fbpx

Naiste hingelaager 2021 (kõik kohad on selleks aastaks täitunud)

Aug
13

 

Selleks aastaks on kõik hingelaagri kohad täitunud!
Järgmine hingelaager toimub 12.-14. august 2022 

Igal aastal augustikuus kui päike teeb mõnusalt pai ja sumedas suveöös langevad tähed, saavad kokku naised ja neil kõigil on oma lugu. Iga naise lugu on eriline ja ainulaadne. Iga naine puudutab, toetab, julgustab, hoiab ja inspireerib ja ulatab käe kui keegi meist vajab hingepaid. Nüüd ongi aeg kokku tulla ning oma hingele, kehale ja meelele pai teha! Hingelaager on inspireeritud naiste koosloomisest, toetavast energiast  ja looduse väest. See kõik on maandav, raviv, toetav ning samal ajal värsket elujõudu andev. Soovime, et iga naine mõistaks oma erilisust ja elusust elada iseendana ja puhkeda iga päev uuesti õide, olles ainulaadne just sellisena nagu ta on! 


Kallis Naine,
kutsume Sind suvisesse hingelaagrisse!
13.-15.august 2021

Nurka talu Pärnumaal

Traditsiooniline Parem Elu Koolitused 12.suvelaager hoolitseb sel aastal selle eest, et iga naine saab oma hingele kosutust, meeltele avardumist ja kehale parimat kostitust. Selleks oleme laagrisse kutsunud erilised hinged, kes jagavad oma kogemust läbi laulu, tantsu ja muusika. Nad panevad helisema Sinu hingekellad, tantsima Sinu keha ja avavad südame tingimusteta armastusele. Lisaks naudime saunarituaale, kogeme looduse toetust, naudime maitsvat toitu ja jagame just seda, mis hingel ja südamel. Nüüd on Sul on võimalus astuda välja oma argipäevast ja veeta iseendaga kvaliteetaeg. Sind ootab kõik see, mida oled valmis oma ellu vastu võtma!

                                                                                   Kes suvises hingelaagris meie kehale, vaimule ja hingele pai teevad?

STELLA SHAKTI

“Olen siia planeedile sündinud 1980.aastal Tartus ning pärast kõrgkooli lõpetamist algas mu teadlik šamaanitee, mis viis mind pealinna ja seejärel rändama siin -ja sealpool ekvaatorit, õppinud eri õpetajate juures ja teinud hingereise endast välja kui ka sügavale enda sisse. Pikim vaikus on mul olnud 40 päeva, mil sain Algallikalt väga selge korralduse hakata ka laulma. Olen inspiraator, kunstnik, kanaldaja, energiatöö õpetaja, Reiki Meister, kirjanik, Armastuse armastaja. Minu südamesoov on olnud aidata kõigil ärgata oma täispotentsiaalile ning aitan ärgata väga võimsatel meistritel-selgetnägijatel, õpetajatel, südametarkuse toojatel. Läbi rõõmu, armastuse ja puhta tõe toon ma naeratuse sinna, kus on olnud pisarad ja valu. Mälestus sellest, kuidas juba aastatuhandeid siin planeedil olen käinud, on kasvatanud minu aruasaamist selle planeedi ja tsivilisatsiooni parima käekäigu võimalikkusest. Ja mine tea, võib-olla oleme ka sinuga varem kohtunud mingites kehastustes, sest ükski kokkusaamine pole ju juhuslik ega ka mitte see, et just praegu oled neid ridu siia sattunud lugema.” Stella Shakti suvelaagri südamlikku tervitusvideot saad vaadata SIIN

TIINA RIKAS

“Oma teed alustasin ammu enne, kui seda teadvustada oskasin. Nüüdseks on saanud minu elust justkui kasvav puu mitme suure oksaharuga: tantsumeditatsioon ja jooga; energeetiline massaaž/kehasõnumite lugemine; trummiravi, rännakud ja taimeravi. Ootamatu on ootuspärane, nii oli kutse laagris osaleda tuli mulle märgiks, et taas kord on aeg jagada. Armas kroonikandja (kroon on meil kõigil sünnipäraselt olemas), pakun sulle põnevat teekonda iseenda allikale, oma hingekoju. Läbi erinevate praktikate rändame oma hingemaastikel ja otsime vastuseid sellele, mis hetkel meie elus toimub, teades, et kõik, mida ma eales soovin, tuleb esmalt luua enda sees. Inimene on otsija ja kõige enam otsib ta iseennast aga kas ta on valmis ka leitu vastu võtma? Kas ma olen see, mida mind on uskuma pandud või olen MINA ISE? Kas hinge puhtus on loomulik olek või kellegi antud privileeg? Keha on meie hinge kodu. Üheskoos teeme Vaikusekõndi, loome Püha suhet iseenda poolte vahel ja avame suguvõsa liinid, et eluvool saab meis vabalt toimida. Õpetan ka lihtsat ja tõhusat näomassaaži, teeme joogaharjutusi nii kehale kui näole ja muidugi tantsime!”

