fbpx

Maagilise Reiki Meistrikoolitus (III aste) 17.-19.11

Nov
17


Kuidas oleks kogeda end ilma piirideta, täiuslikuna?
Kas oled valmis võtma ennast vastu Oma Elu Meistrina?
Mis on veel võimalik?


Meistri pühendusega annad võimaluse jumalikule loojale enda sees, annad võimaluse iseendale ning liigud edasi olulise trepiastme oma elus. 
Pole oluline, kas soovid Meistrina hakata jagama oma teadmisi teistele või soovid olla iseenda elu Suur Meister. Samuti ei ole oluline, kas oled senini praktiseerinud igapäevaselt või oled suuremad või väiksemad pausid praktiseerimises teinud.
Meistri pühendus on midagi väga erilist sinu elus.
Kui see jõuab sinuni ja kõnetab sind, siis on hea võtta see kutse vastu. Sest tulemuseks on muutus ja transformatsioon.

Reiki on terviklikkuse, armastuse energia, see on meie igapäevane elujõud ja armastus. Reiki Meistrina on sul imeline võimalus juhendada ka teisi saama osa elujõust, sellest maagilisest ja silmale nähtamatust energiast, valgusest ja armastusest. Juhatada iseennast ja teisi olema sõltumatud oma elu loojad.

Mis toimub Maagilise Reiki Meistrikoolitusel?

 • Maagilise reiki Meistri pühendus keskendub just Sulle, kes Sa valid selle oma ellu.
  Nendele aspektidele, mis on Sulle praegu olulised. Praktiliselt vabastades ja ületades blokeeringuid, mis takistavad isiklikul teel edasi liikumist.
 • Teeme koos läbi põhjaliku ja väga võimsa energeetilise tasakaalustamise protsessi armastuse energias.
 • Loome koos maagilise valguse ja armastuse ruumi, millest osa saab igaüks endaga koju kaasa. Ruumi loomisele aitab kaasa eriline toimumiskoht.
 • Klassikalise Usui Reiki Meistrisümboli (Dai Ko Myo) pühendus.
 • Kordame uuesti 1. kui ka 2. astme reiki algmaterjalid, kus märkad uusi võimalusi, mis esialgu varjatuks jäid, saad sulle just täna vajalikke vastuseid.
 • Saad  kaasa maagilise reiki universaalsed pühenduste algmaterjalid. Tulevikus saad soovi korral teha materjalides muudatusi ja edastada materjalide abil teadmisi, kellele soovid.
 • Saad kaasa ka lisamaterjalid, mis on minu poolt välja töötatud spetsiaalselt naiste reiki kursusteks. Tantrast ja taoismist pärit harjutuste täpsed kirjeldused, mis mõeldud naiste elujõudu toitma. Enrgiaharjutused koos näidisvideotega.
 • Põhjaliku kirjaliku lisamaterjali energiakeskuste ja energeetilise anatoomia kohta.
 • Kordame üle 2. astme sümbolid Cho Ku Rei, Sei He Ki ja Hon Sha Ze Sho Nen.
 • Saad juhised ise pühenduste andmiseks. See on väga võimas viis õnnistada iseenda ja oma kaaslaste eluteed.
 • Igaüks meist ületab ja üllatab natuke iseennast ja tajub praktiliselt oma piirideta olemust Meistrina.
 • Kogeme rõõmu, rahu, tasakaalu ja avardmist iseenda lõpmatusse potensiaali.
 • Loome taasühenduse oma südame ja tõelise olemusega ning suure jumalanna Shakti väega kõikide võimaluste lõpmatus ookeanis.
 • Üllatused, kingitused ja imed 😉

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?
Olla suureks Armastuse kanaliks, see toob endaga kaasa palju hüvesid ja kingitusi, sest aidates avaneda teistel, toob elu ka Sinu jaoks sobilikud anded ja võimed, mõnesid neist me võime nimetada ka üleloomulikeks võimeteks, need on oskused ja võimed, mis avanevad kui oleme vastutavad oma tegude ja energia eest, mida välja saadame.

Reiki praktiseerimine aitab meil õppida enda seest olulise jälle üles leidma. Reiki on vabalt ja tasuta kõikjal kättesaadav puhas eluenergia, mida suunata osates on võimalik luua suuremat harmooniat ning väestada olukordi, inimesi, kohti, ideid või tervendada minevikku ja tulevikku, see on kunst tõsta oma vibratsioonitaset ja seega kogeda kiiret soovide elluviimist.
Reiki oskus suurendab meie võimet olla rohkem siin ja praegu ja kohal ning armastuse energias.

Kellele on Meistrikoolitus?
Tegelikult oleme me kõik juba sündimisest saadik Oma Elu Meistrid. Keegi ei pea meile selleks diplomit andma 😉
Oma teel oleme aga pidevas liikumises. Ilmselt oled juba kogenud, et seisma jääda ja tagasi minna ei saa. Maagilise reiki meistri pühendus on üks viis, kuidas oma elus täiesti uuele tasemele jõuda. See on pääs kiirteele.
Me ei saa jääda paigale, me ei saa jääda kordama ega ootama müstilist aega ja võimalusi iseendale. Elu, mis meil on, vajab meid igas hetkes. Vajab meie osalust, meie loomise jõudu. Ja külluse ja armastuse voog ning muutused meie ümber ja meie sees on ootel, et me lubaksime nad oma ellu.

Osaleda võivd nii mehed kui naised, ainsaks tingimuseks on, et oled läbinud maagilise reiki 1. ja 2. astme pühendused minu või mõne teise maagilise reiki meistri juures. 
Kui veel pole, siis vaata, millal järgmised 1. ja 2. astme kursused toimuvad: www.paremelu.ee/koolitused
Palun kirjuta registreerudes lisainfo kastikesse, millise õpetaja juures ja mis aastal oled 1. ja 2. astme koolitused läbinud. 

Kuidas edasi?
Nendel kolmel päeval, mil läbid Meistrikoolituse, on energiad väga intensiivsed ja palun, et sa ei planeeriks sinna teisi tegemisi.  
Peale 3. astme pühenduse läbimist on sul kõik oskused, materjalid ja õigused viia läbi reiki pühendusi ja koolitusi.
Edaspidi saad ka Maagilise Reiki Meistrite toetava grupi liikmeks ja oled edaspidi oodatud osalema kõigile meistrite koosviibimistele.  
Kõik koolituse läbinud saavad tunnistuse.

Maagilise reiki meistrite pühenduse viib läbi reiki meister Kristel Treier,
Kriya jooga praktik, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Kus?
Asukoha teatame kõigile osalejatele eraldi kirjas. Ole valmis üllatusteks ja külastama nendel kolmel päeval eriti põnevaid paiku nii oma sisemaailmas kui kaugemal!

Millal?
17. – 19. novembril kell 11:00 – 19:00.

Osalustasu?
Meistrikoolituse tasu on 444 eurot
Koha koolitusel tagab tagastamatu ettemakse hiljemalt 11. novembriks summas min 111 eurot.
Tasuda on võimalik ka osade kaupa, kirjuta kristel@paremelu.ee ja anna oma võimalustest teada. 
Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, siis kirjuta mulle ja leiame koos lahenduse. 

Koha tagab ettemaksu ülekanne summas 111 eurot.
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Registreerun Maagilise Reiki 3. pühendusele “Meistriõpe”:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Armastusega,
Kristel Treier

Top