fbpx

Maagilise naiselikkuse reiki vestlusõhtu-satsang Kristeliga 28.02 Tartus

Feb
28

 

Vestlusõhtu-satsang on mõeldud kõigile Maagilise reiki õpilastele, kes on läbinud mõne reiki koolituse Kristeli juures.

Kas oled vahel koolitustel osaledes tabanud end mõttelt, et kõik on tore ja põnev aga mis saab edasi. Järgmisel päeval, nädalal, kuul, aastal? Vahel on võimalus minna koolituse teisele või kolmandale astmele. Aga ühel hetkel saavad ka need läbi. Ja päev-päevalt peale koolitust kõik see hea energia ja tore praktika hajub ja vajub unustusse. Vahel leiad aastate pärast mõne vana koolituse materjalid ja mõtled, et appi kui tore, miks ma seda täna ei praktiseeri. 
Just seepärast soovingi käivitada regulaarsed vestlusõhtud, kus saab käia aeg-ajalt koos ja meenutada, mida toredat õpiti. Jagada uuemaid mõtteid ja praktikaid, meenutada vanu. Või lihtsalt arutleda millegi päevakajalise üle. Nagu ma olen korranud paljudel koolitustel siis maagiline reiki pole tehnika vaid ennekõike eluviis. Ja need inimesed, kes on läbinud maagilise reiki koolituse on kõik natuke ühtemoodi, sinu moodi. Seepärast olen kindel, et meil on kõigil koos tore aeg-ajalt kokku saada ja teineteist täiendada!
Ootan põnevusega teie kõigiga taaskohtumist,
Kristel
Maagilise reiki meister

Mis on satsang?
“Satsang” tähendab sanskriti keeles “kohtumine tões”. See on koht, kus saame küsida ja vastata, kuulata ja rääkida ja sel moel jõuda igaüks oma tõele lähemale. Tänapäeval kasutatakse seda sõna tihti, et tähistada õpilaste kohtumist õpetajaga. Mulle meeldib seda nimetada ka lihtsalt vestlusõhtuks. 

Mida me sel õhtul teeme?
Sel õhtul võid võtta kaasa kõik oma küsimused ja kahtlused ning taipamised ja avastused reiki või mõne muu teemaga, mis sul parasjagu hingel.
Aga võid tulla ka niisama lihtsalt osa saama ja kohal olema.
See on hea võimalus jälle aktiveerida oma praktikaid kui on paus sisse tulnud. Või siis täpsustada mõnda tehnikat. Või lihtsalt jagada oma rõõmu ning taipamisi suurtest ja väikestest imedest. 
Lisaks küsimustele, vastamistele, jagamistele räägin iga kord ühest teemast lähemalt, mida meie ühisteadvus esile toob ja mis sel hetkel oluline.
Iga kord teeme ühe ühise reikiseansi juhitud meditatsioonina võimsas ühises väes.
Usaldame ja laseme end armastuse vool kanda. Tuleb tore ühine õhtu, mil kõik osalejad saavad just seda, mida neil sel hetkel vaja. <3

Kellele?
Vestlusõhtu on mõeldud kõigile Kristeli reiki õplastele, kes on läbinud mõne reiki koolituse Kristeli juures.

Satsangi viib läbi Maagilise reiki meister Kristel Treier.
Kristel on pühendunud naiselikkusele, armastusele ja valgusele.

Kus?
Parem Elu Koolitused hubases ruumis aadressil Vaksali 17A, 2.korrusel, tuba 227.

Millal?
Kolmapäeval, 28. veebruaril kell 18.00.
Satsang kestab 1,5-2 tundi, sõltuvalt kui palju meid koguneb.

Osalustasu?
Tasu vestlusõhtul osalemise eest on annetuslik. Just nii nagu su süda ütleb ja võimalused hetkel lubavad. 
Võid ka kaasa võtta midagi mõnusat näksimiseks ühisele teelauale.

Registreeru vestlusõhtu-satsangile Kristeliga:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Armastusega,
Kristel Treier

Top