fbpx

Maagiline reiki suvelaager 30. juuni – 2. juuli 2017

Jun
30


Maagiline reiki suvelaager toimub 30. juunil – 2. juulil

 Algallika Keskuses müstilisel Läänemaal

Stella Shakti, Meeli Lepson, Merike Kütt, Kristel Treier, Tamur Tohver,
Merike Rihti Kuuse,
Sandra Sikk, Peeter E. Karma. 
Esmakordselt toimuv reiki suvelaager on täiesti eriline nädalavahetus, kus esineb kokku 8 erineva taustaga reiki meistrit või enesearengu koolitajat. Igaüks oma kogemustest jagab teadmisi kõigest sellest, mis päriselt oluline tervikliku ja armastava elustiili igapäevaseks kogemiseks. 

Maagilise reiki suvelaager on kohtumispaigaks kõigile, kes tunnevad huvi reiki vastu. Reiki on õpetus elujõust, mis on meile kõigile kättesaadav. Lihtsate tehnikate abil oma elustiili muutes saame oma ellu luua kergust, lihtsust ja harmooniat ning elada pidevalt toitvas elujõu voos. Pole oluline, kas oled saanud reiki pühenduse aastaid tagasi või alles täna. Kas oled alles iseenda teekonda alustamas ja vaastamas või oled reiki terapeudina valgust ja armastust teistele pakkumas või hoopis meitri teel. Kas praktiseerid igapäevaselt või vaid vahel harva. Või tunned alles huvi reiki vastu ja plaanid pühendusi oma ellu.

Suvelaager on koht, kus saada inspiratsiooni, kohtuda teistega, jagada ja saada uusi teadmisi. Siin saad kogeda iseendaga olemise terviklikkust, päriselt armastuses ja rõõmus olemist. 

Kutsume Sind maagilise reiki suvelaagrisse, 30. juunil – 2. juulil, et ühiselt armastavas õhkkonnas veeta nädalalõpp täis maagilisi avastusi iseendas, taipamisi, kogemisi. Kõike seda, mis viib lähemale iseendale ja terviklikkusele endas. 
Suvelaager on koht, kus saada inspiratsiooni, kohtuda teistega, jagada ja saada uusi teadmisi. Siin saad kogeda iseendaga olemise terviklikkust, päriselt armastuses ja rõõmus olemist. 

Algallika Keskus on parim paik üheks maagiliseks nädalalõpuks, sest ütleb ise enda kohta “Algallikal ühinevad sinus taevas ja maa”. Siin on puutumatu loodus ja privaatne mererand, kõikide mugavustega kaunid ruumid maailma serval, tervislik ja maitsev taimetoit, oaas kohalolu tajumiseks. Siin lõõgastud ja taastud õhu, tule, maa ja vee kaasabil. Lisaks värske mereõhk, tore pererahvas ja mis peamine – külluslikult aega iseenda jaoks!

Algallika Keskus asub müstilisel Läänemaal, Matsalus, 10 km enne Virtsut. Kohalesõidu juhendi leiad siit: https://goo.gl/NwdtSC.


Laagri kava täpsustub jooksvalt, allpool leiad esinejate ja teemade pikemad tutvustused.

Reede, 30. juuni
17.00
Kogunemine
17.30 Õhtusöök
18.30 Laagri avamine ühise maagilise reikirituaaliga
19.00 Kuidas iseennast tingimusteta armastada – Merike Kütt
Elu armastab Sind, mind ja meid kõiki. Ja kui Sa vahel ei tea, mida teha, siis mõtle, mida armastus teeks ja Sa teed alati õigesti!
20.30 Väeõhtu meditatsiooni ja trummirännakuga – Meeli Lepson ja Peeter E. Karma 
22.00 Saun

