fbpx

VÄLJA MÜÜDUD! Inspireeriv vestlusõhtu koos Dr Wayne Dyeri filmiga “Minu suurim õpetaja” Tartus

Nov
18

Kõik kohad täis! Uus filmiõhtu 16. detsembril!
 
Kui oluline on andestamine Sinu jaoks?
Kas andestada on lihtne?
Miks on andestamine oluline?

Film räägib sellest, kui oluline on andestada. Sageli me arvame, et oleme andestanud, kuid elu näitab meile, et miskit on ikka, mis kripeldab ja me kogeme takistusi oma eluteel. Selleks, et oma elu voolama panna ja elada täisväärtuslikku elu, on vaja õppida andestama ja seda kohe päriselt.
Andestamine on suurim kingitus iseendale!

Vestlusõhtult saad teada:  
* kuidas minevik enda kasuks tööle panna;
* kuidas andestamine muudab meie ja lähedaste elusid;
* kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
* kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Vestlusõhtul vaatame filmi „Minu suurim õpetaja“, mis best-seller autor Dr. Wayne W. Dyeri elulool põhinev sügavasisuline film, mis avab andestamise kõikemuutvat jõudu. 

Dr. Ryan Kilgore on ülikooli õppejõud, kes on hädas oma karjääriredelil seatud eesmärkide saavutamisega ja kes samal ajal võitleb nende samade deemonitega, kes tema edukusel risti jalus on. Kilgore elab kinnisideena piinavate mälestustega sellest, kuidas tema isa kunagi pere hülgas. Seejuures maksavad tema naine ja poeg selle eest kõrgeimat hinda. Peale vanaema surma alustab Kilgore meeleheitlikult otsima lahendust olukorrale, mis oleks pidanud juba ammu lõppema. Ta saab ka ise lõpuks aru, et pidevad reisid minevikku on seadnud ohtu tema oleviku ja tuleviku. Läbi mitmete müstiliste ja juhuslike sündmuste avanebki ühtäkki Kilgore’i ees tee, mis viib ta lõpuks isani ja valikuni ehitada uuesti üles kõik see, mille ta hävitas lubades ennast minevikul hävitada.

Dr. Wayne W. Dyer kommentaar filmi kohta:
„Ei ole midagi hullemat siin ilmas, kui takerdumine kibestumisse ja vimma. Seda eriti olukordades, mida me ise muuta ei saa. Me kõik oleme üle elanud raskeid suhteid, see on fakt elust enesest. Aga mis oleks, kui me võtaks kätte ja läheneks juhtunule teise nurga alt? Kui me tunnistaks, et see oli väljakutse? Kui me mõistaks, et see mis juhtus on meile õnnistuseks ja me mõtleks, et mida on minul võimalik juhtunust õppida? Kuidas võis juhtunu muuta mind paremaks inimeseks? Alles siis hakkab tegelik tervenemine ja juhtunust ülesaamine pihta – alles siis sünnib tõeline andestamine. Filmis „Minu suurim õpetaja“ näete lugu mehest ja sellest, mis temaga toimus, kuna ta elas kindlas veendumuses, et teda on valesti koheldud, lugu mehest, kes elas pulbitseva sisemise raevuga. Film on ühe hinge lugu rännakust läbi hävitava viha tumedaimate soppide ja jõudmisest lunastuse ning lõpmatu armastuseni.
See film sarjast „Jutustusi igapäeava imedest“ sai inspiratsiooni tõestisündinud loost – minu enda elust. Loost, mis räägib pimeduses kummitavate jõudude tagaajamisest ja jõudmisest valgustumise ning lõpuks mõistmiseni kuidas asjalood tegelikult on – osa ideaalsest jumalikust korrast.“

Dr. Wayne W. Dyeri film “Minu suurim õpetaja”
sarjast “Jutustusi igapäeva imedest”
Autorid: Dr. Wayne W. Dyer ja Michael Goorjian
Rezisöör: Michael Goorjian
Kirjastaja: Hay House
Välja antud: mai 2012
Film on tõlgitud eesti keelde ja subtitreeritud Parem Elu Koolitused poolt.

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi:
kogemuskoolitaja Merike Kütt, kes on ainuke Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. Ta on ka EFT  terapeut, nõustaja, metameditsiini praktik ja Reiki meister.

Kus?
Vaksali 17a, II korrus, tuba 227 Tartus

Millal?
Esmaspäeval, 18. novembril, kell 18.00-20.00.

Osalustasu?
12€

Registreeru vestlusõhtule koos filmiga täites allolev registreerumisvorm:
Kõik kohad täis! Uus filmiõhtu 16. detsembril!

Inspireerivate kohtumisteni,
Merike Kütt

Top