fbpx

FIGU(u)RITAJATE inspiratsioonipäev 24. oktoobril Saaremaal

Oct
23

Kutsume Sind FIGU(u)RITAJATE inspiratsioonipäevale Saaremaal!

Mis Sind inspireerib, kas
* uus kogemus?
* ühine kokkamine?
* liikumine?
* tantsimine?
* kogemuste jagamine?

Kas Sa oled oma kehaga sõber?
Kas Sa märkad, miks Su käsi tegelikult toidu järele sirutab?
Kas Sa soovid rõõmu ja kergusega vaadata enda sisse ja mõista, kuidas Sinu kehakaal on Sinu mõtlemisega seotud?
Kas oled valmis katsetama figureid*, mis aitavad Sul vabaneda piirangutest?

Liiga palju pööratakse tähelepanu naise välimusele, kehale, tervisele ja toitumisele. Vahel see kõik võib meid naisi nii ära väsitada, et tahamegi võtta tahvli šokolaadi ja selle lihtsalt alla kugistada nii, et maitset ka ei tunne. Tuleb tuttav ette? Kuid miks on see nii? Sest meie tass on tühi ja tegelikult on meil vaja hoopis midagi muud kui seda šokolaadi…
Koos teiste naistega, kes on sarnaselt mõelnud ja tundnud, on alati lõbusam ja rõõmsam jagada seda, mis hingel ja veenduda, et me pole selle teemaga siin maailmas üksi. 

Kutsume Sind FIGU(u)RITAJATE inspiratsioonipäevale, et rääkida ja näidata Sulle, kuidas tegelikult on võimalik oma kehaga sõbraks saada ilma meeletuid dieete ja trenne tegemata.

Elu on liiga lühike, et end piirata!

FIGU(u)RITAJAD on alustanud oma teekonda 21-päevasest väljakutsest. 

SOOVITAME ENNE INSPIRATSIOONIPÄEVA LÄBIDA 21-päevase väljakutse! Miks? Väljakutse annab Sulle ülevaate, tööriistad ja kogemuse, tänu millele on inspiratsioonipäeval Sul võimalus rohkem kaasa rääkida ja küsida!
http://www.paremelu.ee/events/figuuri-valjakutse-21-paeva-merikesega-1-oktoobril/

Kes on FIGU(u)RITAJA?

FIGU(u)RITAJA on naine,
* kes vaatleb oma emotsioone ja oskab neid juhtida;
* kes teab, mis on oluline;
* kes austab oma keha ja tunneb ennast oma kehas hästi;
* kes kuulab oma keha;
* kes naudib söömist ja teab, et kõike võib süüa;
* kellele meeldib vabadus;
* kes teab viit salapärast võtit, mida kasutades on ta alati parimas vormis;
* kes usaldab ennast ja oma valikuid; 
* kes väärtustab ennast ja teab, kuidas iseenda eest hoolt kanda;
* kes on õnnelik siin ja praegu.

Figu(u)ritajate eesmärk on mõista, kuidas kehakaal on seotud meie emotsioonidega, toitumise ja liikumisega. Figu(u)ritajate eesmärk on läbi grupi toetuse, erinevate meelerahu seisundite, õige toitumise ja liikumise jõuda lähemale iseendale ja saavutada sisemine meelerahu ja teadlikkus sellest, kuidas elada iseendaga harmoonias, tasakaalus ja kuulata oma keha. 

FIGU(u)RITAJAD  teavad ja on kogenud, et see on võimalik!

Peale 21- päevane FIGU(u)RITAJTE kehakaalu väljakutse tagasiside:

* “Nende sütitavate kõnede peale hakkab igaüks mõtlema oma tervisele ja võtab midagigi ette selle parandamiseks!” /Anne/
“Olen saanud teadmisi sellest, kuidas oma magusaisu taltsutada ja kuidas tervislikult toituda. Igapàevaseks rutiiniks on saanud 4 reegli praktiseerimine!” /Ly/
“Need 21 päeva oli huvitav kulgemine täis eneseleidmist ja harimist. Tänu sinu toetusele ja energiale olen ma oma kehaga tänulik ja armastav sõber. Ja selle ajaga näitas kaal -4kg! Mega hea tunne, et nii lühikese ajaga ja kergelt on nii palju langenud!” /Ege/
“See oli nii äge ja silmiavav kogemus! Ja oli ikka raske uusi harjumusi kujundada.. üha kippus sinna sissetallatud rajale tagasi. Sain toetust mõttele, et üksi pusida ongi paras väljakutse ning tuleb osata/julgeda vajadusel teistele toetuda”. /Kaire/
“Palju enam olen hakkanud kuulama oma keha ja muutma oma toiduvalikuid. Kaalumisega pole ma ammu tegelenud, mõõdukalt trenni ja ikka oma keha tähele pannes!” /Ilme/

