fbpx

Kaugreiki seanss kahaneva kuu väes: lilla valgusvoo puhastav jõud 20. – 28.01

Jan
28

violet flame2
Õhus on tunda palju keerulisi teemasid, mis kerkivad üles meie sisemusest just nüüd kahaneva kuu väes ja mida me enam ei vaja. Lilla valgusvoo puhastav kaugreiki seanss aitab just selle nädala energiatega parimal moel koos luua.
Laupäeval, 28. jaanuaril sünnib uue kuu loomisega veevalaja tähtkujus ka Kuke aasta. See on eriline planeetide seis, mis on Hiina kalendri järgi energeetiliselt sama oluline kui vanadele eestlastele pööripäevad.

Sel nädalal on võimalik kahaneva kuu väes kogeda puhastumist ja vabanemist vanast. See juhitud meditatsioon sündis soovist puhastuda kõigest vanast, mis segab kogema armastust ning külluse vastuvõtmist ja elujõu voos elamist. On loodud kahaneva kuu väes kaugreiki seansina naiselikkuse energias.

Millal?
Seadistatud vastuvõtmiseks ajavahemikus 20.01 kell 00:14 kuni 28.01 kell 2:03. Kui soovid võid seanssi korrata ka mõnel järgneval kahaneva kuu nädalal vahetult enne uue kuu loomist.


Kuidas ja kus?
Võid kogeda seanssi just seal, kus soovid ja omale sobival ajal seadistatud ajavahemikus.
Võta omale aeg seansi kogemiseks, viska pikali või istu mugavalt. Kindlasti kata end soojalt. Seansi ajal võid kogeda soojust või värelust kehas kuid võimalik on, et sa ei tunne füüsiliselt midagi. Ka see on hea kui jääd seansi ajal magama, sest seanss toimib ka sinu une ajal. Kui oled üleval, siis püüa viia oma tähelepanu juhendatud kohtadele oma kehas, püüa justkui mõttes kaasa korrata igat meditatsiooni sõna, keskendu häälele, mis sind juhib.
Seansi lõppedes või hommikul ärgates joo kindlasti puhast vett.
Soovi korral võid oma kogemusi jagada kirjutades kristel@paremelu.ee.
 

Tasumine seansi eest
Energiat ja head enesetunnet ning seansi ajal meis toimuvaid muutusi ei saa mõõta rahanumbrites. Kuid iga kord kui saad midagi, siis on selle eest kaunis ka midagi vastu anda. Et väärtustada ja väljendada tänulikkust, et säiliks tasakaal ja küllusevoogu jaguks kõigile.
Kui soovid valida tasakaalu ja tänulikkuse, siis palun tee annetus sulle sobivas summas Kriya OÜ arveldusarvele EE897700771000576876.
Selgituseks märgi palun: annetus.

Kanaldas ja seadistas armastusega,
Kristel Treier, Maagilise Reiki meister
Kui soovid ühises naisteringis oma soovidele kasvava kuu jõudu juurde anda, siis tule järgmistele  “Noore kuu soovide soovimise” õhtutele juba veebruaris.
6. 02 Tallinnas 

NB! Kui soovid ka ise õppida Reiki  ja terviklikkuse elustiili, siis vaata Maagilise Reiki kursusi naistele kodulehelt!
 

Registreeru kogema kaugreiki seanssi kahaneva kuu väes: Lilla valgusvoo puhastav jõud.
(peale registreerumisvormi saatmist leiad oma emaili postkastist lingi, mis avab sulle seansi)
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Top