kuidas? Just sellest me räägimegi, teeme harjutusi, otsime ja leiame. Iseendas. 

Tundub liiga ilus?
Meie lubadus on, kui sa kõike praktiseerid ja ellu viid, mida meie kursusel teeme ja jagame, siis sinu elus leiavad aset muutused, mida märkavad ka kõik teised. Kui sa võtad seda kursust kui järjekordset loengut ja päriselt neid teadmisi ja kogemusi ellu ei vii, siis me lubame, et mitte midagi sinu elus ei muutu!

Enesekindluse radadele juhatavad:

Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister ja kogemuskoolitaja.

Kus
Katusel, aadressiga Veerenni 29, Tallinn.
Parkida saab hoovis ja trepist üles tuleb tulla kõige kõrgemale.

Millal
Laupäeval 12. oktoobril kell 11.00-19.00

Osalustasu
Kursuse hind on 111 eurot.
Hoiame grupi väikese ja koha tagab tagastamatu ettemakse summas 33 eurot, mis kulub materjalidele.

Registreerumiseks täida allolevad kastikesed ja leiad oma postkastist kirja tasumise infoga:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top