fbpx

Inspireeriv vestlusõhtu koos Dr. Wayne W. Dyeri filmiga “Teadvuse muutus” (The Shift) Tartus

Dec
16

Selle aasta viimane vestlusõhtul koos Dr Wayne Dyeri filmiga “Teadvuse muutus” (The Shift).

Vaatame filmi, vestleme ja arutleme eluliselt olulistel teemadel. Vaatame endasse, et avastada oma sisemist jõudu! Teeme nendest õhtutest iseendale üks kord kuus kingituse!

Vestlusõhtul koos Dr Wayne Dyeri filmiga “Teadvuse muutus” saad teada:  

* kuidas elada rohkem sihipärast, südamest lähtuvat elu;
* kuidas ego mustritest vabaneda, mille oleme omandanud tänu oma vanematele ja ühiskonnale ning kuidas see mõjutab meie saavutusi;
* kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
* kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Oma elueesmärki leides

Filmi “Sina oled oma elu tervendaja” tegijate poolt on tegemist järjekordse kunstitööga “Teadvuse muutus” (The Shift), kus kolm tänapäeva inimest tunnevad vajadust leida oma elule uus suund ja tähendus. Wayne Dyer, oma elu esimeses filmis (käsikirja autoriks on Kristen Lazarian ning režissööriks Michael Goorijan), uurib keskeas esile kerkivat vaimset teekonda, kui püütakse leida elueesmärki ning eripära. Võimas teadvuse muutus – ego mustritest vabanemine, mille oleme omandanud tänu oma vanematele ja ühiskonnale ning mõjutab meie saavutusi, – väljendub elu mõistmises, olles keskendunud teenimisele ja vastu andmisele. 

Film “Teadvuse muutus” (The Shift), mille võtted leidsid aset Kalifornia imekaunil Monterey poolsaarel, toob esile keskeas oleva inimese igatsuse elada rohkem sihipärast, südamest lähtuvat elu. Ülieduka ärimehe kriis, oma enda annetega tegelemist sooviv kahelapse ema ja tuntuks filmirežissööriks sooviva noormehe sisemine konflikt koos Wayne Dyer huvitavate tähelepanekutega on kokkupõimitud hinge liigutavaks filmiks. Lisaks inspiratsioonile, õpetab film “The Shift” meile, kuidas leida oma tõelise (hingelise) olemuse tee, mis pakub meile suurimat naudingut ja rõõmu.

Rezisöör: Michael Goorjian
Kirjastaja: Hay House Films
Välja antud: 2009
Film on eesti keelsete subtiitritega.

Vestlusõhtu viib läbi Merike Kütt, kes on kogemuskoolitaja, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, EFT terapeut ja metameditsiini praktik, reiki meister.

Kus?
Vaksali 17a, II korrus, tuba 227.

Millal?
Esmaspäeval, 16. detsembril, kell 18.00-20.30.

Osalustasu?
12€

Registreerun vestlusõhtule:

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Inspireerivate kohtumisteni!
Merike Kütt

Top