fbpx

Kevadine kapituulutus Kastanimajas 8.04

Apr
8


Kas jälle seisad kevade saabudes nõutult kapi ees: selga panna pole midagi ja ometi on kapp riideid täis?
Kas oled mõelnud, et mis seal sõbranna riidekapis on?
Ehk olete plaaninud sõpradega oma seismajäänud riideid üksteisega jagada, et ehk on kellelgil midagi vaja?

Tule oma riidekappi tuulutama ja müüma või vahetama kappi seisma jäänud riideid. 
Või tule oma riidekappi lisa otsima ja teistesse riidekappidesse piiluma. 
Või tule niisama nautima naiselikku pühapäeva! Sest mis võiks olla veel naiselikum kui luua oma riidekappi ruumi kevadele ja sättida ennastki kevadiselt veelgi säravamaks!

Ootame kauplema ennekõike kasutatud ja uute riietega, mis on oma kappi seisma jäänud. Väga oodatud on ka vööd, kotid, kindad, sallid, ehted ja muu taoline, mida vajame, et oma välimusest rõõmu tunda. Sobivad nii meeste kui naiste riided! Ja loomulikult võib kaasa võtta ka väikeste ja natuke suuremate printsesside ja printside riidekappides seisvaid riideid ja muud, mis võiks rõõmu pakkuda kellegile teisele. Aga enne kõike on see päev ikkagi sulle endale ja sinu enda riidekapile!
Kui oled äriettevõte või soovid kaubelda toodetega, mis pole sinu riidekapist pärit siis palun kirjuta kristel@paremelu.ee ja vaatame, mida saame koos ette võtta.

Aga see pole veel kõik! Loe, mis meil veel toimub ja kes on kohal.

* Kohal on ainulaadne laulja ja muusik Triinu Taul, kes toob välja oma riidekapi sisu! Lisaks on Triinul kaasas palju põnevaid pille! Vaatame, kas ja milliseid huvitavaid helisid ta neist välja võlub…
Triinu Taul on ainulaadne laulja ja muusik. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema lauluhääl on kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised heliruumid. Triinu muusika on nagu killuke lopsakat ürgloodust. See on hetk , kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele.

* Loeng stilist Katrin Kirsipuult “Kuidas vanad asjad uuele elule äratada”. See on sulle kui soovid kevadel värsket välimust aga ei taha palju kulutada!? Ja ei peagi! Põnevalt stiilse välimuse saavutamiseks piisab tihti vaid paarist esemest. Tule ja saad teada kuidas tervitada kevadet eriti stiilsel moel. Loeng on tasuta!
Lisaks on kogu päeva vältel võimalik osa saada Isiklikust stiilinõustamise konsultatsioonist stilist Katrin Kirsipuuga. Saad just sulle sobivad nipid, kuidas lihtsa vaevaga ja soodsalt omale sobivaim riietus valida. Siis on lihtne koos kevadega särada!
NB! Eelregistreerumine stiilinõustamisele algab kell 11.00 kohapeal. Nõustamise kestus on 30 minutit ja hind vaid 7 eurot. 

* Merike ja Kristel toovad välja oma riidekappidesse seisma jäänud naiselikud aarded ja võtavad kaasa naisteringides kogutud tarkused sisemiselt särava naiselikkuse leidmiseks. Kui sa tunned, et välisest jääb justkui väheks, et senisest rohkem naiselikkust kogeda, siis küsi neilt inspiratsiooniraamatut “Minu naiselikkuse aasta” ;). Või tule niisama juttu ajama ja inspiratsiooni saama ja jagama!

* Päeva lõpus saame koos tähistada ka! Paneme uued riided selga ja istume korraks maha, et saada kokku ühises Laulumõnutsõõris. Triinu Tauli eestvedamisel laseme üheskoos oma hääled kõlama ja laulame väekaid eesti regilaule.  Ja saladuskatte all, et Triinu Taul toob ka oma riidekapi lagedale 🙂 …. lisaks on Triinul veel üllatusi varuks. Vaata laulusündmusest lähemalt: https://www.facebook.com/events/1964483287201167/

* Ja päeva lõpetuseks on erakordne võimalus rännata koos Margitiga. Tema maagilistel tantsurännakutel osalemiseks ei pea tantsusamme teadma, oodatud on ka kõik, kes esimest korda. Tantsimine, just nii nagu su enda keha soovib, ilma reeglite ja sundideta on just see viis, kuidas vabastada endas kogu naiselikkus.
Margit Foht võlub meid liikuma ilma, et me arugi saaksime. Läbi isikliku kogemuse on ta mõistnud, et laulmine, tantsimine, muusika on jumalikud anded, mis on meile antud selleks, et saaksime ennast ise tervendada, õpiksime ennast armastama ja usaldama, uskuma iseendasse kui loojatesse. Vaata tantsusündmusest lähemalt: https://www.facebook.com/events/201996750575621/

Kohal on kohvik, kust leiab näksimist ja kosutavat jooki.  

Veel on avatud Maailmapuudutus.ee popup pood, kust leiab uuele väljanägemisele täienduseks piisakese eksootilist lõhnanaudingut ja midagi maagilist oma kodu värskendama. Letil on eksootilisi kuid looduslikke eeterlike õlide baasil lõhnaõlisid Balilt ja Indiast. 

Kus?
Kastanimajas
Tartus, Kastani 38. 1. korrusel, Polygoni Teatrikooli ruumides.
(endine trükikoja “Geif” hoone)
NB! Tule sisse tänavapoolsest uksest.

Millal?
Pühapäeval, 8. aprillil 2018
Kell 11-15 on kõigile külastajatele avatud kevadise kapituulutuse ost-müük-vahetus. 
Kell 15:30 -16:30 lõpetame päeva ühise laulurännakuga Triinu Tauli eestvedamisel ja rõõmustame koos kordaläinud päeva üle. 
Kell 16:30-17:30 on erakordne võimalus lubada endal rännata koos Margit Fohtiga. Tema maagilistel tantsurännakutel osalemiseks ei pea tantsusamme teadma, oodatud on ka kõik need, kes esimest korda.

Osalustasu?
Kõigile külastajatele on sissepääs loomulikult tasuta!
Riidekapi koha tasu kauplejale on 5 eurot, mille palume tasuda ettemaksena. Vastava info saadame meilile peale registreerumiskastikeste täitmist lehe allosas.
Koha suurus on 2,5 x 1,5 meetrit Palun võta kaasa kõik, mida vajad oma asjade eksponeerimiseks (laud, riiul, stange, korvid-kastid, riidepuud). Meie poolt on kõigile osalejatele 2 tooli.
Kauplejad saavad oma riidekappi korda seadma asuda kella 10st alates. Kell 15-15:30 palume kõigil kauplejatel oma asjad kokku panna, et saaksime ruumi laulmiseks ja tantsimiseks ning päeva tähistamiseks.
Triinu Tauli juhitud Laulumõnutsõõri osalustasu 7 eurot saab tasuda kohapeal.
Margit Fohti maagilise tantsurännaku osalustasu 7 eurot saab tasuda kohapeal.

NB! Kauplemiskohad on selleks korraks otsas ja kauplejaks registreerumine lõppenud!
Kui soovid registreeruda ootejärjekorda (et ehk keegiloobub kohast) siis palun saada e-kiri kristel@paremelu.ee. 

Hoolivuse ja armastusega,
Merike ja Kristel  ja Margit

Top