fbpx

Kuu faaside ja looduse rütmidega naiselikus kooskõlas elamine 19.02 Tallinnas

Feb
19

kuu faasid text fb UUSKas oled tundnud korra kuus, kuidas kõikjal valitseb energiapuudus ja väsimus?
Kas oled tähele pannud, kuidas mõnel hetkel inimesed kõik on justkui ülitundlikud ja iga öeldud sõna läheb hinge ning solvumist on igal pool palju?

Ning teisel ajal võime samade sõnade peale vaid rõõmsalt naeratada ja need justkui ei puudutakski meid?
Kas oled märganud, et öösiti pole und ja taevasse vaadates särab seal täiskuu?

Sellelt kursuselt saad:

  • teada oma personaalsed jõupäevad igas kuus;
  • teadmised, millal kord aastas on just sind tugevalt mõjutav täiskuu ja kuu loomise faas;
  • õpid ära tundma, millal tuleb küllus sinu ellu lihtsalt ja kergelt;
  • oskad leida parima aja, millal ülemusega rääkida palgatõususst;
  • oskad märgata hetki, millal oma suhetega tegeleda, et tunda ennast õnnelikumana;
  • mõistmise, miks lapsed ja lähedased käituvad just sel moel;
  • teadmise, miks tekib kevadväsimus ja igakuine väsimusperiood ning kuidas oma tervist sel ajal hoida;
  • anname kõigile osalejatele teada, mis on sinu isiklik kuu märk, et saaksid oma nõrkusi ja tugevusi naisena analüüsida selles võtmes. Edaspidi võid alati horoskoope lugedes vaadata lisaks oma tavapärasele tähtkuju märgile ka kuu märki, mis mõjutab sind kui naist;

Kuu faasid mõjutavad kõiki meie eluvaldkondi

Kuu mõjutab maailmamerede mõõna ja tõusu. Inimese keha koosneb 70% ulatuses veest. Pole imestada, et kuu liikumine mõjutab meid rohkem kui aimata oskame. Väikese jälgimise tulemusel taipame, et on kasulik jälgida kuu faase nagu ka looduse loomulikke rütme meie ümber. Kui õpime tundma kuu faaside olemust ja mõju meile erinevatele eluvaldkondadele: suhetele, äri-ja tööasjadele, tervisele jm, siis muutub meie elu  harmoonilisemaks, lihtsamaks ja kergemaks. Mida rohkem me aga eirame looduse loomulikke rütme, seda rohkem stressis ja väsinud oleme ning asjad ei suju ega suju.

Vanades iidsetes kultuurides kui inimesed elasid looduse rüpes ja loomulikult emakese looduse rütmidega kooskõlas, oli kuul eriline tähendus just naistele. Nii nagu kuu liikumine on ka meie keha viljakuse ja kuupuhastuse rütmis muutumine perioodiline. Oma iseloomu ja tujude muutusi on kogenud kõik naised. Ennast ja kuu liikumist tundma õppides võib oma meeleolu mõista ning elada rahulikumalt ja teadlikumalt. Kuu faside mõju lastele algab juba enne sündimist. On täheldatud, et beebiootel naiste kõht kasvab igas kuus just kasvava kuu faasis enim. Samuti on laste käitumine erinev täiskuu faasis.

Kas oled tundnud, kuidas mõnel perioodil on kõikjal su ümber inimesed ülimalt emotsionaalsed?
Kas oled tundnud, kuidas mõnel nädalal asjad justkui ei edene, kõik kokkulepped ja projektid venivad ning inimesed vaid haigutavad ja liiguvad aeglaselt väsimuse kütkes?
Kas oled märganud, et öösiti pole und ja taevasse vaadates särab seal täiskuu?

Kuu faaside puhul on üldine reegel, et mida suuremalt ja eredamalt särab kuusirp taevas, seda lähemal me oleme täiskuu faasile; seda loovamad ning energilisemad oleme. Kuu loomise hetke jõudu on iidsetest aegadest peale kasutatud oma soovidele ja unistustele jõu lisamiseks.

Need on lihtsad tarkused, mida meie vanaemad teadsid ja kasutasid.
Tule pane need iidsed teadmised enda kasuks tööle ja vali tasakaal oma ellu!

Osalenud räägivad:
“Soovitan seda kursust kõigile naistele, kes soovivad mõista iseennast, oma naiselikus väes elada ja armastada. Olla harmoonias kogu Universumiga! Aitäh! Ma tänan! Suur südamlik tänu!”
-Pille Tallinnast-

“Suutsite kauge Kuu lähedaseks ja toetavaks jagada. Temaga suureks sõbraks saamine on alles ees, kuid otsad on antud ja nüüd sõltub kõik minust endast!”
-Juta Tartust

“See õpituba andis mulle äratundmise, miks ma tunnen, kogen ja olen erinevas kuufaasis just selline nagu ma olen. Sain juurde tarkust, kuidas ennast paremini leida ja liikuda harmoonia ning tasakaalu suunas enda elus. Suured tänud .”
-Kristel Tartust-

“Suur tänu! Väga põnev ning silmaringi laiendav ja inimeste käitumisi seletav õpituba. Ja taaskord veendun, et igal asjal on põhjus. Nii ka meis kõigis olev “peidus pool” ehk kuumärk ja tema mõjud. Väga praktilised ning igapäevaelus kasutatavad teadmised! Te olete lihtsalt super tiim!”
-Inge Tartust-

“Sain TEEJUHID, kaaslased, kes tulid jagama oma kogemust ja julgustama nägema neid märke ja seaduspärasusi, mis Kuuga seoses meie elus toimub. Aitäh!”
-Maris Tallinnast-

“Taas leida ja mõista oma naiselikkust, tasakaalu, jõudu ja ümbritsevat Elu voolu, tõusu, rõõmu ja kuidas suurimas külluses surfata. Aitäh, aitäh, aitäh!”
-Juta Tallinnast-

Koolituse viivad läbi: 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut Merike Kütt
ja kogemuskoolitaja, reiki meister Kristel Treier

Millal?
19. veebruaril kell 11.-18

Kus?
Metsikute naiste luksuslikus koopas 😉 ehk Wild Womani Kadrioru Ehtestuudios, Vilmsi 27, Tallinnas.

Osalustasu?
77 € tasudes ülekandega kuni 15. veebruarini.
Alates 16. veebruarist on osalustasu 99 €.
Hind sisaldab kõiki materjale, teepause ja väikesi suupisteid, sinu isikliku kuumärgi ning turvalise rõõmu ja armastust täis ruumi.

NB! Palun pane registreerumisel kirja oma täpne sünniaeg ja koht (kuupäev, kuu, aasta, kellaaeg, sünnilinn).
Registreeru koolitusele:
[contact-form-7 404 "Not Found"][contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top