fbpx

Noore kuu soovide õhtu naistele 29.04. Kohtume online ruumis!

Apr
29

Millal sa viimati kogesid hetke iseendale – kergust, armastust ja toetatud tunnet?
Kevade tuleb alati, kas lubad ta oma südamesse?
Kas mäletad veel seda imelist naist, kes sa oma maagilises väes tegelikult oled?

JAA, juba tuttavas turvalises virtuaalses ruumis. Hoiame kõiki ja püsime kodus. Kuid “online” ruumis saame olla kõik koos, igaüks omast kodust, saame jagada rõõme, muresid, küünlatuld ja kõike, mis hingel.
Meie hinged naistena igatsevad seda mõnusat naisteringi tunnet, kus koos olemisest sünnib alati nii mõnus energia. Päevakajalised teemad saavad uue vaatenurga ja iseendas jälle mõni tahk selgemaks kui varem.  
Kuigi paljud töötavad täna kodust või on lausa puhkama jäänud siis tunneme, et seda päriselt iseenda jaoks olemise aega napib. Ja naistena peame olema valmis toetama kogu oma peret ja lähedasi. Kogu jõu ja väe selleks saame naiste ühisväest ja valgusest, mis meile ühises ringis palju lihtsamalt kättesaadav.
Kui sa tunned ka seda igatsust naiste ühise väe ja toe järele siis oled oodatud osalema virtuaalsel naisteõhtul!
Eelmiste virtuaalsete naisteringide tagasisidest jäi kõlama, et suudame üheskoos luua toetava ringi ja erilise rahu ning armastuse õhkkonna ka nii! 

Leiame või taastame ühenduse naiste ürgse ühisväega, mis annab meile esiemade naiseliku tarkuse, kristallpuhta tõe, vabastava julguse, kindla toetuse, endaks olemise vabaduse, lihtsa rõõmu, harmoonia looduse ja oma kehaga, rahulolu ja õnnelikkuse ning näitab teed just nende kogemusteni, mida ise valime.  

Igas kuus koguneme siis kui Õeke Kuu on kasvamas, et anda ka meile oma toetus ja kasvamise vägi. Meie naised teame, et on asju, mida mõistame, tajume ja saame jagada vaid omavahel. Ka terveneda ja ennast väestada saame omavahel olles, et siis jälle minna maailma ja jagada seda, mis meie südames.

Me läheme sügavamale naiselikkuse ja iseenda allika lätetele. Hoiame ringid väiksemad ja läheme koos, et kogeda omaenda loomise väge. Naistes on peidus kõikide võimaluste potensiaal. Läbi aegade on naisi hoitud omaenda väest eemale. Mitmeid põlvkondi oleme oma väge kasutanud vaid teiste heaks. Siis nüüd on aeg omaenda vägi iseendale tagasi võtta ja kasvada selles naisena veelgi. Sest alles siis on meil jagada ka oma lähedastele kui oleme iseennast toitnud pühast armastuse karikast,

See ring toetab sind just selles kohas, kus sa praegu oled sest naistena me teame. Teame neid kohti, kus on valu ja segadus, kus maa kõigub, jõud hääbub ja hakkame vajuma emotsioonide sügavasse sohu. Teame ka neid kohti, kus meist on järel vaid killud ja mõni neist lõiganud sügava haavagi. Teame, kui sees on tühjus ja teerada ei näe. Me oleme kõik olnud neis kohtades ja ka naised enne meid ja peale meid.
Kuid me teame ka neid kohti, kui südame ette ehitatud kivimüür langeb kivi haaval ja meie südames peituv armastuse valgus pääseb valla. Kohti, kus sisemine rõõm on nii suur, et see ei mahu ära ei meisse ega tervesse universumisse. Teame andestamise ja enesearmastamise kohti, koos võimsa vabanemise tundega. Teame tingimusteta armastuse väge, armumise õrna värelust hinges, kire leegi kõrvetavat kuumust. Teame ka kohti, kus on lihtne rahus olemise tunne, voolamine usalduses, sisemine juhatus, käivitav tulesäde, maapinna kindlustunne, tuulehoo värskendav voog meie tundeid vabalt sõnadeks vormimas, elusolemise ilu ja ainult naistele omane maagiline loomise vägi.  
Need on kohad, kus käivad kõik naised ühel või teisel moel, kõik need on osakesed loodusest. Nii nagu ka meie oleme looduse osad ja meie igapäevane hakkamasaamine iseenda ning ümbritsevaga sõltub ennekõike sellest kui hea on meie kontakt loodusega. Enda sees tasakaalu luues, saame aidata ka looduses säilitada olulist. Nii saab loodus jätkuvalt meile olla abiks ja toetuseks kõigi oma võimsate elementide ja maagiliste jõududega.

