fbpx

Inspiratsioonikalendri- ja jaatava maailma päev Merikese ja Kristeliga Tartus 12.12

Dec
12

 

Oleme valmis saanud oma suure unistuse – jaatava elustiili inspiratsioonikalendri 366 sõnumiga aastaks 2020!
Sel puhul avame just sel täiskuupäeval uksed ja kutsume sind külla 12. detsembril kell 12-18.

Tutvustame kalendri sünnilugu ja räägime jaatavast elustiilist ning sellest, kuidas võimatuna tunduvad unistused teoks saavad. Inspiratsioonikalender “Elamine jaatavas maailmas” on meie ammune unistus. Et viia teadmine oma elu loomisest ja jaatavast elustiilist veelgi laiemalt inimesteni. Ja anda maailmale üks väike praktiline abivahend, mis tuletab sulle igal hommikul meelde kui imeline on elu!
Võib tulla uhiuut trükisooja kalendrit vaatama või lihtsalt niisama juttu ajama ja tere ütlema. Meie oleme kohal ja pakume hooajale kohaselt kuuma jooki ja piparkooki.
Ajakava ei ole, astu läbi just sulle sobival hetkel vahemikus kell 12 kuni 18. 
Meil on väga hea meel näha kõiki oma sõpru ja kuulda, kuidas teil läheb!

NB! Muidugi saab sel päeval otse meie käest ka kalendreid kaasa osta erihinnaga! Vähemalt seni kuniks jätkub.

Merike ja Kristel ütlevad seekord enda kohta nii: 
Oleme Karlova tüdrukud Tartust. Lapsena tutvusime näiteringis ega osanud arvatagi, mis elul meile tegelikult varuks on. 20 aastat hiljem taas kohtudes olime siiralt üllatunud, kui sarnaselt me maailma näeme ja tajume. Mõlemad olime kogenud, et kõik on võimalik ja et selles imelises maailmas on eriline maagia, mida tuleb jagada.
Nii sündisid kaheksa aastat tagasi ühisloominguna naistele mõeldud koolitused ja retriidid ni Eestis kui Bali saarel, meeskonnakoolitused jpm. Nendesse sündmustesse oleme pannud kogu oma hinge ja südame. Koos on selle aja jooksul rännatus nii sisemaailmades kui mööda ümmargust maakera ka kõige võimatumatesse paikadesse.

 

 


Kus
 
Ootame sind Tartus Parem Elu Koolitused ruumis aadressil Vaksali 17A, 2. korrusel tuba nr 227. 

Millal
Neljapäeval 12. detsembril kell 12.00-18.00

Sündmus on tasuta! Võta kaasa oma jaatavad mõtted 😉
NB! Kui sa meile külla tulla ei saa siis kalendrid saad omale mugavalt tellida ka kodulehel: http://www.maailmapuudutus.ee/et/a/elamine-jaatavas-maailmas-inspiratsioonisonumit-2020-lauakalender

Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

 

Top