Laupäev, 1. juuli
8.00
Maagiline äratus Stellaga
9.00 Hommikusöök
9.30 Kuidas elada oma tões ja väes armastusega, reiki igapäevaelus  – Kristel Treier 
Reiki on terviklik õpetus, kuidas saame oma elujõudu igapäevaselt kasutada ja jõustada kõiki eluvaldkondi kuni armastuses elamine muutub loomulikuks elamise osaks.
11.30 Kuidas jõuda tagajärjest põhjuseni ja seeläbi terveneda – Merike Rihti Kuuse 
Natuke jõustamist, suunamist ja äratundmised ning lahendused on käes ehk kuidas inimene ise saab seoseid ära tunda ja enda pärisolemuseni jõuda.
13.00 Lõuna
14.00 Hirmudest vabanemine – Tamur Tohver  
Kas poleks tore asendada hirm ebaõnnestumise, vale suhtumise või halvustava hinnangu osaliseks saamise ees puhta, selge elurõõmuga.
15.30 Vaikuse meditatsioon – Stella Shakti 
Vaikus on meie sisemine varakamber. Salamisi ootel, et meile kingitused tuua. Võtame need vastu. Läbi südame.
18.00 Õhtusöök
19.00 Maagiline hääle- ja tantsurännak Stellaga kitarri saatel – Stella Shakti
21.00 Saun

Pühapäev, 2. juuli
8.00
Maagiline äratus Sandraga
9.00 Hommikusöök
10.00 Jooga, kui igapäeva osa – Sandra Sikk 
12.00 Lõuna
13.00 Laagri ühine lõpetamine maagilise reikirituaaliga 

Maagilise reiki suvelaagri loovad:

Kuidas iseennast tingimusteta armastada – Merike Kütt 

Merike annab ainukesena Eestis edasi Louise Hay õpetusi. Louise on inspireerinud Merikest üle 15 aasta ja 2010 saadud kallistus Louiselt endalt on siiani temaga. Ja Merike ise on ka südamega kallistaja! Lisaks Maagilise reiki praktik ja terapeut, EFT ja metameditsiini terapeut, imeline Naine ja oma elu looja.

Merike on loonud Parem Elu Koolitused selleks, et anda inimestele võimaluse tulla, kogeda, anda ja vastu võtta kõike seda, mida tal endal on pakkuda läbi isiklike kogemuste ja see teeb Merikesest õnneliku inimese!

Kõik koolitused ja inimesed on Merikese jaoks olulised, sest igaüks, kes koolituse lõpetab muudab maailma paremaks läbi iseenda ja oma suhtumise! “Elu on imeline kogemus ja elada tuleb oma südame järgi!”

“Täna saan kindlalt öelda, et armastan ennast sellisena nagu olen. See on minu enda tunne, mis loob minu igapäevast elu. Armastan ennast tingimusteta, armastan nii positiivset, kui ka negatiivset endas. Kuid see pole alati nii olnud! Teekond iseenda armastamiseni on olnud minu jaoks pikk ja keeruline. Ma olen siiralt tänulik oma elukogemustele, mis on teinud minust just sellise inimese nagu ma olen täna! Elan teadmisega, et see, millele ma oma mõtetes energiat annan, see kasvab! Valik on alati minu ja valida saab alati uuesti!” 

Ja mis peamine, Merikese elumotoks on: “Ela teadmisega, et Elu armastab Sind, mind ja meid kõiki. Ja kui Sa vahel ei tea, mida teha, siis mõtle, mida armastus teeks ja Sa teed alati õigesti!”
Merikese tegemistest lisainfot: www.paremelu.ee

 

Väeõhtu meditatsiooni ja trummirännakuga –
Meeli Lepson ja Peeter E. Karma

Meeli on Maagilise Reiki Meister ja praktik. Meeli jaoks on väga olulised iseenda südame teel käimine, tervislik väega toit, iseenda vastu aus olemine, oma elu loomine, õnnelikud lapsed ja elamine külluses, rõõmus, õnnelikuna igas mõttes. Meeli enda arvates on kõige tähtsam mitte anda alla. Igale olukorrale on hea lahendus. Tavaliselt on vaja ainult natuke uusi oskusi ja teadmisi ja kõik laheneb. Mitte keegi ei pea enam üksi oma muredega pusima. Kui õpime uuesti teadlikult elama ja uusi paremaid valikuid tegema, siis ongi juba tegelikult kõik korras.

