fbpx

Maagilise reiki meistrite pühendus-retriit ürgse looduse keskel 12.-14. juuli 2019

Jul
12

Kuidas oleks kogeda end ilma piirideta, täiuslikuna?
Kuidas olla looduse elementide ja naiseliku väega päriselt ühenduses?
Kas oled valmis võtma ennast vastu Oma Elu Meistrina?

Kõik kohad on täitunud ja uus teekond alanud! <3

See on üks eriline Maagilise reiki Meistrite pühendus, sest on pühendatud naiselikkuse väele ja loodusega üksolemise kogemisele.
Pühenduse kõik kolm päeva elame looduse rüpes, pühendus toimub Hipe Puhkemajas ehk Looduse Spa-s. Kohapeal on kõigile ööbimine tubades ja toiduks väekas ja värske toit 3 korda päevas. Lisaks taimeteed, taimeveed, ürdismuutid.
Looduse Spa perenaine on Hipe Rohila, kellega koos kogeme naiselikke väestavaid rituaale erinevates saunades, saame lähemalt tuttavaks ürgmetsaga, kogeme tule, vee, õhu ja maa energiat ja veel palju muud maagilist.

See retriit on sulle kui oled läbinud reiki 1. ja 2. astme pühenduse ükskõik, millise reiki suuna või õpetaja juures.

Kristeli juures varasemalt meistripühenduse läbinud on samuti oodatud ja teile on seekord lisaks eraldi teemad, kus tegeleme 8. chakra, harknäärme (Thymus) ja käbinäärmega. Otsime koos teed, kuidas tõsta oma isiklikku sagedust ning hoida seda püsivalt. Vaatame, kuhu oleme jõudnud ning laseme end juhatada sügavamele meisterlikkuse teel. 

Pole oluline, kas soovid Meistrina hakata jagama oma teadmisi teistele või soovid olla iseenda elu Suur Meister. Samuti ei ole oluline, kas oled senini praktiseerinud igapäevaselt või oled suuremad või väiksemad pausid praktiseerimises teinud.
Meistri pühendus on midagi väga erilist sinu elus sest sel nädalavahetusel saad ennast vastu võtta just sellise meistrina nagu sa tegelikult oled, ilma hinnangute ja valehäbita.
Kui see jõuab sinuni ja kõnetab sind, siis on hea võtta see kutse vastu. Sest tulemuseks on muutus ja transformatsioon.

Mis toimub Maagilise naiselikkuse Reiki meistripühendusel veel?

 • Maagilise reiki Meistri pühendus keskendub just Sulle, kes Sa valid selle oma ellu.
  Nendele aspektidele, mis on Sulle praegu olulised. Praktiliselt vabastades ja ületades blokeeringuid, mis takistavad isiklikul teel edasi liikumist.
 • Teeme koos läbi põhjaliku ja väga võimsa energeetilise tasakaalustamise protsessi armastuse energias.
 • Loome koos maagilise valguse ja armastuse ruumi, millest osa saab igaüks endaga koju kaasa. Ruumi loomisele aitab kaasa eriline toimumiskoht.
 • Klassikalise Usui Reiki Meistrisümboli (Dai Ko Myo) pühendus.
 • Kordame uuesti 1. kui ka 2. astme reiki algmaterjalid, kus märkad uusi võimalusi, mis esialgu varjatuks jäid, saad sulle just täna vajalikke vastuseid.
 • Saad  kaasa maagilise reiki universaalsed pühenduste algmaterjalid. Tulevikus saad soovi korral teha materjalides muudatusi ja edastada materjalide abil teadmisi, kellele soovid.
 • Saad kaasa ka lisamaterjalid, mis on minu poolt välja töötatud spetsiaalselt naiste reiki kursusteks. Tantrast ja taoismist pärit harjutuste kirjeldused, mis mõeldud naiste elujõudu toitma. Enrgiaharjutused koos näidisvideotega.
 • Kordame üle 2. astme sümbolid Cho Ku Rei, Sei He Ki ja Hon Sha Ze Sho Nen.
 • Saad juhised ise pühenduste andmiseks. See on väga võimas viis õnnistada iseenda ja oma kaaslaste eluteed.
 • Igaüks meist ületab ja üllatab natuke iseennast ja tajub praktiliselt oma piirideta olemust Meistrina.
 • Kogeme rõõmu, rahu, tasakaalu ja avardmist iseenda lõpmatusse potensiaali.
 • Loome taasühenduse oma südame ja tõelise olemusega ning suure jumalanna Shakti väega kõikide võimaluste lõpmatus ookeanis.
 • Naiseks olemist väestavad ja uuendavad saunarituaalid.
 • Looduse elementide väe kogemine, Maaema hingamine, Tule väega toitmine.
 • Helikausside müstilised vibratsioonid reiki-meditatsioonidega.
 • Värsed ja väekad toidud ja joogid. 
 • Üllatused, kingitused ja imed 😉

Reiki on terviklikkuse, armastuse energia, see on meie igapäevane elujõud ja armastus. Reiki Meistrina on sul imeline võimalus juhendada ka teisi saama osa elujõust, sellest maagilisest ja silmale nähtamatust energiast, valgusest ja armastusest. Juhatada iseennast ja teisi olema sõltumatud oma elu loojad. Tajudes ja tunnetades ka looduses peituvat elujõudu, saame omaenda reiki-väge võimendades luua iseenda ja universumiga ühenduse lihtsalt ja loomulikul viisil. 