TRIIN MUISTE

“Olen toitumisterapeut ja elamuskoolitaja ja usun, et tervislik toitumine peab olema nauditav! Minu missiooniks on tuua eestlaste söögilauale rohkem põnevaid köögivilju, seetõttu olen ellu kutsunud ka Viie köögivilja väljakutse. Igapäevaselt toimetan oma ettevõttes Triinu Toidumaailm, kus tegelen kokkamiskoolituste ja toitumisalaste loengute korraldamise ja läbiviimisega ning toitumisteraapia-alaste nõustamistega. Minu südamesoov on, et iga inimene leiaks tee parima tervise ja õnnelikuma eluni. Selleks on oluline toita nii oma meelt kui ka keha. Suvelaagris räägime teemadel, kas hingetoit on ainult see, mis toidab meie hinge? Kuidas võtta toidust parim oma kehale ja meelele? Milline toit on elav toit ja kuidas jõuda seesmise rahuloluni toidu abil? Samuti valmistame endale imelise ja hõrgu õhtusöögi, mis on nauditav nii maitselt kui ka välimuselt. Õhtusöögile annab iga osaleja oma puudutuse. Laeme toitu põhielementide Õhu, Vee, Maa ja Tule energeetikaga.”

MERIKE KÜTT

“Olen pühendunud naiselikkusele ja kutsun ikka ja jälle naisi kokku, et tuletada meelde, kes me tegelikult oleme. Korraldan juba kaksteist aastat järjest naistele pühendatud laagreid. Koos teiste kõnelejatega hoiame armastuseruumi, kus saavad sündida imed. Mis ja kuidas täpsemalt? Las midagi jääb üllatuseks ka, eks!  Kindel on see, et juhitud saunaõhtu järel pilved eemalduvad ja taevatähed tulevad meie kohale särama ning kuuma sauna järgselt saavad kõik naised kihutada läbi linnutee ja kogeda täiesti erilist Emakese Maa ja taevatähtedega üheks saamist! Korraldan naisteõhtuid Tartus, retriite Bali saarel, enesekindluse koolitusi, arendavaid ja inspireerivaid  meeskonnakoolitusi ja praktilisi töötubasid. Armastan EFT teraapiat ja toetan just EFT. teraapiaga inimeste tervenemist. Edastan Eestis ainsana Louise Hay õpetusi ülipopulaarsetel “Leia tee iseendani” ja “Tervenda end ise” kursustel. Minu uus kirg on kehakaaluga seotud koolitused ja olen ellukutsunud Figuuritajad

 

Hingelaagris olemise aeg on eriline aeg Sinu enda jaoks!

Meenutused eriliste naistega koosveedetud aegadest:

Suvelaager Saaremaal

Suvelaager Peipsi ääres

Suvelaager Algallikal 

Suvelaager Viljandimaal

Suvelaager Viljandimaal

Toimumisaeg on 13.-15. august 2021
Laager algab kogunemisega reede pärastlõunal. Palume sul kohale jõuda kella 17ks.
Lõpetame pühapäeva õhtupoolikul. Laaagri kava täpsustub jooksvalt.

Toimumiskoht on imekaunis Nurka talu Pärnumaal
Nurka talu asub nii mõnusas paigas, et igalt poolt Eestist on hea kohale tulla. Tallinn-Riia mnt 157 kilomeetril 30 km Pärnust Riia suunas. Täpsemad kohaletuleku juhised saadame osalejatele e-posti teel enne toimumist. Selleks, et kõik soovijad kohale jõuaksid, oleme alati organiseerinud ka sõidujagamist. Koos tulles on tee lühem, sest naistel jututeemasid jagub. Kui vajad või pakud transporti, siis anna registreerumisel sellest kohe teada kirjutades info kastikesse, kust linnast oled tulemas.

Osalustasu
Varajasele registreerujale on 249 eurot kuni 5. juulini k.a või kuni kohti jätkub  ja alates 6. juulist on osalustasu 295 eurot.
Hind sisaldab kahte ööbimist mugavates tubades, 6 maitsvat toidukorda ja vahepealseid energiapause kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, töötubasid ja vajalikke materjale, praktikaid ning saunamõnusid.

Võimalus on maksta mitmes osas, lihtsalt anna oma võimalustest julgelt teada.
Suvelaagri koha garanteerib Sulle osalustasu ettemaks summas min 77€, mis ei kuulu tagastamisele. Ettemaksena tasutud ülejäänud osalustasu summa ei kuulu tagastamisele kui loobud laagrist hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.

Kohtade arv on piiratud ja seekord teeme laagri väiksemana. Kuna eelmistel aastatel on kohad täitunud kiirelt siis tee oma otsus südame järgi juba täna!


Mida laagrisse kaasa võtta?
 
Hea tuju, mõnus olemine, matt harjutusteks ja istumiseks, pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised! 
Enne laagri algust saadame kõigile osalejatele meeldetuletuskirja, et kõik vajalik oleks ühes kohas Sinu jaoks olemas.
Jälgi meid Facebookis ja ole valmis, sest sellest tuleb suve kõige inspireerivam sündmus!

 

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD JA KÕIK KOHAD ON TÄITUNUD!
Kui soovid väga osaleda, helista tel 5076212 või kirjuta merike@paremelu.ee ja kui juhtub, et koht vabaneb, siis saame Sulle seda pakkuda!

Hoolivuse ja armastusega
Merike Kütt

Top