fbpx

Noore kuu soovide õhtud naistele Viljandis 8.02

Feb
8

veebr 2017 fb

“Kuidas lubada oma ellu usaldamine?
“Kas on võimalik loobuda igapäevasest muretsemisest?”
“Kuidas võtta vastu kõike head, mida elul on pakkuda meile naisena?”

Sinu maagiline uus aasta naisena on käes! 

Sel õhtul on teemaks naiselikkuse armastuse voos elamine ja usaldamine. Usalduses elamine igapäevaselt on kerge ja lihtne kui sa lubad. Ja loobud muretsemisest, mida sa ehk enam ei märkagi, kuid mis teeb su igapäevase elu kannatusterohkeks. Kas oled märganud, et mõned naised on justkui malbed ja voogavad oma naiselikkuses ning võtavad vastu elu pakutavaid kingitusi ning mõned naised elavad pidevas protestimise ja võitlemise vaimus ning elu toidab neid ühe uute kannatustega? Kumb soovid sina olla?

Luba, et sellest aastast saaks sinu jaoks just see aasta, millest sa siiani pole isegi unistada julgenud. Aasta, mil sa tunnistad endale kõiki oma salasoove ja unistusi. Lubad sellel maagilisel, õrnal, looval naisel enda sügaval sisemuses uuesti sündida ja otsustad vabalt voolata oma naiselikus väes, armastuses. Ja imed hakkavad juhtuma. Millised? Seda näed aasta jooksul isegi ning oled oodatud neid ka meiega jagama.

Kõigile, kes osalevad 8. veebruari naisteõhtul, on meil kingituseks praktiline harjutuste raamat “Minu naiselikkNaiselikkuse vihik 2017-3use aasta!”, millest jagub 12 kuuks!

Tule ja loome koos täiesti erilise naiselikkuse aasta ning naudime omaenda olemust ja igapäevaseid imesid!

Sinus on kõik olemas, et olla see enesekindel ja tasakaalus naine. Kuidas? Just sellest me räägimegi, teeme harjutusi, otsime ja leiame. Iseendas. Ära ole üllatunud, et kõik naised on vahel tajunud enda ärakaotamist. Seepärast ongi koos erinevas eas naiste tarkuse ja väega, ühises ringis turvaline viis iseendaga tuttavaks saada. Sinu kõrval olevad naised toetavad sind, sest nad teavad. Meie naised teame ja on asju, mida vaid meie mõistame ja tajume ning saame rääkida omavahel.

Selle hooaja ühistel naisteõhtutel räägime kõigest, mis naiste elus päriselt oluline on. Loome turvalise ruumi kergelt ja heas tundes!

Noore kuu õhtud on väeringid naistele. Kõigest, mis naiste elus päriselt oluline. Kohtume igal kuu just siis kui noor kuu on end loonud ja on kõige mõnusam aeg  korraks iseenda jaoks aeg võtta.

Mis sinu elus muutub, kui sa noore kuu õhtutel osaled?
* Jätad selja taha vähemalt ühe sind piirava minevikumustri
* Kasvatad oma eneseusaldust, et luua oma ellu imesid
* Avastad endas asju mida sa tegelikult teha tahad
* Koged sügavamat hingelist kohalolu
* Elad nii, et su süda laulab

Tundub liiga ilus?
Meie lubadus on, kui sa kõike praktiseerid ja ellu viid, mida meie kursusel teeme ja jagame, siis sinu elus leiavad aset muutused, mida märkavad ka kõik teised. Kui sa võtad seda kursust kui järjekordset loengut ja päriselt neid teadmisi ja kogemusi ellu ei vii, siis me lubame, et mitte midagi sinu elus ei muutu!

Murra mustrit – sinu käes on võti muuta oma senine elu oma unistuste eluks! Elada just selle naisena, kes sa ise oled alati soovinud olla. Ja luua enda ümber suhteid, olukordi, mis sind toetavad. 

Noore kuu õhtutel soovime koos soove ja vaatame iseendasse. Iga kord valime teema, mis on õhus, mis meid puudutab. Ja koos toetame üksteist sel teel, nii nagu naised ja emad üksteist toetada oskavad. See on hindamatu väärtus, et meil on see turvaline naistering, milles kogeda, anda ja saada. Igaüks saab oma teekonnale vajaliku just sel kohal, kus me oleme.

