fbpx

Maagiline naiselikkuse reiki 2. pühendus “Praktikute õpe” 27.-28.04 Tallinnas

Apr
27

Kas taotled oma elus kogeda senisest veelgi enam armastust. elujõudu, eluvoo usaldamist ja vabanemist kütketest, mida me enam ei vaja?
Kas soovid tundma õppida oma naiseks olemise väe sügavamaid tasandeid?
Kas oled valmis vabanema päriselt piirangutest, mida kannad kaasas kogu elu?
Kas oled valmis imedeks oma elus?


Kui Maagilise Reiki 1.pühendusel said sissejuhatuseks tuttavaks iseendaga ja õppisid ennast reiki armastuse energiaga toitma, siis 2. pühendusel läheme palju sügavamale. Oled armastusega oodatud sellele elumuutvale maagilisele teekonnale armastuse ja elujõu algallika sügavustesse. 

Küllap oled juba märganud, et elu on teekond. Sinu siinviibimine on kingitus meile kõigile. Et olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, on vaja vahel uusi töövõtteid ja uute kogemustega harjumist.
Reiki on terviklikkuse, armastuse energia, see on meie igapäevane elujõud. Elujõud on midagi maagilist, silmale nähtamatu energia, armastus, valgus. Universumis on seda piiramatul hulgal. Meie valime, kas ja kui palju seda oma ellu lubame. Reiki tehnika abil õpime seda ise vastu võtma ja suunama. See on lihtne ja toimiv viis, mille abil saame ise olla oma elu loojad.

Maagiline reiki on enamat kui lihtsalt tehnika elujõu suunamiseks. Maagiline reiki annab meile tervikliku pildi maailmast ja selle toimimisest füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Ühendab erinevates vaimsetes õpetustes kirjeldatu lihtsal ja tänapäevasel viisil. Ennekõike on see praktiline ja igapäevases elus kasutatav. Terviklik maailmakäsitlus, mis lähtub sinust endast ja ei välista ühtegi religiooni ega filosoofiat ega uskumust. Eesmärgiks on vaid üks – teekond armastuseni, algallikani, elujõuni, universaalse energiani. Täpselt sellisel viisil nagu sa ise oled otsustanud.

Maagilise reiki pühitsused annavad sulle teadmised ja oskused, kuidas luua oma elu selliseks nagu soovid, kuidas jõuda oma tegelike soovideni, kuidas läbi viia muutusi, kuidas iseennast ja maailma meie ümber mõista.

Mis toimub Maagilise Reiki 2. astme pühendusel?
Nüüd on aeg minna sügavuti ning avada ennast ja oma elu veelgi enam armastusele, elujõule, algallikale. Olles 1. astme pühendusel omandanud algteadmised ning praktiseerinud ja toitnud seni ennast elujõuga, siis nüüd on aeg ka teistele enda õmber avada elujõu ja energia ning armastuse kanal, reiki voog. Selleks saad Sa sel pühendusel juurde veelgi enam oskusi iseenda tõelise potensiaali avardumiseks. Ja teadmised ning oskused ka teistele jagamiseks.
Sellel kahel päeval saad kolme iidse klassikalise reiki sümboli pühendused, mille järel saab sinust reiki praktik. Saad õiguse sooritada Reiki seansse ka ametlikult klientidele ja asuda tööle Reiki terapeudina. Samuti on sul võimalik jätkata oma teed ja edasi õppida ka ise Reiki Meistriks jätkates iidse traditsiooni uue võnke edastust läbi rõõmu ja armastuse.

Lisaks saad lähemalt tuttavaks järgmiste teemadega:

 • Reiki sümbolid ja kasutamine
 • Kaugseansi tegemine, ruumis ja ajas
 • Mineviku ja tuleviku tervendamine
 • Paralleeluniversumite vahel rändamine
 • Kingituste ja annete toomine tulevikust
 • Füüsilise, emotsionaalse ja vaimse tasandi harmoniseerimine
 • Teisikute kasutamine ja seansi ajastamine teistesse aja-akendesse
 • Suhtlus teiste dimensioonide ja olemitega, sinu maagiline abivägi
 • Ühisväljaga ühenduse võimendamine, naiste ühisteadvus
 • Naisliini energia tasakaalustamine ja harmoniseerimine
 • Duaalsuse ületamine ehk sisemise võitluse lõpp ja rahu kogemus
 • Energiataseme tõstmine
 • Naiste elujõu kadu ja selle teadlik vähendamine
 • Karma muutmine
 • Külluse loomine
 • Kristallidega töö, looduse abi kasutamine Reikis
 • Algelementide tasakaalustamine ja teadlikkuse kasv
 • Täielik avanemine Universaalse voo teenistusse ehk valgustatus
 • Reiki pühitsused ja praktilised harjutused igapäevaseks kasutamiseks
 • Kogeme reiki energiaseansse ja praktiseerime ise seansside tegemist teistele

Maagilise reiki õpetuste praktiseerimine annab sõltumatuse välisest, teistest inimestest ja sinu enda emotsioonidest ning segavatest mõtetest.

