fbpx

KOHAD ON TÄITUNUD! Naiseliku väe laager Bali saarel 17.-28.02.2020

Feb
17

Naiseliku väe laager eksootilisel Bali saarel

17. – 24. veebruar ja 24.-28. veebruar 2010
Balil on lihtne olla õnnelik!
Ja Balil on lihtne vabaneda kõigest, mida enam ei vaja ning lihtsalt olla oma naiselikus väes!
Selleks aastaks on kohad täitunud! Vaata meie teisi sündmusi.

Juba teist korda toimub “Naiseliku väe” laager naistele müstilisel ja eksootilisel Bali saarel, kus tänu erilisele loodusele on võimalik saada iseendaga kontakti lihtsamalt ja kogeda kõiki looduse elemente võimsamalt. Balil on lihtne olla õnnelik ja me õpime, kuidas naiselikkust ja õnnelikkust endas salvestada nii, et see on meiega kaasas igal pool.

Laager sisaldab lisaks Merikese ja Kristeli praktikatele nii põnevat retke metsikute koskede alla kui väekat päikesetõusu iidsete templite jalamil, jumalannadele kohased kehahoolitsused kohalikus spa-s , saame osa kohalikust veetempli pühitusest, kuulame riisi kasvamist maalilistel riisiterrassidel ja naudime kogu eksootikat ning võtame vastu, mida Bali salapärane vaim meile pakub. Külastame ka mõnda kohalikku tseremooniat ja soovi korral saab Bali tervendajalt abi. Tule energiat ja mehelikku jõudu kogeme meeste tuletantsu (Kecak tants) vaadates. Laagri lisapäevadel on võimalik kogeda valge liivaranna ja helesinise ookeani võlusid, mediteerida soojal rannaliival hommikukarge ookeanituule paituses, sukelduda läbipaistvasse vette ja nautida päikeseloojangute kordumatut ilu rannal. Lubame end selle kõige keskel juhtida ikka lähemale iseendale ja oma jumalikule naiselikkusele.
NB! Nii kosed, riisiterrassid kui päikesetõus ja templid, mida külastame on seekord uued ja hoopis teistsugused kui 2019. aasta laagris kogetud. 

Õpime suhtlema kõigi looduse elementidega, mida Balil on võimalik kogeda intensiivsemalt kui kusagil mujal. Ikka selleks, et oma naiselikus väes olla veelgi võimsamad ja kindlamad.
Kui mujal tundub see kõik ehk lihtsalt sõnadena siis Balil olles on seda iga oma keharakuga kogeda ja tunnetada nii lihtne. 

Parem Elu Koolitused on korraldanud ülipopulaarseid “Naiste väe” suvelaagreid 10 aastat. Merike ja Kristel on pühendunud naiselikkusele ning koos viinud läbi igakuiseid naiste väeringe “Noore kuu soovide õhtuid”, jumalannade väe avamise koolitusi, naiselikke nädalavahetusi, jaatava elustiili õpetusi ja maagilise reiki kursusi naistele.
2019. aastal toimus kaks “Naiseliku väe” laagrit Balil.

Laager on inspireeritud Merikese ja Kristeli reisidest, mil Balile jõudes kogesid nad võimsat avardumist armastuses ja iseenda väes, vabanemist ja elujõu juurdevoolu ning naiselikkuse maagiat nii tugevalt, et tekkis suur soov seda jagada ka naistega Eestis. Seepärast kutsumegi teid just Bali saarele naiselikkuse väe laagrisse, kus kogeda vabanemist, puhkust ja toetust loodusega harmoonias elamisest ning võimsast naiseliku elujõu voost. Tänu Bali erilisele loodusele on kõik kogemused siin intensiivsemad, kiiremad ja võimsamad. Et peale seda tulla tagasi Eestisse juba uuena ja minna edasi iseendana – särava ja naiseliku loojana. 

Kutsume Sind sellele väga erilisele naiselikus väes kursusele. 

Laagris olemise aeg on imeline aeg Sinu enda jaoks!

Laagri kava täpsustub jookvalt. Müstiline Bali hing juhib meie tegevusi parimal moel.

 

Naiste väge hoiavad ja loovad Merike ja Kristel

Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning maagilise sisemaailma avardumisele.

Kristel on pühendunud naiselikkusele, naiste elujõu äratamisele ning avardumisele armastuse ja valguse väes. 
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 5 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus. Lisaks on koos loodud koolitusformaat “Teekond seitsme jumalannaga”, mis on unikaalne meetod oma naiselikkuse allikateni jõudmiseks ning erinevate takistuste eemaldamiseks sel teel. 
Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja, EFT  terapeut, Parem Elu Koolitused looja.
Kristel Treier, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, naiselikkuse reiki looja, reiki meister, tantrika, jogiini,  ettevõtja ja kogemuskoolitaja. 

Osalustasu ja registreerimine

Toimumisaeg 
Sel aastal toimub laager kahes osas. Osaleda on võimalik ka ainult laagri põhiprogrammis. Lisalaager on mõeldud ainult põhiprogrammis osalejatele. 