Loomulikult võid sa unistada ka üksi kodus olles või pikemal autosõidul või lõunapausi ajal. Aga oleme ausad – seda hetke iseendale on vahel nii raske võtta, sest elu meie ümber vajab meilt kogu aeg midagi. Seepärast ongi igakuine noore kuu õhtu see, kus me toetame sind sinu teel ja sa oled hoitud armastuse ja naiste väega. Seekord teeme jälle unistuste tahvli, võtame kaasa uued ajakirjad ja lubame oma sisetundel ning loomingul lennata!

Noore kuu õhtutel saad:
*
 Luua salajase püha suhte iseendaga, oma väe, jumalikkuse ja varjukülgedega
Tundma õppida ja aktsepteerida iseennast
* Leiad endas üles ilu ja harmoonia
* Vabastad end vanadest mustritest, mis piiravad ja muretsema panevad
* Konkreetsed ja praktilised harjutused
* Kogemuse naiste väeka ringi toetust, eri vanuses ja elukogemuses naiste ühist tarkust ja jõudu
* Teadlikuks kuu maagilisest energiast
* Oma isikliku unistuste tahvli, mille ise valmistad
* Õppida usaldama iseennast ja elu
* Luua oma ellu rohkem harmooniat ja tasakaalu
* Tasakaalustada oma elus mehelikkust ja naiselikkust
* Teadmised, kuidas avastada endas elujõu allikad, et elada harmoonias looduse loomulike rütmidega.

See on sinu elu, siin ja praegu. Pole oluline, milline oli su minevik, kust sa oled pärit ja mida seni kogenud. Meil kõigil on võimalus luua oma tulevik. Sinu sees on selleks kõik olemas, see on sinu elujõud.

Väga tihti me unustame igapäeva askelduste rutiinis omaenese soovid ja unistused. Seepärast koguneme korra kuus, just sel päeval kui sünnib uus kuu ning annab kõigile meie soovidele ja taotlustele omalt poolt jõudu juurde. 
Ja pühendame selle ühe õhtu igal kuul omaenda elu loomisele.

Sa oled oodatud osalema, kui oled valmis olema ise oma elu looja, kui võtad vastutuse oma elu eest enda kätte ja oled valmis nii unistama kui astuma reaalseid samme, et unistused saaksid tegelikkuseks.

On ainult 1 inimene maailmas, kes saab sinu tulevikku muuta selliseks nagu sa soovid – see inimene oled sina ise.

Tule ja loome üheskoos oma tuleviku koos kuu loomise maagiaga – koos võimendub kõik.
Meil on põnevaid praktikaid ja kogemusi, mida jagada, me juhime sind sel õhtul läbi teekonna naisena oma unistusteni. Igaühe erinevalt oma sisetunde ja sisemise hääle juhendamisel.

Noore kuu õhtu viivad läbiMerike ja Krissu
Merike Kütt, Louise L. Hay õpetuste litsentseeritud treener-koolitaja, kogemuskoolitaja ja EFT  terapeut ja
Kristel Treier, ettevõtja, rahvusvaheliste “Red Tent” naisteringide diplomeeritud treener, maagilise reiki meister ja kogemuskoolitaja.

Millal?
8. veebruaril 2016, kell 18.00-21.00
1. märtsil, kell 18.00-21.00
5. aprillil, kell 18.00-21.00
10. mail, kell 18.00-21.00
NB! Osaleda võid ka ainult Sulle sobival õhtul!

Kus?
Amrita Cafe pööningukorrusel Viljandis.
www.amritacafe.ee

Osalustasu?
Tasudes ülekandega kõigi nelja õhtu eest hiljemalt 6. veebruariks on osalustasu 79€.
Tasudes ühe korra kaupa koha peal on osalustasu 25€.

Hind sisaldab kõiki vajalikke materjale ja teepausi.
Tasuda saab peale registreerumist ülekandega või kohapeal sularahas.

Viljandi naisteõhtud veebruaris, märtsis, aprillis ja mais saavad teoks kui ettemaksuga on tasunud vähemalt 10 osalejat. 

Registreeru noore kuu õhtule:
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Hoolivuse ja armastusega,
Merike Kütt ja Kristel Treier

Top