fbpx

Kohad on täitunud! Küünlamaagia rituaal täiskuu väes 11.12 Tallinnas

Dec
11

Kõik kohad on täitunud! Meiega saab kohtuda 12.12 kell 12-18 Tartus “Elujaatava maailma päeval”

Selle aasta viimase täiskuu toetavas väes teeme koos küünlamaagia rituaali. 
Küünlamaagia on võimalus anda oma soovidele ja unistustele tule-elemendi sütitav vägi. See on hea viis leida endale konkreetsem fookus hetkes, tulla rohkem kohale ja keskenduda olulisele. Ennekõike aga loob see sulle selle maagiliselt hea tunde. Tunde, et oled väekas ja maagiline looja, tõeline Naine!
On palju viise, milleks saad küünlamaagia rituaali kasutada. Et lõpetada sellel aastal pooleli jäänud teemasid või alustada uusi. Et vabaneda, millega ei soovi uude aastasse minna. Et täita oma hinge igatsusi uute kogemuste ja kogemiste järele. Et anda suund iseendale. Et viia end veelgi suuremasse kontakti iseendaga. Et saada selgust. Et olle aveelgi tugevamas ühenduses. Et avarduda armastuses. Et võimendada küllust ja usaldust oma ellu.  

Õeke Kuu aitab meil enda sisse vaadata sügavamale ja kaugemale kui tavaliselt ja lubada endast välja kõik selle, mida tavaelus ehk varjame või tahaplaanile jätame. Sellel rituaalil paneme kokku kasvava täiskuu magneetilise väe, tule-elemendi käivitavad omadused ja loomise väe sinu seest! See on koht, kus saame olla meie ise – maagilised ja väekad naised!

Kindel on, et kõik sünnib taotlusega: see on meie kõigi kõrgeimaks hüvanguks ja alati armastuses ning valguse poolel. 

Miks just naistele?
Vahel on vaja aega omavahel, et need metsikud ja müstiliselt taltsutamatud Jumalannad meis saaksid vabalt väljenduda, kogeda teiste sama väekate ja maagiliste naiste toetust ja mõistmist. Et siis jälle minna igapäevaellu targemana, rahulikumana ja teadmisega, et sul on alati naiste väering, kuhu saad tagasi tulla. 

Küünlamaagia saladust jagavad ja ruumi hoiavad:
Merike Kütt ja Kristel Treier.
Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning oma maagilise sisemaailma avardumisele.
Kristel on pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes.  

Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 7 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 500 naist. Traditsiooniks on “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus ja retriidid Bali saarel. 

Kus 
Toimumiskohaks on hubane naiste pesa Tallinnas, Pelgulinnas. Täpse asukoha teatame osalejatele e-kirjaga.
Istume põrandal patjadel. 

Millal
Kolmapäeval 11. detsembril kell 18-20. 

Osalustasu?
Osalustasu on maagilised 22 eurot, mis sisaldab kõiki maagiaks vajalikke materjale.
Kohtade arv on piiratud ja seekord hoiame ringi väikese.

Registreeru Küünlamaagia rituaalile

Kõik kohad on täitunud!

Armastusega,
Kristel ja Merike

Top