fbpx

Maagilise naiselikkuse päev 19.10 Tartus

Oct
19

Olla naine, on eriline privileeg sest meie kasutada on maagiline naiselikkus, elujõu allikas. 
See maagiline naiselikkus, millest me räägime, on meie sees ja naine, kes õpib seda kasutama hakkab kiirgama välja kindlat ja uhket kohaloleku tunnet oma kehas. On teravate meeltega ja tunneb nii oma hinge kui ka hinge igatsusi. Tunneb omaenda loomise potensiaali ja on täidetud lõputu inspiratsioonitulvaga. 
Võtta vastutus elu andja ja elu kandjana mitte vaid lapsi sünnitades vaid kõigis igapäevastes tegevustes, kogu oma elutee kõigis etappides, kõigi soovide täitumistes. Maagiline naiselikkus on see loomise jõud, mis igas naises peitub ja annab elu kõigele.

Maagilisel naiselikkusel, millele sel päeval pühendume, pole midagi tegemist küünelaki või kõrgete kontsadega, kleidimoe ega muude väliste kaunistustega, mida olema harjunud naiselikkusega seostama. See pole ka meestele või sõbrannadele meeldimise kunst. Las see jääb tütarlaste mängudeks. 

Maagiline naiselikkus on meie armastuse energia, nähtamatu elujõud, mille allikas on meie enda sees sügaval peidus. Meie valime, kas ja kui palju sellest allikast ammutame ja kas jagame seda ka enda ümber või hoiame vaid endale. 

Maagilise naiselikkuse päeval otsime oma elujõu allika üles ja läheme talle lähemale. Kohe väga, väga lähedale. Et naiseliku loomise energia lätteni jõuda siis õpime küsimusi esitama ja oma vaistu kuulama, oma tõde nägema ja selle järele minema. Õpime selja taha jätma õpitud abituse, eneseeitamised, takistavad mustrid, hirmud, enda vähendamised ja mineviku valikud. Just nii nagu sa ise otsustad sest sinu valik on maagilises naiselikkuse maailmas seaduseks. 
Saame tuttavaks kuu ja päikese ning oma keha rütmidega, et viia need kooskõlla ja harmooniasse. Sel moel saame ligipääsu oma tänases ühiskonnas uinunud instinktidele ning tunnetusele ja loome usaldusliku suhte. Et edaspidi on meil küsimustele alati olemas vastused naiselikult tarkuselt. 

Selle ühe päevaga ei toimu su elus veel väga suuri muutusi, kuid sa saad teadmised ja suuna, kuhu ja kuidas minna. Räägime elustiilist, mis meie tänases ühiskonnas kujundab su igapäevaelu. Räägime energiatööst ja igapäevastest naiseks olemise lihtsatest rituaalidest. 
Viime läbi mõned energiaharjutused ja ühe naiselikkuse rituaali.
Mõistame iseennast naisena ja maailma meie ümber paremini. Naiselik naine, kes on oma väes  ei lase end enam lahutada oma sisemisest jõust ja loomise väest. Vajadusel äratab seesama maagiline naiselikkus meid ikka ja jälle päriselt elusolemisse tagasi kui seda vajame. Ükskõik, mis toimub ühiskonnas, kodus või sõprade ringis meie ümber, meie sees ärganud loomise jõud on alati meid toetamas. 

Maagilise naiselikkuse päeva viib läbi Kristel Treier
Kristel on pühendunud naiselikkusele, naiste elujõu äratamisele ning avardumisele armastuse ja valguse väes. 
Rohkem kui 5 aastat on Kristel loonud koos Merikesega igakuiseid “Noore kuu soovide naisteõhtuid” ja naiseliku väe laagreid nii Eestis kui Bali saarel. Kristeli loodud “Naiselikkuse reiki” kursustel on osalenud tänaseks üle 200 naise. 
Oma reisidel Indiasse, Kagu-Aasia maadesse, Lõuna-Ameerikasse, Balile on Kristel tutvunud lähemalt hinduismi, budismi, tao, shamanismiga, et ikka ja jälle tagasi pöörduda meie oma Eestimaa esiemade tarkuste juurde. Kristel on Kriya jooga praktik, reiki meister, tantrika, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja, juht ja kogemuskoolitaja. Kristelist pikemalt.

Tagasisidet Kristeli naistekursustelt:
“Kristeli juures õppimine on rõõm ja nauding. Ta on koolitaja, kes on pakkinud pikkade aastate kogemused ning mahuka taustatöö voolavasse teksti ning äärmiselt sarmikasse esitlusse. Käes on ajastu, mil naisenergia tõuseb armastavalt maailma suunama ja juhtima, luues uut tasakaalu ja Kristel on ehe näide selle väe kerkimisest. Ta austab sügavalt iga naise isiklikku ja unikaalset naiseksolemist ning oskab igast oma kursusest luua just sellise unikaalse kombinatsiooni, mis sobitub kõige paremini selle osalejate olemusega. Ootan huviga järgmist võimalust temalt õppida ning temaga mõtteid vahetada.” Elbe Kuldmäe.

Kus
Parem Elu Koolitused ruumides aadressil Vaksali 17A, 2.korrusel, tuba 227.

Millal
Laupäeval, 19. oktoobril kell 11.-18.00

Osalustasu  on 97 eurot.
Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, siis kirjuta meilile kristel@paremelu.ee, miks on see sulle just praegu oluline ja leiame koos lahenduse.

Koha tagab ettemaksu ülekanne min summas 33 eurot. 
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Registreeru #Maagilise naiselikkuse päevale täites alljärgnevad kastikesed.
Peale registreerumist leiad oma postkastist registreerumise kinnituse lisainfoga.

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

Teade


Armastusega,
Kristel

Top