Kellele on mõeldud inspiratsioonipäev?
Kõigile naistele, kes soovivad oma kehaga sõbraks saada. Pole oluline palju Sa kaalud ja milline välja näed, me jagame oma kogemusi, taipamisi, anname nõu ja toetame. Seda kõike selleks, et Sa vabanaksid mõttest, et ainult dieedi ja trenniga saab saledaks – EI SAA! On palju olulisem taibata, mis on TEGELIKULT see MISKI, mis sirutab Sinu käe toidu järele? Jah, teadlikumalt valitud toitumine ja oma keha jaoks valitud parim liikumisviis aitab sellele kaasa, kuid enne seda, kui hakata iseennast lammutama ja lõhkuma, on vaja tegeleda oma emotsioonide ja nende teadvustamisega.

FIGU(u)RITAJATE inspiratsioonipäevalt saad juurde:
* uusi mõtteid
* taipamisi
* teadmisi
* kogemusi
* oskusi
* kergust
* elurõõmu
* hoolimist
* armastust

Kuidas elada nii, et hoolid ja armastad oma keha sellisena nagu see on?
Me oleme nii harjunud keskenduma omaenda puudustele – selle asemel, et märgata seda, mis meis on erilist. Sa oled oma elu särav täht juba täna! Inspiratsioonipäeval märkame seda koos ja ütleme seda üksteisele, sest päriselus kohtumine, kogemuste vahetamine, söömine ja liikumine on need, mis meid ühendavad ja edasi viivad. Mitte keegi meist pole täiuslik (vabandust, kui keegi nii arvab), kuid me saame elada iga päev täisväärtuslikku elu ja nautida sellest iga hetke koos teiste sarnaselt mõtlevate FIGU(u)RITAJATEGA.

Me lubame Sulle, et peale inspiratsioonipäeva näed Sa ennast hoopis teisest küljest. Sul on kuhjaga kasulikke nippe, mida igapäevaelus rakendada ja Sa näed võimalusi takistuste asemel. Sa näed, kui väärtuslik Sa oled just sellisena nagu Sina oled!

Inspiratsioonipäev on Sulle, kui tunned:
* et Sa pole oma kehaga rahul
* et Sa oled väsinud dieetidest ja kalorite lugemisest
* et Sa ei armasta oma keha ega ennast
* et käsi liigub toidu järele ka siis, kui kõht on täis
* et Sa oled emotsionaalne sööja
* et Sinu üks suurimatest stressiallikatest on number, mida sa näed kaalul
* et Sinu sisemine rõõm on kaotsi läinud ja sa pole ammu südamest naernud
* et ärritud kergesti iga pisiasja peale
* et vajad lihtsalt toetust, kuidas oma kehaga rahu sõlmida 
* et igapäevamured ja toimetused täidavad kogu Su päeva ning ammu pole Sa leidnud aega iseendale
* et oled end naisena unarusse jätnud
* et igatsed veelgi rohkem särada
* et soovid saada kasulikke ja praktilisi näpunäiteid ja soovitusi, kuidas oma keha kuulata
* et hing igatseb armastust
* et soovid kehakaalu kaotada
* et soovid kehakaalu suurendada
* et võiksid astuda järgmise sammu veelgi lähemale iseendale ja veeta aega koos teiste imeliste naistega, kellel on igapäevaselt samad küsimused, mis Sinulgi

Inspiratsioonipäeva teemad:
Emotsioonide eri (Merike Kütt):
* emotsioonid ja nende teadlik juhtimine “Kuidas märgata, mis on see MISKI, mis sirutab käe toidu järele?”
* Kuidas kuulata oma keha ja toituda oma keha vajadustest lähtuvalt
* EFT teraaapia workshop “Koputame ennast takistustest vabaks, et tunda ennast oma kehas hästi”

* Toitumise eri (Triin Muiste):
* Toidu glükeemiline indeks ja koormus  –  selle füüsiline mõju sinu kehale ja isudele
* Erinevate toitainete mõju Sinu kehale ja enesetundele lähtuvalt toidu gruppidest
* ühine toiduvalmistamine ja selle nautimine

