fbpx

Noore kuu müstika Anu Kallavusega Alumiste talus 1.08

Aug
1

Kohad on täitunud!
Jälgi meie järgmisi sündmusi ja registreeru varakult!
<3
Mida räägivad taevatähed just sulle selle kuu loomise kohta? 
Kuidas oleks veeta üks suveõhtu metsikus vanas talus koos toetava naisteringiga?
Kas soovid lubada endale ühe väikese seikluse ja kogeda midagi uut?

Merike ja Kristel arvavad, et see suvi on läinud täielikult omaenda voos ja hästi põnevalt. Ja mis kõige toredam –  on kesksuvi ja teha jõuab veel nii mõndagi!
Naistega väekas Kirna mõisas piknik on peetud, meeste õpetlik komöödiashow on koos ära vaadatud, täiskuuöösel on rabalaukas ujutud, traditsiooniline suvelaager on augustisse ära korraldatud. Aga mida põnevat võiks veel teha? Õige, me pole veel tähtedega juttu ajanud ega labürindis oma tõde ja teed otsinud! Ja üks vana metsik eestimaine talu noore kuu õhtul koos naisteringiga kõlab nagu väike seiklus, kas pole?

Teeme siis ära – noore kuu loomise õhtu täiesti teistmoodi ehk 1. augustil läheme külla hingeastroloog Anu Kallavusele Alumiste talusse Jõgevamaal. 
Kogeme vana ja metsiku talu suveõhtu müstilist lummust, leiame oma küsimustele vastused teekonnal enda keskmesse seigeldes labürindis, lülitame end linnarütmidest ja tavarutiinist välja, kogeme kogu keha ja hingega Eestimaa suvist ilu, leiame toetuse naisteringis, jagame naiselikke salatarkusi, märkame jälle seda kaunist ja väekat naist iseendas, lubame oma loovuse vallanduda, naudime looduse toetust ja üksolemist. Tulemärgis sündiva noore kuu toetuseks süütame lõkke kui ilm lubab.  

Ja muidugi kuulame Anu põnevaid jutte planeetidest ja tähtede seisust. Mida seekordne lõvi tähemärgis sündiv noor kuu meile olulist öelda tahab. Just igaühele eraldi sest oleme ju unikaalsed ja erilised. Mida praegune suvine tähtede seis meie ümber loob. 

Anu Kallavus on hingeastroloog ja korraldab tunnetuslikke astroloogia seminare, kus eesmärgiks inimestes oleva potentsiaali avamine näitamaks võimalusi elada avatumalt ja julgemalt. Vabaneda inertsist ja hirmust tundmatu ees.

Eriti meelsasti teeb ta astroloogilisi nõustamisi. Sest iga inimene kannab endas suurt arengupotentsiaali. Selle teadvustamine aitab võtta uue suuna ja saada oma elu loovate jõudude juhiks. Sündmuste ennustamisega ei tegele, küll aga nende mõtestamisega. Sest igale küsimusele on vastused meis enestes.
Astroloogia võimaldab teadvustada oma potentsiaali, unikaalsust, arhetüüpset olemust. Aitab mõista, mida oleme tulnud arendama, millised on meie kitsaskohad, aitab vabastada vanu mustreid läbi äratundmise, keskenduda protsessidele, mis antud hetkel toimuvad, olla “kohal” ja vabaneda harjumuspärasest kordustemustrist.
Elu on igal hetkel uus. Kõik voolab. Kõik tuleb ja läheb. Inimene on küll vaba oma valikutes, aga ta vastutab kõige eest mida mõtleb, ütleb, tunneb ja teeb. Meie elu on meie looming. Energiad, mida maailma saadame on nagu meie lapsed, meie looming. 
Seetõttu on oluline iga olukord võimalikult terviklikult vastu võtta. Tänades. Sest meie looming pöördus meie juurde tagasi. Alles siis saavad hakata toimuma muutused.

Esoteeriline astroloogia lähtub inimesest kui vaimolendist ja käsitleb eelkõige isiksuse ja Hinge integratsiooniga seotud kasvuraskusi, väljakutseid ja kingitusi. Aitab mõista, millist kogemust me hetkel läbime ja seda, kuidas olla energia meister, mitte ohver. See, kes sa oled, on olulisem kui see, mida sa teed.

Kellele
Oodatud on kõik naised!
Kõik, kes on valmis astuma välja oma mugavustsoonist ja kogema looduse valgust ja pimedust ning tunnistama enda väge ja jumalikkust. 
Ja ka kõik need, kes kahtlevad oma valikutes ja on segaduse loori sees.
Oled oodatud ka siis kui tunned, et su vägi on hetkel sinust eemal või justkui kadunud.
Ka neil hetkedel kui tunned ennast täiesti metsikuna.
Ka siis kui tunned ennast emotsioonide draamades põlemas.
Aga oled oodatud ka siis kui sinu elumeri on parasjagu tüüne ja elad täies harmoonias iseenda ja oma väega ning ennast ümbritseva keskkonnaga.
Oled oodatud ka siis kui alles otsid ennast ja oma väge, kuid sa tead juba – ta on olemas!

Miks just naistele
Vahel on vaja aega omavahel, et need metsikud ja müstiliselt taltsutamatud Jumalannad meis saaksid vabalt väljenduda, kogeda teiste sama väekate ja maagiliste naiste toetust ja mõistmist. Et siis jälle minna igapäevaellu targemana, rahulikumana ja teadmisega, et sinu sees on see maagiline paik ja sinu ümber on nende naiste toetav ring, kuhu saad tagasi tulla.

Noore kuu õhtut juhatavad ja Anu juurde külla kutsuvad Merike Kütt ja Kristel Treier

Merike on pühendunud jaatavale elustiilile ja seeläbi inimeste aitamisele ning oma maagilise sisemaailma avardumisele.
Kristel on pühendunud naiselikkusele ning avardumisele armastuse ja valguse väes.  
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe juba rohkem kui 6 aastat nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid augustikuus. Ja iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni meid järgmisena juhatatakse. <3

Kus ja millal
1. augustil kell 19.00 Alumiste talus Jõgevamaal.
Täpsemad juhised kohaletulekuks saadame osalejatele meiliga. Arvesta, et Tallinnast on teekonna pikkus 160 km ja Tartust 75 km.
Sündmus toimub iga ilmaga ja kestab 2 – 3 tundi.

Osalustasu
Osalustasu on maagilised 33 eurot. 
Koha kinnitab osalustasu ettemakse, mis ei ole tagastatav kui loobud.
NB! Osalustasu ei sisalda transporti. 
Kui soovid osaleda ja tasu on just hetkel takistuseks siis kirjuta registreerudes oma võimalustest ja leiame koos lahendused.

Kui soovid kellegiga transporti jagada siis palun märgi registreerudes, kust linnast tuled ja kas soovid transporti pakkuda või vajad seda. Siis saame osapooled kokku viia.
Oluline: Märgi registreerudes kindlasti oma täpne sünniaeg (kuupäev, aasta ja kellaaeg) ning sünnikoht!

Osalemise kinnitus ja lisainfo kohaletuleku juhistega ning infoga ettemakse tasumise kohta jõuab sinuni e-kirjaga peale registreerumisvormi täitmist. 

Kohad on täitunud!
Jälgi meie järgmisi sündmusi ja registreeru varakult!
<3

Armastusega,
Merike ja Kristel

Top