fbpx

Inspireeriv vestlusõhtu koos filmiga “Saladus” Tartus

Mar
2

 

Vestlusõhtu märts

Märtsikuu filmiõhtul tuletame meelde kuidas külgetõmbeseadus tegelikult toimib ja kuidas me saame selle iseenda heaks (kasuks) tööle panna.

Kas sina tead, kuidas külgetõmbeseadus tegelikult toimib?
Kas vahel tuleb sul endale meelde tuletada, millele sa tegelikult oma mõtetes energiat annad – kas sellele, mida sa tahad või sellele, mida sa ei taha ning kuidas nende kahe vahel vahet teha?
Kas sa oled seda filmi juba näinud ja kõik sinu elus toimib nagu õlitatult või on miskit, mida sa tead, kuid ikka veel ei tee?

Inimesed ütlevad sageli: “Ma tean seda”.
Väga sageli me arvame, et teame, kuid ei kasuta oma teadmisi iseenda heaks.

Vestlusõhtult saad:
* teadmise, (meeldetuletuse) kuidas külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna;
* kuidas soovida nii, et soovid täituvad;
* teada, miks elu meile vahel vingerpussi mängib ja millist osa sa ise selles mängid;
kuidas praktilised harjutused kohe ellu rakendada ja enda kasuks tööle panna;
* kuidas oma kogemuste jagamine sarnaselt mõtlevate inimeste keskel inspireerib ja toetab.

Filmist:
Film “Saladus” (The Secret) on 90-minutiline dokumentaalfilm, mis paljastab universumi “suure saladuse”, mida on edasi antud läbi aegade, et see jõuaks lõpuks nii sinu kui ka kogu inimkonnani.

See Saladus on lõputu rõõmu, tervise, raha, suhete, armastuse, nooruse või mida iganes sa ka oled soovinud – saavutamiseks. Selles hämmastavas filmis antakse abinõud selle “Saladuse” mõistmiseks ja rakendamiseks omaenese elus. Esmakordselt ajaloos kergitavad maailma juhtivad teadlased, kirjanikud ja filosoofid katteloori sellelt, mis on täielikult muutnud kõigi nende elu, kes seda kunagi teadnud on: Platon, Newton, Carnegie, Beethoven, Shakespeare, Einstein.

Film räägib kavatsuse-väljenduse mudelist ning sellest, kuidas kasutada külgetõmbeseadust ja luua oma ellu, mida iganes soovid. Filmis tuuakse hästi esile, kuidas enamus inimesi keskendub vaid sellele, mida nad ei soovi või siis võimendavad nad juba olemasolevat kogemust. Seevastu edu saavutamiseks kavatsuse-väljenduse teel tuleb keskenduda sellele, mida sa ihkad/soovid ja seda isegi siis, kui see sinu praeguses elus veel ei kajastu.

Film “Saladus” on inspireeriv ja võib muuta sinu elu igaveseks! Pane see enda kasuks tööle ja vii teadmised praktikasse!

Filmile järgneb arutelu vaadatud filmi põhjal, mis annab võimaluse kinnistada filmist saadud mõtteid ja ideid oma igapäeva ellu!

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, EFT terapeut ja metameditsiini praktik Merike Kütt.

Aeg: 2. märts 2016, kell 18.00 – 20.00.

Koht: Tartus, täpne asukoht saadetakse registreerujatele e-kirjaga.

Osalustasu: 12€

NB! Kõik meie poolt näidatavad filmid on eesti keelsete subtiitritega!

Registreeru filmiõhtule:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Inspireerivate kohtumisteni!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt

 

Top