Meeli usub, et praegu on olulisem kui kunagi varem, et inimesed õpiksid ise ära kuidas enda sees ja ümber energiaid luua ja juhtida ning õppida ära põhitõed armastavast elustiilist. “Et kuidas see siis ikka käib, et elangi oma hinge tarkust jälgides ja lähtun oma otsustes sellest, et need oleksid kõikide hingede kõrgeimaks hüvanguks ja samas need ongi parimad otsused minu ja kõigi teiste jaoks ja saame läbi nende muuta iseenda, oma lähedaste ja terve inimkonna saatust?”
Meeli tegemistest lähemalt: facebook.com/vaekeskus/

Peeter E. Karma on alates 2007. aastast õppinud ja praktiseerinud šamaanide tarkusi. Lisaks läbinud nii klassikalise kui maagilise reiki koolituse. Suvelaagris on tal kaasas shamaanitrumm, millega ta meile ka ühe rännaku korraldab.
“Sina ise oledki oma reaalsuse looja! Loome oma reaalsust iga oma mõtte, sõna, emotsiooni ja teoga.” 
Peeter on aastaid töötanud IT valdkonnas. Täna loob ta omal algatusel portaali www.hingekompass.ee, mis esimesena Eestis koondab kõik vaimse arengu valdkonna sündmused ja tegijad. 

 

 

Kuidas jõuda tagajärjest põhjuseni ja seeläbi terveneda –
Merike Rihti Kuuse 

Merike Rihti Kuuse on sõltumatu energiaterapeut ja Maagilise Reiki meister: “Tegelen igapäevaselt inimeste energeetilise tasakaalustamisega. Kõige lihtsamalt öeldes küsin just neid küsimusi, mis panevad inimese enese sisse minema ja ausalt vastma. Iga vastus viib meid tekkinud tagajärjest algse põhjuseni. Nii tekkivad seosed. Sellest hetkest algab tervenemine. Tervenemise teekond sõltub inimese vastutusevõtmisest ja sellest kui palju ta lubab oma sisemisel tervenemise väel aktiveeruda. 

Mõnikord saab aastaid kestnud füüsiline valu mõne seansiga lahustatud ja depressioon või ärevus kaovad kordades kiiremini kui tekkida jõudsid. Praeguse aja energiates toimub kõik kiiresti. Natuke jõustamist, suunamist ja äratundmised ning lahendused on käes. Kasutan seanssidel Maagilise Reiki elustiiliõpetust ja energiat ning enda tunnetust, tajusid ja puhast orgaanilist väge holistilises võtmes. Loengus räägin, kuidas inimene ise saab seoseid ära tunda ja enda pärisolemuseni jõuda.”
Lisaks teeme mõned jõustavad energiaharjutused ja räägime ka tervislikust toitumisest.
Merikese tegemistest lähemalt: www.Minu-Imelises-Maailmas

 

Hirmudest vabanemine – Tamur Tohver


Tamur on kriya jooga praktik, isikuarengu treener ja koolitaja, lavastaja, näitleja ning teatripedagoog: “Hirm pärsib meid elus mitmel tasandil ja päris ootamatutes kohtades. Halvimal juhul võimendub sellest ärevushäire, mis omakorda kasvab foobiaks teatud olukordi täielikult vältida. Kuidas siis aga eluga edasi minna? Uusi asju ette võtta ja vanadega järjest tõhusamalt toime tulla? Enda väärtuste tunnetamine ja mõistmine aitab meid endale kindlaks jääda. Sa pead teadma- hirmu pole vaja karta! Just täpselt nii see ongi. 
Kas poleks tore asendada hirm ebaõnnestumise, vale suhtumise või halvustava hinnangu osaliseks saamise ees puhta selge elurõõmuga, mis omakorda aitabki siluda erimeelsusi ja vähendab sellega riske?”

