fbpx

Naiseliku väe laagrid Bali saarel jaanuaris 2019

Jan
14

Naiseliku väe laager eksootilisel Bali saarel
14. – 20. jaanuar 2019
21. – 27. jaanuar 2019 (välja müüdud!)

Balil on lihtne olla õnnelik! Ja Balil on lihtne vabaneda kõigest, mida enam ei vaja ning lihtsalt olla oma naiselikus väes!
Esmakordselt toimub “Naiseliku väe” laager naistele müstilisel ja eksootilisel Bali saarel, kus tänu erilisele loodusele on võimalik saada iseendaga kontakti lihtsamalt ja kogeda kõiki looduse elemente võimsamalt. Balil on lihtne olla õnnelik ja me õpime, kuidas naiselikkust ja õnnelikkust endas salvestada nii, et see on meiega kaasas igal pool. Laager sisaldab nii põnevat retke metsikute koskede alla kui väekat päikesetõusu, jumalannadele kohased kehahoolitsused kohalikus spa-s , saame osa kohalikust veetempli pühitusest ja naudime kogu eksootikat ning võtame vastu, mida Bali salapärane vaim meile pakub ja lubame end selle kõige keskel juhtida ikka lähemale iseendale ja oma jumalikule naiselikkusele. Kui mujal tundub see ehk lihtsalt sõnadena siis Balil olles on seda iga oma keharakuga kogeda ja tunnetada nii lihtne. 

Parem Elu Koolitused on korraldanud ülipopulaarseid “Naiste väe” suvelaagreid rohkem kui 6 aastat. Merike ja Kristel on pühendunud naiselikkusele ning koos viinud läbi igakuiseid naiste väeringe “Noore kuu soovide õhtuid”, jumalannade väe avamise koolitusi, naiselikke nädalavahetusi, jaatava elustiili õpetusi ja maagilise reiki kursusi naistele.

Laager on inspireeritud Merikese ja Kristeli reisidest, mil Balile jõudes kogesid nad võimsat avardumist armastuses ja iseenda väes, vabanemist ja elujõu juurdevoolu ning naiselikkuse maagiat nii tugevalt, et tekkis suur soov seda jagada ka naistega Eestis. Seepärast kutsumegi teid just Bali saarele naiselikkuse väe laagrisse, kus kogeda vabanemist, puhkust ja toetust loodusega harmoonias elamisest ning võimsast naiseliku elujõu voost. Et peale seda tulla tagasi Eestisse juba uuena ja minna edasi iseendana – särava ja naiseliku loojana. 

Kutsume Sind sellele väga erilisele naiselikus väes kursusele. 

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!

Laagri kava täpsustub jookvalt. Kuna müstiline Bali hing juhib tihti meie tegevusi parimal moel siis oleme valmis ka ajakava muutumiseks sõltuvalt ilmast ja armastuse voost. 

Esmaspäev 
Kogunemine, sisse elamine, ühine õhtusöök ja laagri avamine.
Vajadusel transfeerid lennujaamast ööbimispaika. 

Teisipäev
Ühine äratus mõnusate energiaharjutustega. 
Hommikusöök villas.
Jumalannade jalutuskäik mööda maagilist teed kahe jõe vahel, kus täituvad väljaöeldud soovid ja hinge paitavad imelised vaated riisiterrassidele. Sel teekonnal on võimalik jõuda iseenda sisemise temponi ja rahuneda kõigist segadustest, mida kanname kaasas. (Campuhan Ridge Walk)
Karsa Spa külastus, kus kohalike tavade kohaselt saame kogeda Jumalannadele kohaseid hoolitsusi: massaazi, Bali kohalike vürtsidega keha koorimist, toitvat looduslikku kehamaski ja mõnulemist lilleõitega täidetud vannis. 
Järgneb ühine lõunasöök lootoseõite ja riisipõldude taustal. 
Merikese ja Kristeli pealalõunane loeng-praktika. 
Tagasitee päikeseloojangu mahedas paituses mööda maagilist rada ning õhtune puhkus iseendaga.

