fbpx

Noore kuu soovide õhtu naistele Tartus 22.09

Sep
22


Millised soovid ja unistused valid sina sel sügisel?
Millal sa viimati kogesid harmooniat ja ühendust oma kehaga?
Kuidas jääda naiselikuks tänapäeva maailmas?

Kaheksandat naisteõhtute hooaega alustame uue hooga uues ruumis naiseliku tantsurännaku ja unistuste tahvli loomisega!
See õhtu on kõigile naistele, igas vanuses, iga kehakuju ja juuksevärviga sest igas naises on peidus kaunis ja habras looja, naiselik tasakaal ja tarkus. Läbi aegade on naisi hoitud omaenda väest eemale. Mitmeid põlvkondi oleme oma väge kasutanud vaid teiste heaks. Siis nüüd on aeg omaenda vägi iseendale tagasi võtta ja kasvada selles naisena veelgi. Sest alles siis on meil jagada ka oma lähedastele kui oleme ise tasakaalus ja rahulolevad.

Naistering toetab sind just sellena, kes sa praegu oled, sest naistena me teame kõik neid samu kohti. Teame, kus on valu ja segadus, kus maa kõigub, jõud hääbub ja emotsioonid veavad sügavasse sohu. Teame kohti, kus meist on järel vaid killud ja mõni neist lõiganud sügava haavagi. Teame, kui sees on tühjus ja teerada ei näe. Me oleme kõik olnud neis kohtades ja ka naised enne meid ja peale meid.
Naistena teame ka neid kohti, kui südame ette ehitatud kivimüür langeb kivi haaval ja meie südames peituv armastuse valgus pääseb välja. Kus sisemine rõõm on nii suur, et see ei mahu meisse ära. Teame andestamise ja enesearmastamise kohti, tingimusteta armastuse väge, armumise õrnust, kire leegi kõrvetavat kuumust.
Ja tuletame alati üksteisele meelde, et ka kõige hullemas keerises on alati lihtsalt rahus olemine võimalik, voolamine usalduses, sisemine juhatus, elusolemise ilu ja ainult naistele omane mõistmine.

Väga tihti me unustame igapäeva askelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme naisteringis, et anda kõigile meie soovidele ja taotlustele ühine jõud. 
Ja pühendame selle õhtu iseendale. Sellele imelisele naisele, kes on meie sees olemas ka siis kui me igapäevaelus ei märka teda. 
Tule ja anna võimalus naisele enda sees!

Seekord teeme ühises energias ja toetuses igaüks omale unistuste tahvli. Naised, kes on meie ringides unistuste tahvleid loonud, teavad rääkida imelugusid, kuidas need pildid elama hakkavad. 

Mis see unistuste tahvel on? 
Alles siis kui suudad ja leiad aega millestki unistada, saab see võimaluse materialiseeruda sinu ellu. Unistuste tahvel on üks eriti naiselik ja kaasahaarav viis leida oma unistused üles. Ükskõik, kas nad on peidetud sinu südame ja hinge salasoppidesse või oled neid oma mõtetes juba ammu veeretanud.
Tegelikult ei taha me ju keegi lihtsalt uut autot või uut kodu või palju raha pangakontole. Me soovime tunda end õnnelikuna, hoituna, armastatuna, soovime tunda turvaliselt ja nautida erinevaid heade asjadega kaasnevaid tundeid. Unistute tahvli loomine on midagi enamat kui vaid pildid, selle läbi leiad sa tee selle sügava tundeni enda sees. Ja käivitades selle tunde, hakkab su ellu tekkima sammhaaval võimalusi ja viise, kuidas saaksid seda kogeda. See on viis muuta energiaid oma elus ja läbi iseenda kogeda ka maailma täiesti teisel moel. Tule ja proovi järele!

Lisaks unistamisele loome ka oma naiseliku kehaga kontakti. Sinu keha teab, kuidas soovib end tunda ja mida kogeda. Kuulame siis tantsutrännaku rütmide abil, mida meie kehal on meile öelda.

Mis see tantsurännak veel on?
Lubame rütmidel ja oma kehal end juhtida. Mis on vaja vabaneda see vabaneb ja millega on vaja end laadida, sellega saad laetud. Just nii nagu sel hetkel sulle on parim sest su keha teab.
Tantsimine sellel õhtul on vaimne praktika füüsilises vormis. Ei ole õigeid ega valesid liigutusi ega samme, ei ole õigeid ega valesid rütme. Oled sina oma naiselikus loomises ja unikaalsuses! Sobib kõigile naistele, sõltumata vanuse või kehakaalu numbrist. Tantsusamme teadma ei pea ja mingit kogemust vaja pole.

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, astu vaid üks samm enda poole!

Vahel oleme oma elurattal lubanud ennast kaasa haarata nii jäägitult või tiirleme hoopis teiste loodud elutempodes, et seda hetke iseendale ei teki niisama. Elu meie ümber vajab meilt ju kogu aeg midagi! Seepärast ongu just naisteringid need kohad, kus saab võtta selle aja isendale. Õpime tundma ja aktsepteerima iseennast, oma unistusi, oma keha, ka oma elu varjukülgi. Leiame endas üles ilu ja harmoonia, teadlikkuse, naiseliku vaistu. Ja tasakaalustame enda sees kõike, mis loomulikust tasakaalust väljas.   

Juhime sind sel õhtul iseendale ja maagilisele naiselikule loomise väele lähemale. Naiste ühises ürgses väes, mis on meile kõigile kättesaadav kui soovime ja valime. Oled armastusega oodatud! <3

Naiste väeringe viivad läbi juba seitsemendat hooaega: 
Merike Kütt, Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja kogemuskoolitaja.
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid ja talvised retriidid Bali saarel. Lisaks erinevad meeskonna-, motivatsiooni-, enesearengu koolitused ja rituaalid. Iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni järgmisena juhatatakse. <3

Kus 
Kohtume Tähtvere Naistekeskuses, kus ootab meid naiselik ja hubane ruum. 
Tartu kesklinnas Näituse tn 3, sissepääs hoovi kaudu.

Millal
Teisipäeval 22. septembril kell 18.00-21.00

Osalustasu
Noore kuu õhtu osalustasu on 20 eurot.
Hind sisaldab alati midagi näksimiseks ja teepausi ning kõiki vajalikke materjale.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega või kohapeal sularahas. Leia oma postkastist e-kiri koos lisainfoga.

Turvalises naisteringis võime lihtsalt kogeda nii nagu me ise parasjagu vajame.
Ja lahkudes võtta kaasa see elususe tunne, päris iseendana säramise ja omaenda võimsas väes loomise tunne, mis paneb meil silmad särama, puusad nõksuma, rinna ette ja õlad taha sirutama. See tunne, kes sa tegelikult oled ja kui palju sinu sees on armastust ja väge, selgust ja ühendust elujõu allikaga, jääb sinuga kaasa peale õhtu lõppemist ja kestab… 

Registreeru noore kuu soovide naisteõhtule:

Nimi*

Email*

Telefon*

Teema

TeadeHoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

 

 

Top