Oma kogemusterohkel loomeettevõtja ja lavastaja teel on Tamur viinud uuendusi ja arendusi läbi paljude eri vanusest, soost, rahvusest, erineva positsiooni, sissetuleku ja elukogemusega inimestega. Ikka ja ennekõike hirme ületades ja õpetades oma igapäevaste hirmudega toime tulema. 
Tamuri tegemistest lähemalt: www.polygon.ee

Vaikuse meditatsioon – Stella Shakti 

Stella on Maagilise Reiki õpetuse looja ja ütleb enda kohta: “Olen hingetasandil nooremõpetaja, ehk siis veel maa peal kehastuv õpetaja. Minu ülesandeks on aidata ärgata meistritel ning toppamajäänud küsimustes edasi juhatada ning julgustada inimesi elama selliselt, et see oleks nii nende kui kõikide kõrgeima tee hüvanguks.
Olen viimased aastad tegelenud inimeste nõustamise, aitamise ja aktiivse energeetilise korrastusega kõikidel tasand
itel – nii enese kui ka ümbritsevate elus, universaalses üksolemise teadvuseväljas. Suhtlen igapäevaselt ülestõusnud meistrite, ning teiste valgusmaailma tegelastega – puhta armastuse olenditega ja omaenda kõrgema tarkusega. Olen õppinud üle maailma väga võimsate meistrite juures ja saanud pühitsusi, et neid ka teile edastada.

Meis kõigis on tohutud võimed peidus ja on aeg need äratada, et me oma jõuga ei teeks kurja, vaid looksime harmooniat ja meelepärase maailma.

Minu missiooniks on keskenduda puhtalt sellele, millise planeedi pärandame järeltulevale põlvele. Mille meie ära õpime, on neile elementaarne. Kollektiivne saab alguse individuaalsest ja igaühe panus on oluline. Samas on ka hea teada, et mida meisterlikum olla ise, omaenda elu elamises, seda suurem mõju on indiviidil kollektiivsele alateadvusele ning puudub tarvidus teisi muuta.  Ülesandeks on tõsta oma vibratsioonitaset ning kõik muutub sellega koos.”

Vaikus on meie sisemine varakamber. Salamisi ootel, et meile kingitused tuua. Võtame need vastu. Läbi südame.
Stella tegemistest lähemalt: www.stellashakti.com

Kuidas elada oma tões ja väes armastusega, reiki igapäevaelus –

Kristel Treier 

Kristel Treier on Maagilise reiki meister, kriya jooga praktik, tantrika, naiste väeringide juhendaja, ettevõtja ja oma elu looja: “Minu loodud koolituste teemaks on õnnelik olemine, iseenda leidmine ja eriti oma naiseliku väe ja looduse loomulike rütmidega harmoonias elamine. Ma austan ja hindan loodust enda ümber. Ja eriti austan ma naisi ning nende põhjatut tarkust, ilu, väge. 

Kui minu juhitud koolituste tulemusel ärkab kasvõi väike inspiratsioonisäde, hakkab särama silmapaar, tekib üksainuski uus taipamine või kinnistub usaldus. Siis on maailm, kus me elame parem paik. Oluline on vaid meeles pidada, et kõik me oleme omal teel ja meil ei ole rohkem piire kui vaid meie enda seatud ning kõik on võimalik. Tuleb vaid astuda esimene samm, see pisikene ning imed hakkavad järgnema. 

Õpetan maagilist reikit just naistele – armastava ja tervikliku elustiili õpetust, kus olen põiminud iidsed reiki teadmised tantristlike ja taoistlike Shaktit austavate praktikatega. Usun, et unistamine on üks ilusamaid  ning maagilisemaid asju maailmas. Olen tänulik iseendale ja elule ning kõigile inimestele, kellega mu tee on mind kokku viinud.”