Kolmapäev
Ühine äratus mõnusate energiaharjutustega. 
Hommikusöök villas.
Väljasõit vee maagilist väge kogema.
Vee templi (Pura Tirta Empul Temple) külastus ja vee pühitsuse rituaal koos kohalike balilastega. 
Merikese ja Kristeli loeng-praktika naiselikust voolavusest ja vee puhastavast ning jõustavast väest.
Metsiku ja eksootilise kose külastus, kus läheme otse metsiku kose alla, et kogeda jõudu ja hellust ning värskendavat vee väge.  
Õhtul vaba aeg ja puhkus iseendaga.

Neljapäev
Ühine äratus mõnusate energiaharjutustega. 
Hommikusöök villas.
Loengud ja praktikad villas Merikese ja Kristeliga emakese Maa jõu ja väe kogemiseks.

Reede
Ühine väljasõit tule maagilist väge kogema. Et jõuda päikesetõusuks mäe tippu, alustame juba kell 2 öösel.
Päikesetõusu ja maagilise vulkaanilise väe kogemine ühisel rännakul mäe tippu varasel hommikul. 
Kristeli ja Merikese loeng-praktika sisemisest tulest, päikese väest ja energiast. 
Ühine tagasitee.
Hiline hommikusöök villas.
Pealelõunal ja õhtul vaba aeg ja puhkus iseendaga. 

Laupäev
Ühine äratus mõnusate energiaharjutustega. 
Hommikusöök villas.
Loengud ja praktikad villas Merikese ja Kristeliga õhu elemendi ja hingejõu ning väe kogemiseks.
Õhtul tantsuline rännak. Kinnitame õnnetunde oma kehamällu, et võtta kõik kogetu kaasa Eestisse 😉

Pühapäev
Ühine äratus mõnusate energiaharjutustega. 
Hommikusöök villas.
Laagri lõpetamine. 
Vajadusel transfeerid lennujaama.

Soovi korral on lisaks võimalik külastada ühiselt kohalikku tervendajat (annetusliku tasu eest). Samuti on võimalik soovi korral külastada kohalike hõbe-ehete valmistajate küla ning piiluda sisse mõnda showruumi (transport lisatasu eest). Saab ka külastada jalutuskäigu kaugusel asuvat Yogabarn’i, ning kogeda seal mõnd joogatundi või muud põnevat. Grupi soovil võib ühiselt või individuaalselt külastatada Bali kultuuris kuulsat meeste tuletantsu showd (Kecak Dance).
Kindlasti jätkub ka aega, et tutvuda kohaliku käsitöö ning värviliste riiete valikuga ja osta koju kaasa meeneid. Ja alati võib olla avatud üllatusteks ning lubada Bali salapärasel hingel meid juhtida 😉

Naiste väge hoiavad ja loovad Merike ja Kristel

Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning maagilise sisemaailma avardumisele.

Kristel on pühendunud naiselikkusele, naiste elujõu äratamisele ning avardumisele armastuse ja valguse väes. 
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 500 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus. Lisaks on koos loodud koolitusformaat “Teekond seitsme jumalannaga”, mis on unikaalne meetod oma naiselikkuse allikateni jõudmiseks ning erinevate takistuste eemaldamiseks sel teel. 
Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja, EFT  terapeut, Parem Elu Koolitused looja.
Kristel Treier, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiselikkuse reiki looja, reiki meister, tantrika, jogiini,  ettevõtja ja kogemuskoolitaja.

Osalustasu ja registreerimine

Toimumisaeg: 
1. Laager toimub 14.-20. jaanuar 2019. Veel on jäänud mõned kohad!
2. Laager toimub 21.-27.  jaanuar 2019. Vabanes 2 kohta!
Mõlema laagri kava ja tingimused on ühesugused.
Palun lisa registreerudes laagri kuupäevad, kus soovid osaleda.

Soovi korral ja võimalusel võib ka reisi alustada varem või lõpetada hiljem ning enne või peale laagrit kogeda veel rannamõnusid sinise ookeani kaldal või avastada teisi Bali saare piirkondi. Hea meelega aitame soovitustega randade ja hotellide või muude meelelahutuste osas. Küsi julgelt!

Toimumiskoht: Ubudi piirkond Bali saarel, Indoneesias.
Täpsema info edastame registreerunutele peale tasumist.

Palun registreeru alloleva vormi kaudu ka siis kui sul tekkis huvi aga pole osalemises veel päris kindel. Siis saame sind lisada peagi Facebooki kinnisesse gruppi, kus vastame kõigile küsimustele ning jagame jooksvalt kõike selle koolituse korraldusliku poolega seonduvat. 

