fbpx

KÕIK KOHAD ON TÄITUNUD! Inspireeriv vestlusõhtu koos filmiga “Mida k…dit!? me üldse teame!?” Tartus

Dec
10

 

Millised taipamised tulevad siis, kui ühendada teadus ja vaimsus?
Mida need maagilised mõtted meiega tegelikult teevad?
Ja mida kuradit me üldse teame?

Inspireeriv film “Mida k…dit!? me üldse teame!?” on osaliselt dokumentaalfilm, jutustus, animatsioon ja kõik kokku enneolematu visuaalne tulevärk. 

Kolm režissööri on valinud filmi aluseks teaduse ja vaimsuse ühendamise.

Film jutustab voolavat lugu kvantfüüsikast, ajust, teadvusest ja sellest, mida me nimetame reaalsuseks, samuti sellest, mida me reaalsuseks ei nimeta. Filmi peategelane Amanda (Marlee Matlin) läheb läbi küülikuaugu ja rändab ringi nagu Alice Imedemaal, kus igast mõttest võib sündida uusi maailmu. Protsessi käigus jõuab ta arusaamisele oma depressiooni põhjustest ja tasapisi muutub ka tema elu.

Vaata filmi treilerit:

Neljateistkümne filmis intervjueeritud teadlase ja müstiku ideed sulanduvad, rõhutades filmi aluseks olevat ideed kõige olemasoleva ühtsusest. Filmi jooksul muutub vahe teaduse ja müstika vahel järjest laialivalguvamaks, kuni me märkame, et oma olemuselt kirjeldavad nad sama fenomeni. Nad on ühe ja sama mündi eri küljed. Nad täiendavad üksteist, aidates mõista ja selgitada universumi olemust ja meie võimalusi selles maailmas.

Filmi teemadeks on: neuroloogia, kvantfüüsika, psühholoogia, epistemoloogia, ontoloogia, metafüüsika, maagiline mõtlemine ja vaimsus. 2006 valmis filmist avardatud versioon “What the Bleep!? – Down the Rabbit Hole”.

Filmis figureerivad järgmised teadlased-müstikud: David Albert, Dr. Joe Dispenza, Amit Goswami, John Hagelin, Stuart Hameroff, Ramtha (J.Z. Knight), Dr. Miceal Ledwith, Daniel Monti, Andrew B. Newberg, Candace Pert, Jeffrey Satinover, William Tiller, Fred Alan Wolf.

Vestlusõhtu koos filmiga viib läb: kogemuskoolitaja Merike Kütt, kes on Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja Eestis. Ta on ka EFT  terapeut, kogemusnõustaja ja metameditsiini praktik ja Maagilise Reiki Meister.

Aeg: 10. detsember 2018, kell 18.00 – 20.00 (või nii kaua, kuni juttu jätkub)

Koht: Vaksali 17a, II korrus, tuba 227 Parem Elu Koolitused ruumis

Tulenevalt ruumi suurusest on kohtade arv piiratud!

Osaluspanus:  annetuslik

Registreerumine vestlusõhtule on lõppenud, kuna kõik kohad on täitunud! Kui soovid väga tulla, siis kirjuta merike@paremelu.ee. Kui avaneb mõni vaba koht, siis annan esimesel võimalusel teada!

Inspireeriva kohtumiseni vestlusõhtul!

Armastuse ja hoolivusega,
Merike Kütt

 

Top