fbpx

Maagiline reiki naistele, 1. osa “Tervikliku Mina loomine” 16.03 Tartus

Mar
16


Kas oled tundnud vajadust olla avatud armastusele, kuid ei tea, kuidas?
Kas taotled oma ellu rohkem armastust?

Kas vajad rohkem teadmisi iseendast ja sellest nähtamatust, kirjeldamatust millestki, mis meie ümber justkui veel on?
Kas oled valmis imedeks oma elus?

Küllap oled juba märganud, et elu on teekond. Sinu siinviibimine on kingitus meile kõigile. Et olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, on vaja vahel uusi töövõtteid ja uute kogemustega harjumist.
Reiki on terviklikkuse, armastuse energia, see on meie igapäevane elujõud. Elujõud on midagi maagilist, silmale nähtamatu energia, armastus, valgus. Universumis on seda piiramatul hulgal. Meie valime, kas ja kui palju seda oma ellu lubame. Reiki tehnika abil õpime seda ise vastu võtma ja suunama. See on lihtne ja toimiv viis, mille abil saame ise olla oma elu loojad.

Maagiline reiki on enamat kui lihtsalt tehnika elujõu suunamiseks. Maagiline reiki annab meile tervikliku pildi maailmast ja selle toimimisest füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Ühendab erinevates vaimsetes õpetustes kirjeldatu lihtsal ja tänapäevasel viisil. Ennekõike on see praktiline ja igapäevases elus kasutatav. Terviklik maailmakäsitlus, mis lähtub sinust endast ja ei välista ühtegi religiooni ega filosoofiat ega uskumust. Eesmärgiks on vaid üks – teekond iseendani. Täpselt sellisel viisil nagu sa ise oled otsustanud.

Maagilise reiki pühitsused annavad sulle teadmised ja oskused, kuidas luua oma elu selliseks nagu soovid, kuidas jõuda oma tegelike soovideni, kuidas läbi viia muutusi, kuidas iseennast ja maailma meie umber mõista.

Mis toimub Maagilise Reiki 1.astme pühendusel?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 1. astme pühenduse, mille järel oled võimeline iseendale ning lähedastele tegema tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutama universumi piiramatut elujõudu.
Lisaks saad teada:

 • Tervikliku maailmapildi alused, mis on reiki ja kuidas ta töötab
 • Mis on reiki ja kuidas seda kasutada
 • Teadmised inimese energeetilisest anatoomiast, olulisemad energiakeskused
 • Millest sõltub tervis ja elujõu voolamine, emotsioonid, eluenergia sagedused
 • Kuidas mõjutavad meid kuu faasid, looduse rütmid ja oma keha tsüklitega kooskõlas elamine
 • Kuidas vabaneda blokeeringutest
 • Oskused terveks eluks, praktilised energiaharjutused igapäevaseks kasutamiseks – enda, toidu, kodu, keskkonna puhastamseks, tasakaalustamiseks ja väestamiseks
 • Kuidas luua selgelt toimivaid taotlusi, et soovidele või küllusele jõudu anda
 • Kuidas luua reaalsust mänguliselt ja rõõmuga
 • Violetse leegi saladus
 • Kes on valgusolendid, inglid ja nendega suhtlemine, oma kaitseingliga ühenduse loomine
 • Kogeme reiki energiaseanssi ja õpime ise reiki energiaseanssi tegema.

Maagilise reiki õpetuste praktiseerimine annab sõltumatuse välisest, teistest inimestest ja sinu enda emotsioonidest ning segavatest mõtetest.

Me kõik oleme vahel mõne kogemuse järel sulgenud oma südame ja tunded ning siis mõne aja pärast justkui ei oskagi enam end avada. Mida rohkem me aga ennast sulgeme, seda sügavamasse eneseeitamise tsüklisse laskume. Ja tulemus pole ju see, mida soovime. Reiki praktiseerimine aitab meil õppida enda seest olulise jälle üles leidma.

