fbpx

Lisa seanss kell 20.30 Inspireeriv vestlusõhtu koos filmiga “Saladus” Tartus

Jan
20

 

Suure huvi korral toimub ka teinse seanss algusega kell 20.30. Seega kirjuta mulle (merike@paremelu.ee), kui soovid osaleda! 

Vastu tulles filmisõprade soovile, tuletame aasta esimesel filmiõhtul meelde, kuidas külgetõmbeseadus tegelikult toimib ja kuidas me saame selle iseenda kasuks tööle panna.

Kas Sina tead, kuidas külgetõmbeseadus tegelikult toimib?
Kas vahel tuleb Sul endale meelde tuletada, millele Sa tegelikult oma mõtetes energiat annad – kas sellele, mida Sa tahad või sellele, mida Sa ei taha ning kuidas nende kahe vahel vahet teha?
Kas Sa oled juba näinud filmi “Saladus” ja kõik Sinu elus toimib nagu õlitatult või on miskit, mida Sa tead, kuid ikka veel ei tee ega rakenda oma ellu?

Inimesed ütlevad väga sageli: “Ma tean seda”.
Kuid, kas Sa alati teed seda, mida Sa juba tead? Mida Sa vaadanud oled? Lugenud oled? Väga sageli me arvame, et teame, kuid ei kasuta oma teadmisi iseenda heaks. Seega, kui Sa tead, aga ei tee seda, mida juba tead, siis ei tea Sa tegelikult mitte midagi! Karm tõde, kuid nii see ju on!

Vestlusõhtult saad:
* teadmise, (meeldetuletuse) kuidas külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna;
* kuidas soovida nii, et soovid täituvad;
* teada, miks elu meile vahel vingerpussi teeb ja millist osa Sa ise selles mängid;
kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
* kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Filmist:
Film “Saladus” (The Secret) on 90-minutiline dokumentaalfilm, mis paljastab universumi “suure saladuse”, mida on edasi antud läbi aegade, et see jõuaks lõpuks nii sinu kui ka kogu inimkonnani.

See “Saladus” on lõputu rõõmu, tervise, raha, suhete, armastuse, nooruse või mida iganes sa ka oled soovinud – saavutamiseks. Selles hämmastavas filmis antakse abinõud selle “Saladuse” mõistmiseks ja rakendamiseks omaenese elus. Esmakordselt ajaloos kergitavad maailma juhtivad teadlased, kirjanikud ja filosoofid katteloori sellelt, mis on täielikult muutnud kõigi nende elu, kes seda kunagi teadnud on: Platon, Newton, Carnegie, Beethoven, Shakespeare, Einstein.

Film räägib kavatsuse-väljenduse mudelist ning sellest, kuidas kasutada külgetõmbeseadust ja luua oma ellu, mida iganes soovid. Filmis tuuakse hästi esile, kuidas enamus inimesi keskendub vaid sellele, mida nad ei soovi või siis võimendavad nad juba olemasolevat kogemust. Seevastu edu saavutamiseks kavatsuse-väljenduse teel tuleb keskenduda sellele, mida sa ihkad/soovid ja seda isegi siis, kui see sinu praeguses elus veel ei kajastu.

Film “Saladus” on inspireeriv ja võib muuta Sinu elu igaveseks! Pane see enda kasuks tööle ja vii teadmised praktikasse!

Filmile järgneb arutelu vaadatud filmi põhjal, mis annab võimaluse kinnistada filmist saadud mõtteid ja ideid oma igapäeva ellu!

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, EFT terapeut ja metameditsiini praktik, reiki meister Merike Kütt.

Aeg: 20. jaanuar 2020, kell 18.00 – 20.30 – kohat täitunud.
Lisa seanss kell 20.30. Registreeru: merike@paremelu.ee

Koht: Vaksali 17a, II korrus, tuba 227.

Osalustasu: 12€

NB! Kõik meie poolt näidatavad filmid on eesti keelsete subtiitritega!

Registreerimine lõppenud. Igaks juhuks kirjuta: merike@paremelu.ee, kui keegi loobub, siis saad koha endale!

Inspireerivate kohtumisteni!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

 

Top