Laagri põhiprogramm toimub 17. – 24. veebruaril 2020.
Sel ajal elame saare keskosas Ubudi linnakese külje all riisipõldude servas.
Hind sisaldab: 
Väljasõite metsikute koskede juurde, templitesse, päikesetõusu mägedes, kõiki tseremooniaid ja praktikaid, spa külastust jumalannale väärikate protseduuridega, 7 ööbimist mugavates konditsioneeriga tubades basseiniga kompleksis, hommikusööke, hommikusi äratusharjutusi, meditatsioone, tantsurännakut, ühe ühise õhtusöögi, ühe ühise lõunasöögi, transfeere lennujaamast ööbimispaika ja ööbimispaigast lennujaama, naiseliku üllatuskingituse, eksootilise elamuse ja naiseliku väe kogemuse , mis jääb alatiseks sinuga!
Põhiprogrammi hind on 890 eurot.

Lisalaager toimub 24.-28. veebruarini 2020.
Lisalaagri ajal kolime koos Merikese ja Kristeliga mere äärde, suurtest turismirandadest eemale, et nautida paradiisi lumivalge liiva ja helesinise ookeani ning kaunite päikeseloojangutega. Elame ookeanist 500 m kaugusel mugavates konditsioneeridega majakestes keset dzunglit. 
Hind sisaldab:
Ühist sõitu Ubudist ööbimispaika rannas ja sõitu rannast lennujaama. 4 ööbimist koos hommikusöökidega, hommikusi meditatsioone rannal, ühiseid jalgsimatku põnevatesse paikadesse rannal, ühel päeval väljasõitu maagilisse tseremooniate läbiviimise koopasse koos laevasõiduga, kõiki tseremoniaid ja praktikaid, sisemise rahu kogemuse, mille saad võtta kaasa igale poole.
Lisalaagri hind on 360 eurot.

Soovi korral ja võimalusel võib reisi alustada varem või lõpetada hiljem ning enne või peale laagrit iseseisvalt kogeda veel rannamõnusid sinise ookeani kaldal või avastada teisi Bali saare piirkondi. 
Hea meelega aitame soovitustega randade ja hotellide või muude meelelahutuste osas. Küsi julgelt!

Hinnad EI sisalda:
* Lennukipileteid. Tallinn – Bali (Denpasar) – Tallinn.  
Lennukipiletite tavahinnad algavad 600 eurost, lennufirmade kampaaniapakkumiste ajal võib leida veelgi odavamate hindadega pileteid, samuti võib olla vahel soodsam alustada lendu Helsingist. Soovitame lennupiletite ostmisel kasutada Estraveli või mõne muu reisibüroo teenuseid. Hea meelega aitame piletite valikul hea nõuga kui tekib küsimusi.
* Kindlustust. Soovitame teha reisikindlustuse, kus on kindlasti nii meditsiinikindlustuse kui reisitõrke kaitse. Reisikindlustust pakuvad kõik suuremad kindlustusfirmad ja reisikindlustus kaasneb paljude krediitklaartidega.
* Lõuna- ja õhtusööke, va need, mis kavas mainitud (põhilaagris 1 lõunasöök, 1 õhtusöök).
Toit on Balil väga odav, arvestada võib alates 5 eurost päeva kohta. Toidu valik on suur, iga hinnaklassiga söögikohatadea suur valik väga maitsvaid toite nii kohalikust kui rahvusvahelisest menüüst.
* Suveniire ja muid meelelahutusi.
Üldine hinnatase on Balil oluliselt odavam kui Eestis, kuid turgudel on vajalik kauplemisoskus.
* Tasu kohalikele tervendajatele. 
Tasumine tervendajatele toimub annetuspõhiselt, sinu enda südmae järgi. 

Toimumiskoht: Bali saarel, Indoneesias. Lennujaam, kuhu lennata: Denpasar, Bali. 
Täpsema info aadressidega edastame registreerunutele peale tasumist ja hiljemalt kuu enne toimumist e-kirja teel.

Kuna laagris osalejate arv on piiratud ja sel aastal teeme vaid ühe laagri siis koha garanteerib Sulle osalustasu  tagastamatu ettemakse min summas 111 eurot, mille palume tasuda nädala jookusl peale registreerimist või esimesel võimaluse, kuni kohti jätkub. 
Kohatasu 111 eurot ei kuulu tagastamisele, kui laagri kohast loobud
. Ettemaksetest teeme vajalikud kulutused laagri toimumiseks öömaja broneerimisele ja materjalidele. 
Ettemaksena tasutud osalustasu ei kuulu tagastamisele kui loobud laagrist hiljem kui 1. jaanuaril 2020.

Osalustasu on võimalik tasuda ka mitmes osas, anna oma võimalustest meile teada. 

Kohtumiseni Balil!
Hoolivuse ja armastusega,
Merike ja Kristel

Kõik kohad on täitunud! Vaata meie teisi sündmusi.
Küsimuste korral kirjuta merike@paremelu.ee või kristel@paremelu.ee

Top