Mis sinu elus muutub kui praktiseerid reikit?
Olla suureks Armastuse kanaliks, see toob endaga kaasa palju hüvesid ja kingitusi, sest aidates avaneda teistel, toob elu ka Sinu jaoks sobilikud anded ja võimed, mõnesid neist me võime nimetada ka üleloomulikeks võimeteks, need on oskused ja võimed, mis avanevad kui oleme vastutavad oma tegude ja energia eest, mida välja saadame.

Kellele on Meistrite pühendus?
See retriit on sulle kui oled läbinud reiki 1. ja 2. astme pühenduse ükskõik, millise reiki suuna või õpetaja juures.
Seekord on Meistrite pühendus ainult naistele. Tegelikult oleme me kõik juba sündimise

st saadik Oma Elu Meistrid. Keegi ei pea meile selleks diplomit andma 😉
Oma teel oleme aga pidevas liikumises. Ilmselt oled juba kogenud, et seisma jääda ja tagasi minna ei saa. Maagilise reiki meistri pühendus on üks viis, kuidas oma elus täiesti uuele tasemele jõuda. See on pääs kiirteele.
Me ei saa jääda paigale, me ei saa jääda kordama ega ootama müstilist aega ja võimalusi iseendale. Elu, mis meil on, vajab meid igas hetkes. Vajab meie osalust, meie loomise jõudu. Ja külluse ja armastuse voog ning muutused meie ümber ja meie sees on ootel, et me lubaksime nad oma ellu.

Ainsaks tingimuseks on, et oled läbinud maagilise reiki 1. ja 2. astme pühendused mõne maagilise reiki meistri juures. Loomulikult võid tulla uut inspiratsiooni ja vaatemnurka kogema ka siis kui oled juba meistri pühendused saanud.  
Kui veel pole, siis vaata, millal järgmised 1. ja 2. astme kursused toimuvad: www.paremelu.ee/koolitused
Palun kirjuta registreerudes lisainfo kastikesse, millise õpetaja juures ja mis aastal oled 1. ja 2. astme koolitused läbinud. 

Kuidas edasi?
Nendel kolmel päeval, mil läbid Meistrikoolituse, on energiad väga intensiivsed ja palun, et sa ei planeeriks sinna teisi tegemisi. 
Peale 3. astme pühenduse läbimist on sul kõik oskused, materjalid ja õigused viia läbi reiki pühendusi ja koolitusi.
Kõik koolituse läbinud saavad tunnistuse.

Maagilise reiki meistrite pühenduse viib läbi reiki meister Kristel Treier,
Kriya jooga praktik, Rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, ettevõtja ja kogemuskoolitaja. 
Looduse toetust ja saunaväge aitab meil kogeda Hipe Puhkemajade perenaine Hipe Rohila.
Toetamas ja oma kogemusi jagamas on teisedki Maagilised naiselikkuse reiki Meistrid.

Kus?
Hipe Puhkemajas, Vihulas. (Tallinnas 1h 30 min autosõidu kaugusel, Tartust 2 tundi)

Millal?
12.-14. juulil 2019.
Alustame reedel 12. juulil kell 11.00 ja lõpetame pühapäeval 14. juulil kell 19.

Osalustasu?
Meistripühenduse tasu uutele meistritele on 444 eurot. 
Tasu sisaldab 2 ööbimist tubades, 9 toidukorda, taimeteed ja taimeveed, ürditünni ja naisteväe sauna, rituaale ja seansse, kõikide reiki astmete materjale ja naiselikkuse lisamaterjale nii paberil kui failide ja videotena. 

Tasu kõigile, kes on juba Kristeli juures Meistripühenduse läbinud, on tasu 222 eurot, mis sisaldab kõike eelnevat ja lisaks vaid teile mõeldud eraldi toimuvaid loenguid, praktikaid. Osalemise eelduseks on soov jagada ka oma teadmisi.

Tasuda on võimalik ka osade kaupa, kirjuta kristel@paremelu.ee ja anna oma võimalustest teada. 
Kui tunned, et sul on väga vaja osaleda just praegu, kuid külluse laev on hetkel sinust eemal, ka siis kirjuta mulle ja leiame koos lahenduse. 

Kohtade arv on piiratud ja koha kinnitab ettemaksu ülekanne summas 88 eurot.
(Ettemaks kulub materjalide ettevalmistamiseks ja ei kuulu tagastamisele kui loobud osalemisest.) 

Seda kõike selleks, et saaksid Meistripühendusega anda võimalus jumalikule loojale enda sees. Anda võimaluse iseendale erilise ning väeka naisena ning liikuda edasi olulise trepiastme oma elus.

Kõik kohad on täitunud ja uus teekond alanud! <3
Armastusega,
Kristel Treier

Top