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?

 • Elu muutub lihtsamaks ja selgemaks
 • Leiad armastuse iseendas
 • Suureneb enesekindlus
 • Lihtsam on elada harmoonias ning austuses iseenda ja loodusega
 • Saad vastused maailma toimimisest
 • Koged rahu ja rahulolu ning õndsust
 • Oskad oma enda väge kasutada
 • Oled sõltumatu terapeutidest, tervendajatest, välistest mõjutajatest
 • Sinu elus hakkavad juhtuma imed
 • Paraneb keskendumisvõime, suureneb selgus, eristamisvõime

Miks just naistele?
Sellel reiki teekonnal õpime vaatama armastust, energiaid ja tehnikaid ning loodusega kooskõlas elamist just naise pilgu läbi.
Armastuse jagamine on meile loomuomane, oleme loojad oma olemuselt. Naiste vägi on universaalne, me suudame avada ka oma lähedaste südamed armastusele ja läbi meie väe saavad mehedki juhatuse omaenda jumalikkuseni. Kogu universumi tasakaaluks on ennekõike vaja naisenergia tõusu. Kui naised õpivad kasutama oma energiaid, emotsioone, õpivad tundma ja tasakaalustama iseennast, siis muutub maailm nende ümber. Tee meesteni käib läbi naiste südame 🙂 Ja meil naistel on üksteise seltskonnas, mida jagada. On teemasid, mida mõistab täielikult vaid teine naine.
Naised, meis on vägi ja jõud! Õpime koos üksteise kogemustest, kuidas selle väega armastavat maailma luua.

Kuidas edasi?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 1.astme pühenduse, mille järel oled võimeline iseendale ning lähedastele tegema tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutama universumi piiramatut elujõudu.
Peale 1.astme pühendust on võimalik jätkata 2.astme pühendusega. Selle läbimise järel oled võimeline tegema reikiseansse teraapiaseanssidena teistele.
3. astme pühendusel on võimalik saavutada Meistri tase, kuid seda alles peale 1. ja 2. astme pühenduste läbimist.

 

Maagilise reiki 1. osa ehk pühenduse viib läbi reiki meister Kristel Treier,
Kristel on pühendunud naiselikkusele ja armastusele ning valgusele. Kriya jooga praktik, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Kus?
Koolitus toimub Tartus, täpse asukoha saadame osalejatele meiliga nädal enne koolitust.

Millal?
Laupäeval, 16. märtsil 11:30 – 19:00.

Osalustasu?
Tasudes kuni 14. veebruarini kehtib aasta alguse soodushind 88 eurot.

Tasudes kuni 1. märtsini kehtib varase otsustaja soodushind 111 eurot.
Tavahind alates 2. märtsist on 144 eurot.
Kordamistasu kõigile, kes on varasemalt läbinud mõne reiki pühitsuse 77 eurot.
(palun lisa registreerudes lisainfosse, millise õpetaja juures ja mis aastal ning millised reiki pühendused oled saanud)
Neidudele vanuses 11 – 16 aastat on koos emaga osalemine tasuta.
Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, siis kirjuta mulle meilile kristel@paremelu.ee, miks on see sulle just praegu oluline ja leiame koos lahenduse.

Koha tagab ettemaksu ülekanne min summas 33 eurot. 
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Registreerumine Tartu sündmusele on suletud.
Soovi korral saad sel kevadel ühineda Maagilise naiselikkuse reiki kursusega Tallinnas, mis toimub 30. märtsil hubases Pesas. Registreeru Tallinna sündmusele siin: http://www.paremelu.ee/events/maagiline-reiki-naistele-1-osa-tervikliku-mina-loomine-30-03-tallinnas/
Soovi korral on võimalik kursus läbida ka e-kursusena sulle sobivas tempos ja kohas. Kirjuta oma soovist kristel@paremelu.ee

Armastusega,
Kristel

Top