fbpx

Kohad on täitunud! Inspireeriv vestlusõhtu koos filmiga “Mida k…dit!? me üldse teame!?” Tartus

Dec
7

 

Kõik kohad on täitunud! Kohtumiseni uuel aastal!

Millised taipamised tulevad siis, kui ühendada teadus ja vaimsus?
Mida need maagilised mõtted meiega tegelikult teevad?
Ja mida kuradit me üldse teame?

Inspireeriv film “Mida k…dit!? me üldse teame!?” on osaliselt dokumentaalfilm, jutustus, animatsioon ja kõik kokku enneolematu visuaalne tulevärk. 

Kolm režissööri on valinud filmi aluseks teaduse ja vaimsuse ühendamise.

Film jutustab voolavat lugu kvantfüüsikast, ajust, teadvusest ja sellest, mida me nimetame reaalsuseks, samuti sellest, mida me reaalsuseks ei nimeta. Filmi peategelane Amanda (Marlee Matlin) läheb läbi küülikuaugu ja rändab ringi nagu Alice Imedemaal, kus igast mõttest võib sündida uusi maailmu. Protsessi käigus jõuab ta arusaamisele oma depressiooni põhjustest ja tasapisi muutub ka tema elu.

Vaata filmi treilerit:

Neljateistkümne filmis intervjueeritud teadlase ja müstiku ideed sulanduvad, rõhutades filmi aluseks olevat ideed kõige olemasoleva ühtsusest. Filmi jooksul muutub vahe teaduse ja müstika vahel järjest laialivalguvamaks, kuni me märkame, et oma olemuselt kirjeldavad nad sama fenomeni. Nad on ühe ja sama mündi eri küljed. Nad täiendavad üksteist, aidates mõista ja selgitada universumi olemust ja meie võimalusi selles maailmas.

Filmi teemadeks on: neuroloogia, kvantfüüsika, psühholoogia, epistemoloogia, ontoloogia, metafüüsika, maagiline mõtlemine ja vaimsus. 2006 valmis filmist avardatud versioon “What the Bleep!? – Down the Rabbit Hole”.

Filmis figureerivad järgmised teadlased-müstikud: David Albert, Dr. Joe Dispenza, Amit Goswami, John Hagelin, Stuart Hameroff, Ramtha (J.Z. Knight), Dr. Miceal Ledwith, Daniel Monti, Andrew B. Newberg, Candace Pert, Jeffrey Satinover, William Tiller, Fred Alan Wolf.

Vestlusõhtu koos filmiga viib läb: kogemuskoolitaja Merike Kütt, kes on Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. Ta on ka EFT  terapeut, kogemusnõustaja ja metameditsiini praktik.

Aeg: 7. detsember 2021, kell 18.30 – 21.00 (või nii kaua, kuni juttu jätkub)

Koht: info saadetakse registreerujatele e-kirjaga

Tulenevalt ruumi suurusest on kohtade arv piiratud!

Osaluspanus:  annetuslik

Registreerumine vestlusõhtule on lõppenud. Kõik kohad on täitunud! Kui soovid ennast ootelisti panna, siis kirjuta: merike@paremelu.ee. Kui keegi oma kohast loobub, siis on Sul võimalus osaleda!

Inspireeriva kohtumiseni vestlusõhtul!

Armastuse ja hoolivusega
Merike Kütt

 

Top