fbpx

Inspireeriv vestlusõhtu koos Louise Hay filmiga “Sina oled oma elu tervendaja” kohad on täitunud

Oct
12

Kõik kohad on selleks korraks täitunud ja registreerumine on lõppenud!

Oktoober on Louise Hay kuu!
On saanud traditsiooniks, et oktoobris meenutame armastatud õpetajat Louise Hay’d.
Räägime tema õpetustest, paneme need praktikasse ja vaatame inspireerivat filmi:

 “Sina oled oma elu tervendaja”

Filmiõhtule on oodatud kõik, kes soovivad meelde tuletada ja/või ennast inspireerida Louise Hay õpetustest ja tema esimesest filmist! 

Louise Hay väga liigutav ja inspireeriv film: „Sina oled oma elu tervendaja“ (Hay House, 2007, eestikeelsed subtiitrid) teeb puust ja punaselt ette, kuidas ja mismoodi meie mõtted loovad meie elu või siis hävitavad selle.

See inspireeriv film põhineb samanimelisel üli menukal raamatul, kus peategelaseks on kirjanik, tervendaja ja õpetaja Louise Hay. Ta saavutas rahvusvahelise kuulsuse, inspireerides miljoneid inimesi. Selle filmi vahendusel saame osa Louise’i kütkestavast eluteest ning tema maailmavaatest sellistele teemadele nagu eneseväärtustamine, küllus ja metafüüsilised tagajärjed, mis põhjustavad füüsilisi vaevusi ja hädasid. Hay tähtsaim sõnum meile kõlab:

“Kui oleme valmis muutma oma mõtlemist, siis on võimalik ennast terveks ravida peaaegu mis tahes haigusest. Ela teadmisega, et elu armastab sind”

Louise Hay’l on rikkalik kogemus neist mõttemallidest ja hoiakutest, mis kehalisi vaevusi põhjustavad. Ise tervenes ta sama meetodi abil vähihaigusest. Tänseks on ta meie hulgast lahkunud. Tema elutööks oli ja on aidata inimestel leida ja rakendada kõiki oma elu loovaid jõude ja veenduda, et igaüks meist on oma elu looja!

Filmi iseloomustus: Kriitika, rahulolematus, hirm ja süütunne – see nelik takistab meil elamast elujaatavat ja täisväärtuslikku elu. Tegemist on koormaga, mida kanname endaga kaasas ning mis teeb elamise raskeks.

Minevikust lahti laskmine on üheks võtmeks elu kergemaks ja sujuvamaks muutmisel.
Kuidas seda teha?
Kas ma olen valmis muutuma?
Mida on vaja selleks teada?
See kõik algab esimesest sammust…

Filmi lühitutvustust saad vaadata siit:

https://www.youtube.com/watch?v=Ar1PTe4Idng&t=314s

Filmile järgneb arutelu filmi põhjal, mis annab ülevaate Louise Hay õpetustest ja tehnikatest tuginedes tema raamatutele „Jõud sinu sees“ ja „Tervenda end ise“.

Vestlusõhtu koos filmiga viib läbi kogemuskoolitaja ja Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, EFT terapeut ja metameditsiini praktik, FIGU)U(RITAJATE ellukutsuja Merike Kütt.

Aeg: 12. oktoober 2020 kell 18.30 – 21.00 (orienteeruv lõpu aeg.)

Koht: asukoht saadetakse registreerujatele e-kirjaga.

Osalustasu: on annetuslik

Palun veendu, et vestlusõhtule tulles oled täiesti terve! Aitäh, et hoolid!

Kõik kohad on selleks korraks täitunud ja registreerumine on lõppenud!

Registreeru filmiõhtule siin:

Nimi

Email

Telefon*

Teade


 

Inspireerivate kohtumisteni vestlusõhtul!
Armastusega
Merike Kütt

Top