fbpx

Naiselikkuse teekond seitsme jumalannaga 26.03 Tallinnas

Mar
26

Jumalanna 26.03Äratame meis peituva võimsa naiselikkuse väe!

Kas oled tundnud, kuidas vahel tegutsed justkui kaoses, sest keerled korraga nii erinevates emotsioonides?
Kas tunned, et sinu naiselikkus on uinunud, oled rahulolematu iseendaga?
Kas tunned, kuidas sinu hing on rahutu ja soovid kogeda seletamatut “midagi”?
Kui igapäeva rutiinis ja kiires elutempos teiste jaoks tegutsedes oled iseennast unustanud..

See on jumalannade päev, mille jooksul saad leida või taastada ühenduse erinevate naiselike energiatega endas. Päeva, mis on kuhjaga täis naiselikkust ja iseendasse vaatamist!
Mõistes ennast naisena paremini, saame luua harmoonilisemaid suhteid kõigiga meie umber, kogeda küllust, jagada ja võtta vastu tingimusteta armastust ja nautida intiimsust sügavamal tasandil. Õppida oma tervendavat energiat kasutama füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasandil.

26.03 jumalanna2Meie tunded naistena pole kunagi nii lihtsad ja üheseltvõetavad. Naiste elus on erinevaid rolle, millega peame igapäevases kiires elutempos saama hakkama. Kõige selle igapäevase virrvarri keskel on nii lihtne ära kaotada isennast ja oma naiselikku väge.  Seepärast olemegi kirjeldanud 7 erinevat jumalannat, kelle energias me elame, kelle varjukülgi kogeme ja kelle võimalusi saame kasutada. Sel nädalavahetuse päeval kohtume seitsme meis peituva jumalannaga ja avastame nende salapärase jõu. Ainult siis kui oleme kontaktis oma sügavama sisemise minag
a, saab meie elus juhtuda imesid. Meie hing saab olla rahus kui teame, kuidas toita iseennast, omaenda hinge ja keha sügavamaid vajadusi.

See jumalannade päev sündis Kristeli ja Merikese teekonnast ühe aasta jooksul, mil igas kuus otsisime endas üht naiselikkuse aspekti, otsisime selgitusi enda käitumisele ja ümberringi toimuvale. Oli fantastiline jumalannadena elamise aasta, mil otsisime, kaotasime, leidsime, jagasime. Igas kuus ja igas erinevas naiseksolemise teemas oli meie jaoks täiuslikku rõõmu, südantlõhestavat kurbust ja kasvamist ning õppimist. Iga kuu naisteringis jagasime ja kogesime teiste naiste toetust. See päev on kokkuvõte sellest fantastilisest naisena iseenda leidmise teekonnast. Oled oodatud saama sellest osa ja kogema parimal moel!

Teekond seitsme jumalannaga on nagu taevatrepp. Iga aste viib sind lähemale oma ürgse loomulikkuseni ja iga sammuga koged üht uut külge oma naiselikkusest. Naiseks olemine on kunst ja sellel jumalannade päeval naudime kogu olemusega seda, kes me tegelikult oleme!

Õpime tundma nii jumalannade kingitusi kui ka varjukülgi. Vabaneme vanadest piirangutest, mis on meile takistuseks, et kogeda iseenda täiuslikku loomisjõudu ja väge.

Sellel jumalannade päeval:

 • Leiad oma naiselikud tugevused ja nõrkused igas eluvaldkonnas;
 • Praktilised harjutused ja nipid, kuidas oma elu naisena harmoonilisemaks muuta;
 • Tajud oma kehas liikumas naiselikke rütme;
 • Saad teadmised naiste väe jõust;
 • Naudid puhkepäeva naiste tarkuses ja väes, koged naisteringi toetust ja head energiat;
 • Tasuta e-raamatu kõigi 7 jumalanna kohta;
 • Ühiselt meisterdatud väeehte;
 • Üllatusena kingituse 🙂

Mitte keegi ei pea meist olema täiuslik naine, meil on vaja õppida oma naiselikku väge kasutama, et ise ennast toetada, mõista ja armastada.

Sellel naiselikkuse päeval leiad taas iseendas:

 • Metsiku naise
 • Ilu ja armastuse muusa
 • Kuldse kangelanna
 • Maaema
 • Tervendaja
 • Sisemise tarkuse jumalanna
 • Preestrinna

Kas see on sulle? 
See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud. See on sulle kui soovid saada kontakti oma naiselikkuse kõigi aspektidega. Mõista,  miks sa käitud just nii. Teha oma elus muutusi. Kui soovid luua sellest aastast omale naiselikkuse aasta!

Kursuse viivad läbi: Merike ja Kristel
Merike Kütt, 
Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, reiki meister ja kogemuskoolitaja.

Millal?

26. märtsil 2017 kell 11.00-19.00 Tallinnas.

Kus?
Metsikute naiste luksuslikus koopas 😉 ehk Wild Womani Kadrioru Ehtestuudios, Vilmsi 27, Tallinnas.

Osalustasu?
88€ tasudes ülekandega kuni 17. märtsini.
Alates 18. märtsist on osalustasu 111€.
Hind sisaldab kõiki materjale (sh väeehte valmistamiseks vajalikud materjalid), teepause ja väikesi suupisteid, e-raamatu, üllatuskingituse ning turvalise rõõmu ja armastust täis ruumi.

NB! Pane selga midagi, milles tunned end naiselikuna, kuid saad mugavalt põrandal patjadel istuda.


Registreeru kursusele:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
“Teekond seitsme jumalannaga“ on Parem Elu Koolitused poolt väljatöötatud koolituse formaat, mille sisu kopeerimine on käsitletav idee varguse ja plagiaadina.
 Kõik Parem Elu Koolitused poolt avaldatud materjalid on autorikaitse objekt, mille kasutamine ilma loata on keelatud.

Kohtumiseni ühises jumalannade ringis
Hoolivuse ja armastusega,
Merike ja Kristel

Top