fbpx

Maagiline reiki naistele, 1. osa “Tervikliku Mina loomine” 28.03 Tallinnas

Mar
28


Asendatud online kursusega! Küsi e-kursust hinnaga vaid 33 eurot sulle sobival ajal algusega!
Oleme täna huvitavas olukorras, kus meile on kõiki enda tervendamise oskusi nii füüsilisel kui vaimsel tasandil vaja rohkem kui kunagi varem. Saame palju ära teha iseenda, oma lähedaste ja ühiskonna heaks – õppides oma elujõudu ja energeetikat hoidma. Ükskõik, mis meie ümber ka ei toimuks, alati saame iseennast viia veelgi suuremasse armastuse seisundisse.Ning sel moel oma südamest armastust jagades, saame hoida ja toetada ka oma lähedasi. Kindlasti nõuab olukord meie ümber reageerimist ja peame paljud asjad oma igapäevases elus ehk ümber korraldama. Kuid selle keskel sisemiselt rahu seisundisse jäämine on võtmetegur kõige ümbritsevaga hakkama saamisel. Ka meie füüsilise tervise aluseks on ennekõike meie vaimne tervis.  

Loomulikult tuleb lisaks oma isiklikule energeetikale ning vaimsele tervisele hoida oma keha ka füüsilises maailmas ja järgida täna olulisi ettevaatusabinõusid, mida jagavad meditsiinitöötajad. Ja kindlasti järgida omaenda arukust ning sisetunnet.
 
Minu südamehääl soovitab mul täna tühistada kõik koolitused, kus inimesi palju ühte ruumi kogunemas. Seega teatan, et  28. märtsile planeeritud Maagilise reiki koolitust Tallinnas ei toimu. 
 
Kuna olen aga veendunud, et need teadmised on väga vajalikud just nüüd siis pakun sulle selle asemel võimalust läbida sama kursus e-kursusena. Tegemist on täpselt sama kursuse materjaliga, mille olen kokku pannud väga põhjalikult. Paljud on andnud tagasisidet, et e-kursus on isegi sisukam kui füüsilises ruumis toimuv, kus tihti vastavalt grupi teemadele võib mõni osa jääda väiksema tähelepanuga. 
Tänases erilises olukorras pakun sulle e-kursust vaid 33 euro eest!
 
E-kursus toimub 4-nädalase meilikursusena, kus saad igal pühapäeval oma postkasti e-kirja materjalidena. Siis on sul aega nädala jooksul just selle osaga tegeleda. 
Igal nädalal jõuab e-kirjas sinuni: videoloeng pikkusega 1-2 tundi, meditatsioon-kaugseanss, iseseisvad harjutused ja töövihik ning video energiaharjutusega ning täpsete juhistega selle tegemiseks.
Kogu materjal jääb sulle ka hilisemalt kättesaadavaks ning võid seda igal ajal uuesti läbida või üle vaadata.
 
Kursuse lõppedes on võimalik minuga isiklikult kohtuda Tallinnas või Tartus või skype vahendusel, et viia lõpuni reiki pühitsus. Kohtumisel edastan isikliku reiki pühitsuse ehk energiakanalite joondamise, vastan kõigile küsimustele, juhendan sind just sulle enam huvi pakkuvas teemas edasi liikuma, annan sulle praktilise kogemuse enenrgiatööst iseendaga. 
Kohtumised toimuvad maikuus 2020. Ühe kohtumise kinnitamise hind on 10 eurot, mida palun tasuda siis kui oleme aja ja koha kokku leppinud. 
 
Hea meelega saadan sulle lisaks ka füüsilisel kujul kursuse materjali trükitud broshüürina. 
Kui soovid seda oma postkasti saada siis palun selle eest eraldi ülekannet summas 18 eurot, mis katab selle kulud. 
Palun saada ka oma postiaadress, kuhu materjal saata.
 

Tänan sind ette, et mõistad antud olukorda! Hoiame iseennast ja oma lähedasi ning ennekõike toetame oma elujõudu naistena. Soovitan sul igapäevaselt viibida palju värskes õhus, teha regulaarselt hingamisharjutusi, nautida pisiasju enda ümber, märgata kevade saabumist ja ennekõike jääda armastuse energiasse!

Palun registreeru e-kursusele täites lehekülje allosas olevad kastikesed. Seejärel jõuab sinuni lisainformatsioon e-kirjana.

Armastusega, 
Kristel Treier

Maagilise reiki meister

Kas oled tundnud vajadust olla avatud armastusele, kuid ei tea, kuidas?
Kas taotled oma ellu rohkem armastust?

Kas vajad rohkem teadmisi iseendast ja sellest nähtamatust, kirjeldamatust millestki, mis meie ümber justkui veel on?
Kas oled valmis imedeks oma elus?

Küllap oled juba märganud, et elu on teekond. Sinu siinviibimine on kingitus meile kõigile. Et olla igapäevaselt tasakaalus ja harmoonias, on vaja vahel uusi töövõtteid ja uute kogemustega harjumist.
Reiki on terviklikkuse, armastuse energia, see on meie igapäevane elujõud. Elujõud on midagi maagilist, silmale nähtamatu energia, armastus, valgus. Universumis on seda piiramatul hulgal. Meie valime, kas ja kui palju seda oma ellu lubame. Reiki tehnika abil õpime seda ise vastu võtma ja suunama. See on lihtne ja toimiv viis, mille abil saame ise olla oma elu loojad.