Me kõik oleme vahel mõne kogemuse järel sulgenud oma südame ja tunded ning siis mõne aja pärast justkui ei oskagi enam end avada. Mida rohkem me aga ennast sulgeme, seda sügavamasse eneseeitamise tsüklisse laskume. Ja tulemus pole ju see, mida soovime.

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?
Olla suureks Armastuse kanaliks, see toob endaga kaasa palju hüvesid ja kingitusi, sest aidates avaneda teistel, toob elu ka Sinu jaoks sobilikud anded ja võimed, mõnesid neist me võime nimetada ka üleloomulikeks võimeteks, need on oskused ja võimed, mis avanevad kui oleme vastutavad oma tegude ja energia eest, mida välja saadame. Nagu iga asi, vajab ka see kõik harjutamist ja harjumist uute töövahenditega ning eelkõige usku iseendasse ning kindlasti järjepidevust.

Seepärast ongi kasulik teha läbi mõningad praktikad koos õpetajaga, kes saab omast kogemusest jagada nippe ja hoiakuid, mis võivad stabiilsemale praktikale hästi kaasa aidata.

Reiki praktiseerimine aitab meil õppida enda seest olulise jälle üles leidma. Reiki on vabalt ja tasuta kõikjal kättesaadav puhas eluenergia, mida suunata osates on võimalik luua suuremat harmooniat ning väestada olukordi, inimesi, kohti, ideid või tervendada minevikku ja tulevikku, see on kunst tõsta oma vibratsioonitaset ja seega kogeda kiiret soovide elluviimist.
Reiki oskus suurendab meie võimet olla rohkem siin ja praegu ja kohal ning armastuse energias.

Miks just naistele?
Sellel reiki teekonnal õpime vaatama armastust, energiaid ja tehnikaid ning loodusega kooskõlas elamist just naise pilgu läbi.
Armastuse jagamine on meile loomuomane, oleme loojad oma olemuselt. Naiste vägi on universaalne, me suudame avada ka oma lähedaste südamed armastusele ja läbi meie väe saavad mehedki juhatuse omaenda jumalikkuseni. Kogu universumi tasakaaluks on ennekõike vaja naisenergia tõusu. Kui naised õpivad kasutama oma energiaid, emotsioone, õpivad tundma ja tasakaalustama iseennast, siis muutub maailm nende ümber.
Naised on alati tervendanud haigetsaanud lapsi ja hoidnud oma lähedasi armastuse voos. Reiki armastuse voo juhtimine on meile loomuomane, me peame vaid meelde tuletama. Ja iseennast esikohale seadma.
Naised, meie elujõud on meile õputu voona kättesaadav, lubame ennast sellesse voogu ja õpime selles elama ning seda ka jagama teadlikult ning suunama nii ajas kui ruumis! Õpime koos üksteise kogemustest, kuidas selle väega armastavat maailma luua.

Kuidas edasi?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 2.astme pühenduse, mille järel on sul õigus pakkuda reikiseansse klientidele. Saad oskused kaugseansside ja grupiseansside läbiviimiseks nii ajas kui ruumis.
Peale 2.astme läbimist on võimalik edasi õppida 3. astme pühendusel, kus  saavutad Meistri taseme.
Kõik koolituse läbinud saavad tunnistuse.

Maagilise reiki 2. osa ehk pühenduse viib läbi Reiki Meister Kristel Treier,
Kriya jooga praktik, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Kus?
Hubases ja naiselikus PESAs, Pärnu mnt 102. Juhised www.pesake.ee

Millal?
27. aprill kell 11-18 ja 28. aprill kell 11 – 16:30.

Osalustasu?
Osalustasu on 166 eurot.
Kordamistasu kõigile, kes on varasemalt läbinud reiki 2. astme pühitsuse 99 eurot.
(palun lisa registreerudes lisainfosse, millise õpetaja juures ja mis aastal ning millised reiki pühendused oled saanud)
NB! Tasuda saab ka osade kaupa! Anna oma võimalustest teada ja kirjuta kristel@paremelu.ee.

Koha tagab ettemaksu ülekanne summas 44 eurot kuni kohti jätkub.
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Registreeru Maagilise Reiki 2. pühendusele “Praktikute õpe”:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Armastusega,
Kristel

Top