fbpx

Jaatava maailma päev rabas 22.11

Nov
22


See väljasõit on ainult Jaatava maailma naistele.
Oodatud on kõik, kes osalenud Merikese ja Kristeli Jaatava maailma FB gruppides!

Me teeme seda jälle! Läheme naistega koos rappa 😉 Et natuke heas mõttes hull olla ja elada ja nautida!
Meie teekond jaatavas maailmas toimub seekord Seli rabas, Kõrvemaal!

Kas sina oled käinud rabas novembrikuus? Meie ka ei olnud varem. Aga nüüd võime kinnitada, et novembrikuine raba on midagi täiestio erilist. Seal on värve, mida suvel pole ja seal on nüansse, mida muul ajal ei märka. 

Seekord on aga meie ühine päev midagi enamat kui lihtsalt rabamatk. 15 kilomeetri jooksul läbime teekonna põnevate kohtadeni iseendas. Kuidas? Aga sellest kõigest juba kohapeal! Usalda ja tule kohale!

Miks siis ikkagi rabasse?
On eriline hetk olla rabas, kus pole aega ega ruumi. On vaid värvide ja vaikusehelide pillerkaar. On vabadus, valgus, vägi, täius ja armastus. Või ka julgus ja hirmudest ning piirangutest vabanemine. Sest raba energia on eriline, mis vabastab meid kõigest soovimatust, imeb endasse kannatused ja ängi ning kahtlused ja kurbused.
Raba on eriline püha ja puutumatu paik, kuhu läheme austusega. Jätame selja taha kogu tavareaalsuse ja nendel tundidel oleme päriselt need, kes me sisimas oleme igatsenud olla – naised iseenda jaoks. 
Läheme, et olla kohal ja saada kontakt iseendaga. Ning kuulatada teraselt sest ühel maagilisel hetkel hakkab raba meiega rääkima. Võime siis saada vastuseid või rahu ja lohutust või hoopis rõõmu, mida oleme ammu igatsenud. 
Ja siis koos kätest hoides ja silma vaadates kogedes teiste naiste toetust, hingede ilu, südame armastust nii nagu teistes nii ka minus, ärkab igaühes midagi uut ja võimast. Unistused, soovid, isiklik vägi, metsik või malbe – nii nagu sa ise soovid.

Luba endale üks teistsugune pühapäev rabas koos jaatava maailma naistega, kus saad ennast laadida nii looduse kui omaenda väega! Lihtsalt ja vabalt, tule kohale, ole, koge. Naistejutud Merikese ja Kristeliga lisaks.

Millal
22. novembril kohtume kell 11.
Arvesta meie ühise päeva pikkuseks 4-5 tundi. 
Läbime 15 km pikkuse raja ja lõpetame ühise piknikuga. 
 
Kus
Meie jaatav teekond läbib Seli raba ja on kokku 15 km pikkune.
Kohtume Matsimäe karjääri lõkkekohas. Täpsemad kohaletulekujuhised leiad siit lehelt: https://www.loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/aegviidu-korvemaa-puhkeala/1567
 
Oluline
Võta kaasa:
* Pisut toitu ja sooja jooki, mida jaksad ise kaasas kanda kogu matka.  
* Matt maas või märjal pingil istumiseks matkajärgsel piknikul.
* Soe pleed peale matka pea võtmiseks, et piknikuringis keha liigselt ei jahtuks.
* Jaatav uudishimu.
* Paki asjad nii, et sul on mugav sooja jooki ja väikest einet kogu 15 km pikkusel matkal kaasas kanda.
* Pane selga ilmakindlad piisavalt soojad riided ja mugavad jalanõud. Kindlasti müts ja kindad.
Sündmus toimub iga ilmaga.

Osalustasu
Osalustasu on 33 eurot.

NB! Rabasse läheme väikese grupi naistega, et raba maagiast saada osa loodust häirimata.

Osalemise kinnitus ja lisainfo kohaletuleku juhistega ning infoga ettemakse tasumise kohta jõuab sinuni e-kirjaga peale registreerumisvormi täitmist.  

Kohaletulekuks jagame transporti, et oleks toredam ühiselt sõita! Kõik transpordisoovid ja pakkumised ning kokkulepped palume teha jaatavas FB grupis, kus on selleks postitus.

Soovin osaleda:

Nimi*

Email*

Telefon*

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastusega,
Merike ja Kristel

Top