Vahel oleme oma elurattal lubanud ennast kaasa haarata nii jäägitult või tiirleme hoopis teiste loodud elutempodes, et seda hetke iseendale ei teki niisama. Elu meie ümber vajab meilt ju kogu aeg midagi! Seepärast ongu just naisteringid need kohad, kus saab võtta selle aja isendale. Õpime tundma ja aktsepteerima iseennast, oma jumalikku väge ja oma varjukülgi. Leiame endas üles ilu ja harmoonia, teadlikkuse, naiseliku vaistu. Ja tasakaalustame enda sees kõike, mis loomulikust tasakaalust väljas.   

Iga kord valime mõne teema, mis on just sel hetkel õhus, mis meid puudutab ja mille kohta oleme saanud selge juhatuse. Et siis selles turvalises naisteringis kogeda, anda, saada, lubada.
Ja lahkudes võtta kaasa see elususe tunne, päris iseendana säramise ja omaenda võimsas väes loomise tunne, mis paneb meil silmad särama, puusad nõksuma, rinna ette ja õlad taha sirutama. See tunne, kes sa tegelikult oled ja kui palju sinu sees on armastust ja väge, selgust ja ühendust elujõu allikaga, jääb sinuga kaasa peale õhtu lõppemist ja kestab… 

Juhime sind sel õhtul iseendale ja maagilisele naiselikule loomise väele lähemale. Naiste ühises ürgses väes, mis on meile kõigile kättesaadav kui soovime ja valime. Oled armastusega oodatud! <3

Naiste väeringid viivad läbi:
Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja kogemuskoolitaja.
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid ja talvised retriidid Bali saarel. Lisaks erinevad meeskonna-, motivatsiooni-, enesearengu koolitused ja rituaalid. Iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni järgmisena juhatatakse. <3

Kus 
Seekord toimub naistering interneti vahendusel virtuaalses ruumis ehk online`s.
Osalemine on lihtne ka siis kui sa pole arvutiga ega internetisündmustega varem kokku puutunud.
Saadame sulle sündmuse toimumise päeval e-kirjaga lingi, kuhu klikkides oledki kohe meie ühises ruumis. Kuhugile eraldi sisse logima ega registreerima ega alla laadima midagi ei pea!
Sündmuse viime läbi zoom.us keskkonnas, kus kõik saavad võimaluse olla oma telefoni või kaamera abil nähtavad ja samuti rääkida kõiges kaasa.
Sul on vaja osalemiseks internetiühendust ja nutitelefoni või arvutit või tabletti ja rahulikku kohta, kus keegi sind ei sega. Võid osaleda ka õues jalutades või autost. Palume siiski, et sa väldiksid autoroolis olemist!

Millal
Kolmapäeval 29. aprillil kell 18.00-20.00.
Võimalik, et läheb ka pisut pikemalt, oleme kõigele avatud. 

Osalustasu
Seekord on osalustasu on vaid 11 eurot.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega. Täida allolevad kastikesed ja leiad oma postkastist e-kirja koos tasumise ja ühisesse ruumi ligipääsu infoga. 

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.

Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

 

Top