fbpx

Suvine motivatsioonipäev Kernu mõisas koos teatrielamusega

Jul
26

26., 27., 28. juulil ja 2., 3., 4. augustil on võimalik tellida oma meeskonnale suvine motivatsioonipäev koos õhtuse teatrietenduse “Peatumine ristteel” külastusega Kernu mõisas.

Hea võimalus korraldada oma meeskonnale väljasõit värskelt renoveeritud stiilsesse Kernu mõisasse, mis asub imekauni paisjärve kaldal. Maitsva lõuna- või õhtusöögi saab tellida Kernu mõisa restoranist “Ludvig”. 

Motivatsioonipäeva kava ja pikkuse paneme kokku sinu meeskonna vajadustest ja soovidest lähtuvalt.  
Motivatsioonipäeva esimene osa koosneb meeskonnakoolitusest.
Koolitus annab osavõtjale võimaluse avardada oma silmapiiri ja saada teadlikuks sellest, kuidas meis kõigis peitub jõud muuta oma elu, kui oleme valmis muutma oma mõtlemist ja lahti laskma mõttemallidest, mis hoiavad meid kinni minevikus. Kui on olemas soov, siis on võimalik oma meeles, kehas ja elus läbi viia muutusi, avastades, et igal inimesel on jõud muuta oma elu, kasutades oma sisemist tarkust ja tugevust.

Osalejad loovad tugeva aluspõhja oma eesmärkide, unistuste ja enese leidmise teekonnal. Koolitusel õpetatakse parandama oma elu mudelit, et tunda ennast õnnelikuna nii tööl, kodus, kui ka puhkehetkel. Osalejad saavad kõik vajalikud teadmised selleks, et kasutada jõudu enda sees, mille läbi paranevad nii enesetunne, suhted kui ka sisemine motivatsioon.

Valik teemadest, mida on motivatsioonipäevadel enim soovitud:

  • kuidas iseennast rohkem tundma õppida ja motiveerida;
  • kuidas igaüks personaalselt mõjutab koostööd meeskonnas;
  • kuidas igaühe heaolust sõltub meeskonna sisekliima, rahulolu ja tulemused;
  • kuidas mõista ja vabaneda vanadest harjumustest;
  • kuidas panna asjad meeskonnas enda kasuks tööle, nii et kokkuvõttes kõik võidavad;
  • kuidas leida enda jaoks õnnevalem nii tööl, kodus kui ka puhkehetkel.

Motivatsioonipäeva viivad läbi kogemuskoolitajad Merike Kütt ja  Kristel Treier.

Päeva lõpetab metsik rahakomöödia, hingetuks naerutav äraspidine tänapäev peadpööritava muusika tempos. J.Tätte/W.Shekespeare’i “Peatumine ristteel” on lavale toonud Polygon Teater, lavastaja Tamur Tohver ja kunstnik Kalju Kivi. Mängivad Eero Spriit, Karin Rask, Siim Maaten, Tamur Tohver. Lavastusest lähemalt: “Peatumine ristteel”.

Kernu mõisast lähemalt: kernumois.ee

Võta meiega ühendust ja loome sinu meeskonnale suvise elamuse, mis ühendab kasuliku ja lõbusa!

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Kohtumiseni, 
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top