Reiki on elustiil, mida saame igapävaselt oma elus kasutades väestada ja jõustada kõiki eluvaldkondi. Ühest hetkest muutub see loomulikuks elamise osaks, olla armastuses ja tegutseda voos. Seda suvelaagris meelde tuletamegi, mil moel igapäevaelus reiki meid aitab. Jagame ja saame kogemusi juurde. Kristeli tegemistest lähemalt: www.maailmapuudutus.com

Jooga, kui igapäeva osa – Sandra Sikk 

Sandra on Maagilise reiki meister ja joogaõpetaja: Olen õnnelik ja tänulik , neid ridu kirjutamast. Nimetan ennast hingeõpilaseks. Tore on olla siin, praegu ja kogeda. Kogeda kõike, mida elu ette toob ja mis valikuid ma olen teinud, teen täna ja homme. Valikud ja kulgemised on mind viinud kokku võimsate õpetajate, ägedate seikluste ja iseendaga.
Omajagu on sahtlisse kogunenud tunnistusi koolidest, erinevatest kursustest jms, kuid kõige olulisema “tunnistuse” kirjutan endale ise!  
“Sandra- läbinud 30 aastat avastamist ja kogemist” … ja põnevus jätkub
Olles jõundud selleni, et olen julgen olla iseenda suurim õpetaja ja nähes ümbritsevat, kui enese valikute peegeldust, on nii mõnigi sasipundar lahti harutatud ja siin, kus ma olen täna, ei oleks ma osanud unistada veel mõni aeg tagasi. Tänan ennast julguse eest ja tänan kõiki oma avajaid ja õpetajaid. Minu kulgemine ja avanemine jätkub. Saad koos minuga teele asuda ja kas pole mitte põnev, mis vahvat veel kogeda on?

Põhjalik töötuba joogast annab selguse, kuidas alustada joogatreeningutega kui sellega eelnevalt kokkupuudet pole olnud. Kuidas leida omale sobiv joogastiil ja kuidas iseseisvalt harjutada. Joogi hoolitseb iseenda eest ja on sõltumatu. Kiht kihi haaval jõuad joogat praktiseerides lähemale sellele, mis sinuga tegelikult toimub ja õpid tulema “kohale” siia, sellesse hetke. Kuulama oma keha, oma hingamist ja tegema koostööd oma mõtetega. Teeme kohapeal joogatunni, mis sobib kõigile. Ja loomulikult lõpetab tunni lõõgastav juhendatud meditatsioon.
Sandra tegemistest lähemalt: www.facebook.com/sandrafullofsoul

Praktilised asjad:

Osalustasu: Tasudes kogusumma kuni 10. juunini, on osalustasu 188 €.
Alates 11. juunist on osalustasu 222 €.
Võimalus maksta mitmes osas. 
Kohtade arv on piiratud ja koha laagris garanteerib osalustasu ettemaks 44€, mis ei kuulu tagastamisele, kui osalemast loobud.
Osalustasu ei kuulu tagastamisele kui loobud laagris osalemisest hiljem kui 2 nädalat enne laagri toimumist.

Hind sisaldab kahte ööbimist Algallika Keskuses, toitlustust kogu laagri jooksul, kõiki loenguid, praktikaid ning sauna kahel õhtul.

Mida laagrisse kaasa võtta? Hea tuju, mõnus olemine, mugavad riided, matt harjutusteks ja istumiseks, soe pleed ning kõik need asjad, mis on Sinu jaoks olulised!

Toimumisaeg: 30. juuni – 2. juuli 2017

Toimumiskoht: Algallika Keskus Läänemaal

Küsimuste või heade mõtetega kirjuta julgelt kristel@paremelu.ee

Registreeru reiki laagrisse selle vormi kaudu, seejärel saad vastusmeili, kus on kirjas tasumise info:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Kohtumiseni suvelaagris!
Armastusega, 
Sandra, Stella, Merike, Meeli, Merike, Tamur, Kristel

Top