fbpx

Maagiline reiki meestele, 1. osa “Tervikliku Mina loomine” 23.02 Tallinnas

Feb
23


Kas soovid õppida oma elujõudu ise taastama ja parimal moel kasutama?

Kas vajad rohkem teadmisi iseendast ja sellest nähtamatust millestki, mis meie ümber justkui veel on?
Kas oled valmis võtma vastutuse oma elu eest iseenda kätte?

Kas oled valmis imedeks oma elus?

Reiki on meie igapäevane elujõud, aga ka terviklikkuse ja armastuse energia. Elujõud on midagi maagilist, kuigi peame seda iseenesestmõistetavaks. Universumis on seda piiramatul hulgal. Me kõik sünnime koos teatud hulga elujõuga. Elu jooksul kasutame seda vastavalt oma oskustele: vahel laseme sel lihtsalt ära voolata ning tunneme end väsinuna, vahel purustame sellega (elu)jõuliselt kõik enda ümber, vahel saame jõudu juurde ning terveneme või tunneme ennast lihtsalt hästi. Seda kõike võib lasta oma elus lihtsalt “juhtuda” aga saab ka ise teadlikult valida. Reiki tehnika abil õpime elujõudu ise vastu võtma ja suunama. Samuti eemaldama blokeeringuid, et elujõu voog saaks vabalt liikuda. See on lihtne ja toimiv viis, mille abil saame ise olla oma elu loojad.

Maagiline reiki on enamat kui lihtsalt tehnika elujõu suunamiseks. Maagiline reiki annab meile tervikliku pildi maailmast ja selle toimimisest füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Ühendab erinevates vaimsetes õpetustes kirjeldatu lihtsal ja tänapäevasel viisil. Ennekõike on see praktiline ja igapäevases elus kasutatav. Terviklik maailmakäsitlus, mis lähtub sinust endast ja ei välista ühtegi religiooni ega filosoofiat ega uskumust. Eesmärgiks on vaid üks – teekond iseendani. Parima versioonini sinust. Täpselt sellisel viisil nagu sa ise oled otsustanud.

Maagilise reiki pühitsused annavad sulle teadmised ja oskused, kuidas luua oma elu selliseks nagu soovid, kuidas jõuda oma tegelike soovideni, kuidas läbi viia muutusi, kuidas iseennast ja maailma meie ümber mõista.

Miks meestele?
Tegelikult toimivad füüsika- ja energiaseaduses täpselt ühtemoodi nii meestele kui naistele. Küll aga on meestel omavahel vahel lihtsam suhelda, lihtsam jagada ja lihtsam võtta vastu.  Naised oma emotsioonidega ei ole siin segamas 🙂
Kursuse korraldajana, reiki meistri ja naisena, loon mina ruumi, kuhu sa saad tulla just sellise mehena nagu sa oled. Ma annan sulle mõned võtmed ja avan sulle mõned uksed, kuid neist sisse minema pead sa ise. Ja sinu valik on kui kaugele lähed. Ma näitan sulle valgust ja hoian ruumi turvalisena, et saaksid iseendas minna täpselt nii kaugele kui soovid. Oled sel teekonnal hoitud ja kõik sinu valikud ning kogemused on õiged. 

Mis toimub Maagilise Reiki 1.astme pühendusel?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 1. astme pühenduse, mille järel oled võimeline iseendale ning lähedastele tegema tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutama universumi piiramatut elujõudu. Pühitsuse käigus edastan sulle Usui reiki 2 esimest sümbolit: jõu ja harmoonia sümboli, mis on abiks elujõu voo suunamisel ja võimendamisel.
Lisaks saad teada:

 • Mis on reiki ja kuidas seda kasutada tänapäeva elus.
 • Teadmised inimese energeetilisest anatoomiast, olulisemad energiakeskused.
 • Millest sõltub tervis, küllus ja elujõu voolamine, emotsioonid, eluenergia sagedused.
 • Kuidas oma igapäevases elus soovitud muutusi läbi viia. 
 • Kuidas vabaneda blokeeringutest, et elujõud voolaks takistusteta
 • Oskused terveks eluks, praktilised energiaharjutused igapäevaseks kasutamiseks – enda, toidu, kodu, keskkonna puhastamseks, tasakaalustamiseks ja väestamiseks
 • Kuidas luua selgelt toimivaid taotlusi, et soovidele või küllusele jõudu anda
 • Dr Mikao Usui poolt kanaldatud 2 esimest reiki sümbolit: jõu ja harmoonia sümbol ning nende kasutamine.
 • Kogeme reiki energiaseanssi ja õpime ise reiki energiaseanssi tegema.

Maagilise reiki õpetuste praktiseerimine annab sõltumatuse välisest, teistest inimestest ja sinu enda emotsioonidest ning segavatest mõtetest. Reiki praktiseerimine aitab meil õppida enda seest olulise jälle üles leidma.

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?

 • Elu muutub lihtsamaks ja selgemaks
 • Leiad armastuse iseendas
 • Suureneb enesekindlus
 • Oskad ennast ja oma lähedasi vajalikel hetkedel senisest rohkem toetada
 • Lihtsam on elada harmoonias ning austuses iseenda ja loodusega
 • Saad vastused maailma ja enda toimimisest
 • Koged rahu ja rahulolu ning õndsust
 • Oskad oma enda väge kasutada
 • Oled sõltumatu terapeutidest, tervendajatest, välistest mõjutajatest
 • Sinu elus hakkavad juhtuma imed
 • Paraneb keskendumisvõime, suureneb selgus, eristamisvõime

Kuidas edasi?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 1.astme pühenduse, mille järel oled võimeline iseendale ning lähedastele tegema tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutama universumi piiramatut elujõudu.
Peale 1. astme pühendust on võimalik jätkata 2. astme pühendusega. Selle läbimise järel oled võimeline tegema reikiseansse ka teraapiaseanssidena teistele.
3. astme pühendusel on võimalik saavutada Meistri tase, kuid seda alles peale 1. ja 2. astme pühenduste läbimist.

 

Maagilise reiki 1. osa ehk pühenduse viib läbi reiki meister Kristel Treier,
Kristel on pühendunud teadmiste jagamisele. Oma reisidel viimase 20 aasta jooksul nii füüsilises kui vaimses maailmas on Kristel tutvunud budismi, Kriya jooga, tantra ja tao, reiki ning hinduismi ja shamanismi iidsete filosoofiate ja praktikatega. Kristel tegutseb igapäevaselt ettevõtja, juhi ja koolitajana.

 

Kus?
Koolitus toimub PESAs, Pärnu mnt 102,  Tallinnas.

Millal?
Laupäeval, 23. veebruaril 10:30 – 17:30.

Osalustasu?
Sel moel toimub kursus esmakordselt ja esimese korra soodushind on 88 eurot.

(Tavahind on 144 eurot)
Kordamistasu kõigile, kes on varasemalt läbinud mõne reiki pühitsuse 77 eurot.
(palun lisa registreerudes lisainfosse, millise õpetaja juures ja mis aastal ning millised reiki pühendused oled saanud)

Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, siis kirjuta mulle meilile kristel@paremelu.ee, miks on see sulle just praegu oluline ja leiame koos lahenduse.

Koha tagab ettemaksu ülekanne min summas 33 eurot. 
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Registreerumine Maagilise Reiki meeste kursusele on selleks korraks suletud. Kui oled järgmisest kursusest huvitatud siis kirjuta kristel@paremelu.ee

Armastusega, 
Kristel

Top