fbpx

Noore kuu soovide õhtu naistele Tartus 27.01

Jan
27


Millal sa viimati kogesid päriselt elusolemise tunnet?
Milline on see imeline ja väekas naine sinu sees?
Kas oled valmis astuma suure sammu iseendale veelgi lähemalt?

See on viimane naisteõhtu enne seda kui Merike ja Kristel sõidavad Balile iseennast laadima ja naisteretriitii läbi viima. 

Leiame või taastame ühenduse naiste ürgse ühisväega, mis annab meile esiemade naiseliku tarkuse, kristallpuhta tõe, vabastava julguse, kindla toetuse, endaks olemise vabaduse, lihtsa rõõmu, harmoonia looduse- ja oma kehaga, rahulolu ja õnnelikkuse ning näitab teed just nende kogemusteni, mida ise valime.  

Ainult naisele mõeldud väeringid toimuvad seitsmendat hooaega. Igas kuus koguneme siis kui Õeke Kuu annab meile oma kasvamise toetuse ja väe. Meie naised teame, et on asju, mida mõistame, tajume ja saame jagada vaid omavahel. Ka terveneda ja ennast väestada saame omavahel olles, et siis jälle minna maailma ja jagada seda, mis meie südames.

Sellel hooajal läheme sügavamale naiselikkuse ja iseenda allika lätetele. Hoiame ringid väiksemad ja läheme koos, et kogeda omaenda loomise väge. Naistes on peidus kõikide võimaluste potensiaal. Läbi aegade on naisi hoitud omaenda väest eemale. Mitmeid põlvkondi oleme oma väge kasutanud vaid teiste heaks. Siis nüüd on aeg omaenda vägi iseendale tagasi võtta ja kasvada selles naisena veelgi. Sest alles siis on meil jagada ka oma lähedastele kui oleme iseennast toitnud pühast armastuse karikast,

See ring toetab sind just selles kohas, kus sa praegu oled sest naistena me teame. Teame neid kohti, kus on valu ja segadus, kus maa kõigub, jõud hääbub ja hakkame vajuma emotsioonide sügavasse sohu. Teame ka neid kohti, kus meist on järel vaid killud ja mõni neist lõiganud sügava haavagi. Teame, kui sees on tühjus ja teerada ei näe. Me oleme kõik olnud neis kohtades ja ka naised enne meid ja peale meid.
Kuid me teame ka neid kohti, kui südame ette ehitatud kivimüür langeb kivi haaval ja meie südames peituv armastuse valgus pääseb valla. Kohti, kus sisemine rõõm on nii suur, et see ei mahu ära ei meisse ega tervesse universumisse. Teame andestamise ja enesearmastamise kohti, koos võimsa vabanemise tundega. Teame tingimusteta armastuse väge, armumise õrna värelust hinges, kire leegi kõrvetavat kuumust. Teame ka kohti, kus on lihtne rahus olemise tunne, voolamine usalduses, sisemine juhatus, käivitav tulesäde, maapinna kindlustunne, tuulehoo värskendav voog meie tundeid vabalt sõnadeks vormimas, elusolemise ilu ja ainult naistele omane maagiline loomise vägi.  
Need on kohad, kus käivad kõik naised ühel või teisel moel, kõik need on osakesed loodusest. Nii nagu ka meie oleme looduse osad ja meie igapäevane hakkamasaamine iseenda ning ümbritsevaga sõltub ennekõike sellest kui hea on meie kontakt loodusega. Enda sees tasakaalu luues, saame aidata ka looduses säilitada olulist. Nii saab loodus jätkuvalt meile olla abiks ja toetuseks kõigi oma võimsate elementide ja maagiliste jõududega.

Vahel oleme oma elurattal lubanud ennast kaasa haarata nii jäägitult või tiirleme hoopis teiste loodud elutempodes, et seda hetke iseendale ei teki niisama. Elu meie ümber vajab meilt ju kogu aeg midagi! Seepärast ongu just naisteringid need kohad, kus saab võtta selle aja isendale. Õpime tundma ja aktsepteerima iseennast, oma jumalikku väge ja oma varjukülgi. Leiame endas üles ilu ja harmoonia, teadlikkuse, naiseliku vaistu. Ja tasakaalustame enda sees kõike, mis loomulikust tasakaalust väljas.   

Iga kord valime mõne teema, mis on just sel hetkel õhus, mis meid puudutab ja mille kohta oleme saanud selge juhatuse. Et siis selles turvalises naisteringis kogeda, anda, saada, lubada.
Ja lahkudes võtta kaasa see elususe tunne, päris iseendana säramise ja omaenda võimsas väes loomise tunne, mis paneb meil silmad särama, puusad nõksuma, rinna ette ja õlad taha sirutama. See tunne, kes sa tegelikult oled ja kui palju sinu sees on armastust ja väge, selgust ja ühendust elujõu allikaga, jääb sinuga kaasa peale õhtu lõppemist ja kestab… 

Juhime sind sel õhtul iseendale ja maagilisele naiselikule loomise väele lähemale. Naiste ühises ürgses väes, mis on meile kõigile kättesaadav kui soovime ja valime. Oled armastusega oodatud! <3

Naiste väeringid viivad läbi:
Merike Kütt, Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja maagilise reiki meister.
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister, tantrika ja kogemuskoolitaja.
Koos on nad pühendunud maagilisele naiste väe äratamisele ja loonud armastuses igakuiseid naisteringe nii Tallinnas, Tartus kui mujal. Ühistel noore kuu soovide õhtutel on osalenud selle aja jooksul ligi 1000 naist. Traditsiooniks on saanud ülipopulaarsed “Naiselikkuse väe” suvelaagrid ja talvised retriidid Bali saarel. Lisaks erinevad meeskonna-, motivatsiooni-, enesearengu koolitused ja rituaalid. Iial ei tea, kuhu ja milliste sündmusteni järgmisena juhatatakse. <3

Kus 
Naistering toimub Tartus Parem Elu Koolitused ruumis aadressil Vaksali 17A, 2. korrusel tuba nr 227. Istume põrandal patjadel. 

Millal
Esmaspäeval 27. jaanuaril kell 18.00-21.00

Osalustasu
Noore kuu õhtu osalustasu on 20 eurot.
Hind sisaldab alati midagi näksimiseks ja teepausi ning kõiki vajalikke materjale.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega või kohapeal sularahas. Peale registreerumist saad e-kirja koos lisainfoga.

NB! Sel hooajal mahub meie naisteringi vaid 10 naist! Ole hea ja registreeru kui su soov on kindel.
Registreeru noore kuu soovide naisteõhtule:

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon*

Teema

Teade

Kinnitame, et hoiame meile usaldatud andmeid ja meiliaadressi hoolega ning kasutame vaid Parem Elu Koolitused kaubamärgi all toimuvatest sündmustest teada andmiseks ning sündmusel osalemisega seotud informatsiooni saatmiseks. Lubame, et ei edasta sinu andmeid kolmandatele osapooltele. Sul on alati võimalus meie kirjadest loobuda kui annad sellest meile teada.


Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

 

Top