Kogemuste eri:
* kogemusring
* kõige olulisem on päriselus kohtuda ja kogemusi vahetada

Lisaks:
* naudime, sööme ja liigume koos

Kes on Merike?
Naine, kes kutsus ellu FIGU(u)RITAJATE väljakutse, sest elu on liiga lühike, et end piirata! Naudi, söö ja liigu mõnuga!
Täna on Merike Kütt õnnelik naine, sest tal on peaaegu kõik, mida ta oma ellu ja õnneks vajab ning soovinud on.
Kuid see pole alati nii olnud. Lapsena oli ta ülekaaluline ja koges kooliajal, kui keeruline on tegelikult eristuda teistest ja olla suurem ja mitte mahtuda nö raamidesse. Meeletu magusasöömine oli ainuke lohutaja, mis viis tema nõiaringi, kust väljapääsu justkui polnudki. Ema ja isa tülid tekitasid pingeid ja samuti liigsöömist, sest targem oli emotsioonid toiduga kinni toppida. 
Merike on pidanud kõikvõimalikke dieete kuid tulemusteta. Ühel hetkel leidis ta ennast kaalujälgijate grupist, kus saavutas väga häid tulemusi, kuid oli samal ajal kuri ja tige, sest ei saanud süüa kõike, mida soovis ja tahtis. Tänaseks on ta püsivas kaalus juba 17 aastat, v.a lapseootused. Peale sünnitamist on ta saanud kiirelt vormi ja teab, mis on hea vormi saladus, kuidas seda saavutada, hoida ja ennast turgutada ning positiivsel rajal hoida. Ta tunneb täna ennast rõõmsameelse ja energilise naisena, kellele meeldib naerda ja nalja teha, nautida söömist ja liikumist. Ta on valinud elamise Jaatavas maailmas. Kuid tunnistab alati, et kui vaja, siis nutab ja kui on kurb, siis on kurb ning väljendab oma emotsioone. Merikese põhimõte on näha võimalusi kõiges, sest ta teab, usub ja näeb, kuidas elu ütleb alati JAH! 
2009 alustas Merike kogemuskoolitajana ja on pühendunud naiselikkusele ja jaatavale elustiilile. Ta on Eestis ainus litsentseeritud Louise Hay õpetuste treener-koolitaja, EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
2020. aasta hakul andis koos Kristel Treieriga välja inspiratsioonisõnumite kalendri “Elamine jaatavas maailmas”, mille sõnumid on meie endi igapäevaelust. Parem Elu Koolitused korraldab väekaid sündmusi Eestis ja Bali saarel, kus on tänaseks osalenud tuhandeid naisi. Korraldame arendavaid koolitusi meeskondadele, ettevõtete inspiratsioonipäevi jpm. Me oleme alati avatud uutele väljakutsetele ja võimalustele!

Kes on Triin?
Triin Muiste on elamuskoolitaja ja toitumisterapeut. Triin usub, et tervislik toitumine peab olema nauditav! Tema jaoks on oluline ühendada kaks olulist teemat – tervislik ja tasakaalustatud toitumine ning maitsenaudingud. Igapäevaselt toimetab Triin oma ettevõttes Triinu toidumaailm, kus tegeleb kokkamiskoolituste korraldamise ja läbiviimisega, toitumisalaste loengute pidamise ning toitumisteraapia-alaste nõustamistega. Lisaks oma igapäevatööle on Triin juba pea kümme aastat lektoriks Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis ning tegutseb ka Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatuses. Samuti on Triin osalenud toitumisnõustaja ja -terapeudi kutsestandardi väljatöötamise meeskonnas ning on toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsekomisjoni liige.

 

Toimumisaeg 24. oktoober 2020 algusega kell 10.00 – 19.00

Toimumiskoht 
Kena Köök Koolituskeskuses Saaremaal.

Küsimuste korral helista tel 5076212 (Merike) või kirjuta
 merike@paremelu.ee

Mida laagrisse kaasa võtta? 
* rõõmus meel
* mõnus olemine
* kirjutasvahend ja märkmik
* pleed 

Enne laagri algust saadame kõigile osalejatele meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.

*siin ja edaspidi asendab krutskiga sõna „figur“ eestikeelset sõna „vigur“

Registreerimine on lõppenud!

Armastusega
Merike Kütt

 

 

Top