Maagiline reiki on enamat kui lihtsalt tehnika elujõu suunamiseks. Maagiline reiki annab meile tervikliku pildi maailmast ja selle toimimisest füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Ühendab erinevates vaimsetes õpetustes kirjeldatu lihtsal ja tänapäevasel viisil. Ennekõike on see praktiline ja igapäevases elus kasutatav. Terviklik maailmakäsitlus, mis lähtub sinust endast ja ei välista ühtegi religiooni ega filosoofiat ega uskumust. Eesmärgiks on vaid üks – teekond iseendani. Täpselt sellisel viisil nagu sa ise oled otsustanud.

Maagilise reiki pühitsused annavad sulle teadmised ja oskused, kuidas luua oma elu selliseks nagu soovid, kuidas jõuda oma tegelike soovideni, kuidas läbi viia muutusi, kuidas iseennast ja maailma meie umber mõista.

Mis toimub Maagilise Reiki 1.astme pühendusel?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 1. astme pühenduse, mille järel oled võimeline iseendale ning lähedastele tegema tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutama universumi piiramatut elujõudu.
Lisaks saad teada:

 • Tervikliku maailmapildi alused, mis on reiki ja kuidas ta töötab
 • Mis on reiki ja kuidas seda kasutada
 • Teadmised inimese energeetilisest anatoomiast, olulisemad energiakeskused
 • Millest sõltub tervis ja elujõu voolamine, emotsioonid, eluenergia sagedused
 • Kuidas mõjutavad meid kuu faasid, looduse rütmid ja oma keha tsüklitega kooskõlas elamine
 • Kuidas vabaneda blokeeringutest
 • Oskused terveks eluks, praktilised energiaharjutused igapäevaseks kasutamiseks – enda, toidu, kodu, keskkonna puhastamseks, tasakaalustamiseks ja väestamiseks
 • Kuidas luua selgelt toimivaid taotlusi, et soovidele või küllusele jõudu anda
 • Kuidas luua reaalsust mänguliselt ja rõõmuga
 • Violetse leegi saladus
 • Kes on valgusolendid, inglid ja nendega suhtlemine, oma kaitseingliga ühenduse loomine
 • Kogeme reiki energiaseanssi ja õpime ise reiki energiaseanssi tegema.

Maagilise reiki õpetuste praktiseerimine annab sõltumatuse välisest, teistest inimestest ja sinu enda emotsioonidest ning segavatest mõtetest.

Me kõik oleme vahel mõne kogemuse järel sulgenud oma südame ja tunded ning siis mõne aja pärast justkui ei oskagi enam end avada. Mida rohkem me aga ennast sulgeme, seda sügavamasse eneseeitamise tsüklisse laskume. Ja tulemus pole ju see, mida soovime. Reiki praktiseerimine aitab meil õppida enda seest olulise jälle üles leidma.

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?

 • Elu muutub lihtsamaks ja selgemaks
 • Leiad armastuse iseendas
 • Suureneb enesekindlus
 • Lihtsam on elada harmoonias ning austuses iseenda ja loodusega
 • Saad vastused maailma toimimisest
 • Koged rahu ja rahulolu ning õndsust
 • Oskad oma enda väge kasutada
 • Oled sõltumatu terapeutidest, tervendajatest, välistest mõjutajatest
 • Sinu elus hakkavad juhtuma imed
 • Paraneb keskendumisvõime, suureneb selgus, eristamisvõime

Miks just naistele?
Sellel reiki teekonnal õpime vaatama armastust, energiaid ja tehnikaid ning loodusega kooskõlas elamist just naise pilgu läbi.
Armastuse jagamine on meile loomuomane, oleme loojad oma olemuselt. Naiste vägi on universaalne, me suudame avada ka oma lähedaste südamed armastusele ja läbi meie väe saavad mehedki juhatuse omaenda jumalikkuseni. Kogu universumi tasakaaluks on ennekõike vaja naisenergia tõusu. Kui naised õpivad kasutama oma energiaid, emotsioone, õpivad tundma ja tasakaalustama iseennast, siis muutub maailm nende ümber. Tee meesteni käib läbi naiste südame 🙂 Ja meil naistel on üksteise seltskonnas, mida jagada. On teemasid, mida mõistab täielikult vaid teine naine.
Naised, meis on vägi ja jõud! Õpime koos üksteise kogemustest, kuidas selle väega armastavat maailma luua.

Kuidas edasi?
Sellel päeval läbid Maagilise Reiki 1.astme pühenduse, mille järel oled võimeline iseendale ning lähedastele tegema tasakaalustavaid reikiseansse ja kasutama universumi piiramatut elujõudu.
Peale 1.astme pühendust on võimalik jätkata 2.astme pühendusega. Selle läbimise järel oled võimeline tegema reikiseansse teraapiaseanssidena teistele.
3. astme pühendusel on võimalik saavutada Meistri tase, kuid seda alles peale 1. ja 2. astme pühenduste läbimist.

Maagilise reiki 1. osa ehk pühenduse viib läbi reiki meister Kristel Treier,
Kristel on pühendunud naiselikkusele ja armastusele ning valgusele. Kriya jooga praktik, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Kus?
Kuni kehtib eriolukord, toimuvad kõik kursused vaid onlines.

Millal?
Võid e-kursusega alustada sulle sobival ajal.

Osalustasu?
Küsi e-kursust hinnaga vaid 33 eurot sulle sobival ajal algusega!
Kursuse tavahind on 111 eurot.

Registreeru Maagilise Reiki 1. pühendusele “Tervikliku Mina loomine” täites alljärgnevad kastikesed.
Peale registreerumist leiad oma postkastist täpsema info tasumise ja kohaletuleku kohta. 

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Teade


Armastusega,
Kristel

Top