Hind sisaldab: 
6 ööbimist (14.-20. 01 või 21.-27.01) kahekohalistes tubades, mugavas basseini ja aiaga villas.
Transfeerid lennujaamast ööbimispaika ja tagasi.
Väljasõit koskede ja veetempli juurde
Väljasõit vulkaani juurde päikesetõusuks.
Põhjalikku spa hoolitsuse paketti looduslike vahenditega (Bali massaaz, kehakoorimine, kogu keha toitev mask, värskete lilleõite vann koos tassikese värskendava teega).
Energiapausid loengute ajal. 
Kõiki materjale ja praktikaid ning loenguid.
1 ühise õhtusöögi saabumise päeval.
1 ühise lõunasöögi spa külastusel.
Hommikusöögid villas.
Merikese ja Kristeli toetuse ning kogu reisiks vajaliku info.
Keeleabi ja tõlkeabi inglise-eesti-inglise vajadusel.
Eksootilise elamuse, mis jääb alatiseks sinuga.
Naiseliku üllatuskingitus 😉

Hind EI sisalda:
Lennukipileteid. Tallinn – Bali (Denpasar) – Tallinn lennukipiletite tavahinnad algavad 600 eurost, lennufirmade kampaaniapakkumiste ajal võib leida veelgi odavamate hindadega pileteid, samuti võib olla vahel soodsam alustada lendu Helsingist. Soovitame lennupiletite ostmisel kasutada Estraveli või mõne muu reisibüroo teenuseid. Hea meelega aitame piletite valikul hea nõuga kui tekib küsimusi.
Kindlustust. Soovitame teha reisikindlustuse, kus on kindlasti nii meditsiinikindlustuse kui reisitõrke kaitse. Reisikindlustust pakuvad kõik suuremad kindlustusfirmad ja reisikindlustus kaasneb paljude krediitklaartidega.
Lõuna- ja õhtusööke, mis on väljaspool ühiseid tegevusi. Toit on Balil väga odav, arvestada võib alates 5 eurost päeva kohta. Toidu valik on suur, iga hinnaklassiga söögikohas suur valik väga maitsvaid toite nii kohalikust kui rahvusvahelisest menüüst.
Suveniire ja muid meelelahutusi. Üldine hinnatase on Balil oluliselt odavam kui Eestis, kuid turgudel on vajalik kauplemisoskus.

Laagri osalustasu on tasudes ettemaksuna kuni 31. augustini 580 eurot.
Alates 1. septembrist tasudes on osalustasu suuruseks 630 eurot.
Võimalus on maksta kahes osas, sel juhul on hind 2 x 350 eurot. 

Kuna laagris osalejate arv on piiratud siis koha garanteerib Sulle osalustasu ehk kohatasu ettemakse min summas 111 eurot, mille palume tasuda nädala jookusl peale registreerimist või esimesel võimaluse, kuni kohti jätkub. 
Kohatasu 111 eurot ei kuulu tagastamisele, kui laagri kohast loobud
. Ettemaksetest teeme vajalikud kulutused laagri toimumiseks öömaja broneerimisele ja materjalidele. 
Ettemaksena tasutud osalustasu ei kuulu tagastamisele kui loobud laagrist hiljem kui 1. detsembril 2018.

Palun registreeru alloleva vormi kaudu ka siis kui sul tekkis huvi aga pole osalemises veel päris kindel. Siis saame sind lisada peagi Facebooki kinnisesse gruppi, kus vastame kõigile küsimustele ning jagame jooksvalt kõike selle koolituse korraldusliku poolega seonduvat.

Küsimuste korral kirjuta merike@paremelu.ee või kristel@paremelu.ee

Kohtumiseni Balil!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike ja Kristel

Registreerumine on avatud! Palun täida registreerumiseks kastikesed allpool. Seejärel saad oma postkasti automaatvastuse lisainfoga kui registreerumine on õnnestunud.  
Palun registreeru alloleva vormi kaudu ka siis kui sul tekkis huvi aga pole osalemises veel päris kindel. Siis saame sind lisada peagi Facebooki kinnisesse gruppi, kus vastame kõigile küsimustele ning jagame jooksvalt kõike selle koolituse korraldusliku poolega seonduvat.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Top