fbpx

Noore kuu soovide õhtu naistele Tartus 13.03

Mar
13Kas Sinu elus on tasakaal ja kindlustunne? 
Kas Sul on lihtne astuda elus järgmist sammu või oled vajunud sügavale kohta, kus oled?
Kuidas leida Emakese Maa toetus ja astuda alati omal rajal?
Kas sinu elus on majanduslik stabiilsus, kehas hea tervise vundament ja suhetes turvatunne?

Merike ja Kristel pühendavad selle õhtu Emakesele Maale ehk maa elemendile meie elus.  Me võime suruda oma jalad kindlalt maapinnale ja tunnetada, kuidas Maa meid kannab ja hoiab. Kui oleme tasakaalust väljas siis kõnnime vahel justkui “soo peal” ja kõik kõigub, kuid tegelikkuses on maapind alati kindel meie jalgade all. Maa on see, mis tasakaalustab meie emotsioone ja torme. Maa on see, mis maandab meid kui liialt “lendama” läheme ;). Kuid jäädes ühte kohta oma elus paika liiga pikaks ajaks, võime vajuda maa sisse ja tunda, kuidas kõikjal on paigalseis.
See kindlustunne, mida maa-element meile pakub, see on aluseks nii majanduslikule ja füüsilisele tasakaalule ning stabiilsusele meie elus kui ka emotsionaalsele. Maa-elementi tundes ja oma ellu kaasates saame teha muutusi kõigis oma eluvaldkondades: suhetes, tervises, töös, enesearengus. Vahel piisab vaid selest kui mõistame, kuidas see toimib ja kuidas oleme looduse elementidega seotud. 
Kuidas on sinu suhe Emakese Maaga ja kui palju võtad sa vastu tema toetust? Või hoopis kulutad jõudu iseenda ja looduse rütmidega võideldes? 
Milline on sinu isiklik Maa? Kas on see kuiv kui kõrb või kasvatab lopsakaid vilju või on see kaetud kaunite õitega? Just nii on ka sinu elus paljude valdkondadega…
Sellest kõigest me räägimegi! Ja nagu ikka on lisaks natuke maagiat ja tseremooniad-praktikad, mis aitavad päriselt kogeda Emakese Maa väge ja oma unistustele jõudu anda.

Naiste vägi toob meid ikka ja jälle kord kuus kokku, et kogeda toetust, mõistmist, hoolivust, tingimusteta armastust ja uut energia voogu! Teemaks iga kord midagi olulist, mis sel hetkel meelel!

Sinus on kõik olemas, et olla enesekindel ja tasakaalus naine. Kuidas? Just sellest me räägimegi, teeme harjutusi, otsime ja leiame. Iseendas. Ära ole üllatunud, et kõik naised on vahel tajunud enda ärakaotamist. Seepärast ongi koos erinevas eas naiste tarkuse ja väega, ühises ringis turvaline viis iseendaga tuttavaks saada. Sinu kõrval olevad naised toetavad sind, sest nad teavad. Meie naised teame ja on asju, mida vaid meie mõistame ja tajume ning saame rääkida omavahel.

Selle hooaja ühistel naisteõhtutel räägime kõigest, mis naiste elus päriselt oluline on. Loome turvalise ruumi kergelt ja heas tundes!

Noore kuu õhtud on väeringid naistele. Kõigest, mis naiste elus päriselt oluline. Kohtume igal kuu just siis kui noor kuu on end loonud ja on kõige mõnusam aeg  korraks iseenda jaoks aeg võtta.

Mis sinu elus muutub, kui sa noore kuu õhtutel osaled?
* Jätad selja taha vähemalt ühe sind piirava minevikumustri
* Kasvatad oma eneseusaldust, et luua oma ellu imesid
* Avastad endas asju mida sa tegelikult teha tahad
* Koged sügavamat hingelist kohalolu
* Elad nii, et su süda laulab

Tundub liiga ilus?
Meie lubadus on, kui sa kõike praktiseerid ja ellu viid, mida meie kursusel teeme ja jagame, siis sinu elus leiavad aset muutused, mida märkavad ka kõik teised. Kui sa võtad seda kursust kui järjekordset loengut ja päriselt neid teadmisi ja kogemusi ellu ei vii, siis me lubame, et mitte midagi sinu elus ei muutu!

Murra mustrit – sinu käes on võti muuta oma senine elu oma unistuste eluks! Elada just selle naisena, kes sa ise oled alati soovinud olla. Ja luua enda ümber suhteid, olukordi, mis sind toetavad. 

Noore kuu õhtutel soovime koos soove ja vaatame iseendasse. Iga kord valime teema, mis on õhus, mis meid puudutab. Ja koos toetame üksteist sel teel, nii nagu naised ja emad üksteist toetada oskavad. See on hindamatu väärtus, et meil on see turvaline naistering, milles kogeda, anda ja saada. Igaüks saab oma teekonnale vajaliku just sel kohal, kus me oleme.

Loomulikult võid sa unistada ka üksi kodus olles või pikemal autosõidul või lõunapausi ajal. Aga oleme ausad – seda hetke iseendale on vahel nii raske võtta, sest elu meie ümber vajab meilt kogu aeg midagi. Seepärast ongi igakuine noore kuu õhtu see, kus me toetame sind sinu teel ja sa oled hoitud armastuse ja naiste väega. Seekord teeme jälle unistuste tahvli, võtame kaasa uued ajakirjad ja lubame oma sisetundel ning loomingul lennata!

Noore kuu õhtutel saad:
*
 Luua salajase püha suhte iseendaga, oma väe, jumalikkuse ja varjukülgedega
Tundma õppida ja aktsepteerida iseennast
* Leiad endas üles ilu ja harmoonia
* Vabastad end vanadest mustritest, mis piiravad ja muretsema panevad
* Konkreetsed ja praktilised harjutused
* Kogemuse naiste väeka ringi toetust, eri vanuses ja elukogemuses naiste ühist tarkust ja jõudu
* Teadlikuks kuu maagilisest energiast
* Õppida usaldama iseennast ja elu
* Luua oma ellu rohkem harmooniat ja tasakaalu
* Tasakaalustada oma elus mehelikkust ja naiselikkust
* Teadmised, kuidas avastada endas elujõu allikad, et elada harmoonias looduse loomulike rütmidega.

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud.

Väga tihti me unustame igapäeva askelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde. 
Ja pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Sa oled oodatud osalema, kui oled valmis olema ise oma elu looja, kui võtad vastutuse oma elu eest enda kätte ja oled valmis nii unistama kui astuma reaalseid samme, et unistused saaksid tegelikkuseks.

On ainult 1 inimene maailmas, kes saab sinu tulevikku muuta selliseks nagu sa soovid – see inimene oled sina ise.

Tule ja loome üheskoos oma tuleviku koos kuu loomise maagiaga – koos võimendub kõik.
Meil on põnevaid praktikaid ja kogemusi, mida jagada, me juhime sind sel õhtul läbi teekonna naisena oma unistusteni. Igaühe erinevalt oma sisetunde ja sisemise hääle juhendamisel.

Noore kuu õhtu viivad läbi:

Merike Kütt, Louise Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister ja kogemuskoolitaja.
Pildistas Tinc Photo

Kus?
Peretarkuse Keskus, Suur Kaar 53, Tartu.
Sissepääs hoovipoolsest uksest.

Millal?
Kolmapäeval, 13. märtsil kell 18.00-21.00

Osalustasu?
Noore kuu õhtu osalustasu on 20 eurot.
Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale ja teepausi.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega või kohapeal sularahas.

Registreeru noore kuu soovide naisteõhtule:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top