Maagilise naiselikkuse aastaring

Jul
31


Aastaringi sündmused on mõeldud ainult neile, kes läbinud maagilise naiselikkuse kursuse Kristeliga!
Kui soovid aastaringi rituaalidel osaleda ja pole veel maagilise naiselikkuse kursust läbinud siis alusta Maagilise naiselikkuse 21-päevasest väljakutsest.

Tähistame koos maagilist aastaringi ja saame kokku, et pühitseda naiselikkust! Tuletame meelde, kui maagilised naised me oleme. Jagame oma teekonda just sellest kohast, kus me parasjagu oleme. 
Need on päevad, mil parim ajastus teha erinevaid pöördumisi ja edastada oma taotlusi rituaalina. Looduse toetus on neil päevil eriti tugev ja ühenduse loomine kõigi jõududega väga lihtne.
Iga kord viime läbi ühise rituaali, mis loob meile just selle väepäeva energiale omase pühitsuse ja toetuse. 

31. juulil tähistame küllust ehk 1. augusti väepäeva saabumist ehk lõikusaja algust, maagilist päeva nimega Lughnasadh. Sel päeval pühitseme külluse vastuvõtmist oma ellu.
Lõikuspäev on täpselt suvise ja talvise pööripäeva keskel, mis tähistab suvise kasvamise aja lõppu ja valminud viljade koristamise aja algust. Sel päeval on hea nautida veel viimast suvepäikese soojust ja maitsta valminud marju, õunu ja teisi looduse ande. Rituaalides tähistame ja loome küllust ja valmistume vastu võtma külluse ande kõigis oma eluvaldkondades. 

Sel korral ootab meid:
* Ühine õhtusöök
* Väike loeng Kristelilt maagilise naiselikkuse teemadel
* Tünnisauna rituaal koos naiselikku väge toetavate taimedega
* Tulerituaal lõkke ja trummiga
* Väenaise Hipe jutud
* Ürgmetsa toetus ja loodusega üksolemine
* Väike naiselik üllatus koju kaasa viimiseks

Maagilise naiselikkuse aastaringi viib läbi Kristel Treier
Kristel on pühendunud naiselikkusele, naiste elujõu äratamisele ning avardumisele armastuse ja valguse väes. 
Rohkem kui 7 aastat on Kristel loonud koos Merikesega igakuiseid “Noore kuu soovide naisteõhtuid” ja naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud “Naiselikkuse reiki” kursustel on osalenud tänaseks üle 200 naise. Esimesel maagilise naiselikkuse 6-nädalasel kursusel osales kokku 90 naist.
Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma Eestimaa esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Kus ja millal

* R. 31. juulil  tähistame lõikusaja algust Lugnasadhi
Sündmus algab kell 19 ja toimub Hipe Looduse Spa-s Vihulas.
* E. 21. septembril tähistame sügisest pööripäeva
* R. 30. oktoobril tähistame hingedeaega
* E. 21. detsembril tähistame talvist pööripäeva
* E. 1. veebruaril tähistame küünlapäeva
* E. 22. märtsil tähistame kevadist pööripäeva
* R. 30. aprillil tähistame maipüha
* E. 21. juunil tähistame suvist pööripäeva
Toimumiskohad selguvad jooksvalt.

Osalustasu
R. 31. juuli sündmuse osalustasu on 44 eurot.
Tasu sisaldab õhtusööki, tünnisauna koos taimede ja rituaaliga, tulerituaali lõkkega, ürgmetsa serval paika, mis ainult meie pärast, väenaise Hipe jutte, Kristeli loengut ja maagilise naiselikkuse pühitsust, naiselikku üllatust koju kaasa.

On võimalik jääda ka ööbima, lisatasu ööbimisel on 30 eurot öö koos hommikusöögiga kahekohalises toas, mugavates voodites. Ööbimiskohtade arv on piiratud. 

* Osalustasu võib erinevatel sündmustel erineda, sõltuvalt sündmuse iseloomust, kohast jpm.

Koha tagab ettemaksu ülekanne. 
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 
Kui tunned vajadust osaleda, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal siis lepime kokku hilisema või osade kaupa tasumise, kirjuta oma võimalustest Kristel@paremelu.ee.

Kui soovid aastaringi rituaalidel osaleda ja pole veel maagilise naiselikkuse kursust läbinud siis alusta Maagilise naiselikkuse 21-päevasest väljakutsest.

Registreeru täites alljärgnevad kastikesed ja leiad oma postkastist kinnituse lisainfoga.

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Soovin ööbida

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Armastusega,
Kristel

Top